Міністерство закордонних справ України

Київ 19:55

Павло Клімкін відвідає з візитом Французьку Республіку

02 лютого, 21:25

4-5 лютого 2018 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідає з візитом Французьку Республіку.

В ході візиту Міністр проведе переговори з Міністром Європи та закордонних справ Франції Жан-Івом Ле Дріаном, зустрінеться з політиками та експертами, а також дасть інтерв’ю провідним французьким ЗМІ.

Міністр покладе квіти до місця поховання Олександра Шульгіна, Генерального секретаря міжнаціональних справ, а потім Міністра закордонних справ Української Народної Республіки у вигнанні.

Останні новини

Заступник міністра Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом | Сьогодні, 17:25

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом Хýліо Брáво Юбіні.

Албанія підтверджує незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України | Вчора, 19:00

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, в ході якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes