Міністерство закордонних справ України

Київ 19:51

МЗС України та Світовий Конгрес Українців проведуть спільні заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 - 1933 років в Україні

02 лютого, 20:59

Зазначену домовленість було досягнуто 2 лютого 2018 року в ході зустрічі заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара з Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців, Головою Союзу Українських Організацій Австралії, Головою Міжнародного координаційного комітету у справі Голодомору Стефаном Романівим.

Співрозмовники домовилися також продовжувати координацію дій закордонних дипломатичних установ України й організацій-членів СКУ та активізувати роботу з визнання світовою спільнотою – іноземними державами та міжнародними організаціями – Голодомору геноцидом українського народу.

Стефана Романіва було поінформовано про основні напрями роботи МЗС України у рамках виконання Указу Президента України «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 - 1933 років в Україні - геноциду Українського народу».

Було також обговорено можливі спільні заходи з метою підготовки до проведення у листопаді 2018 року у м. Києві Міжнародного форуму та низки регіональних тематичних форумів в іноземних державах.

Окрему увагу у ході зустрічі сторони сфокусували на питанні підготовки збірної команди України для участі у Іграх Нескорених, які пройдуть у жовтні 2018 р. у м. Сідней, Австралія, а також призначення почесних консулів України в Австралії. С.Романів також поінформував про заходи з нагоди 70-річчя поселення українців в Австралії.

Останні новини

Заступник міністра Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом | Сьогодні, 17:25

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом Хýліо Брáво Юбіні.

Албанія підтверджує незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України | Вчора, 19:00

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, в ході якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes