Міністерство закордонних справ України

Київ 09:13

Україна та Федеративна Республіка Німеччина продовжують успішне двостороннє співробітництво в галузі РХБЯ безпеки та захисту

02 лютого, 20:13

На сьогоднішній день проблематика зміцнення радіологічної, хімічної, біологічної та ядерної (РХБЯ) безпеки та захисту для України є актуальною. Починаючи із червня 2014 року, у рамках ініціативи Групи Семи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення» було започатковано новий формат сфокусованого розгляду проектних пропозицій України в галузі РХБЯ безпеки та захисту з метою залучення додаткової міжнародної допомоги на їхню реалізацію.

За міжвідомчої координації, що здійснювалася Департаментом міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України, було вирішено продовжити дію Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про співробітництво у сфері біологічної та хімічної безпеки і ядерного/радіологічного захисту в рамках ініціативи Групи Семи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення» до 31 грудня 2019 року.

Пролонгація Угоди дозволить продовжити практичну реалізацію низки важливих для нашої держави проектів у галузі РХБЯ безпеки та захисту. Із цією метою Німецька сторона надасть Україні фінансову допомогу у розмірі до 8 млн євро. Ці кошти використовуватимуться компетентними органами України для закупівлі обладнання для виявлення РХБЯ загроз та їхнього усунення, а також для отримання відповідних інженерно-технічних послуг і проведення тематичних тренінгів.

На думку МЗС України, продовження плідного двостороннього співробітництва із ФРН у цій галузі дозволить підвищити ефективність системи РХБЯ безпеки та захисту не тільки в Україні, а й в Європі в цілому.

Останні новини

Павло Клімкін обговорив у Кенії можливу участь ООН-Хабітат у відновленні та розбудові інфраструктури Донбасу | 22 травня, 20:11

В рамках другого дня офіційного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Кенії відбулися його зустрічі зі Спікером Національної Асамблеї Кенії Джастіном Мутурі, Генеральним директором Відділення ООН у Найробі Залє-Ворк Зевде та Виконавчим директором Програми ООН з населених пунктів (ООН-Хабітат) Маймуною Шаріф.

Павло Клімкін перебуває з офіційним візитом в Республіці Кенія | 21 травня, 20:00

21 травня 2018 р. розпочався офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Кенія.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes