Міністерство закордонних справ України

Київ 10:44

Павло Клімкін зустрівся з українською громадою в Кувейті

14 лютого, 09:00

У ході візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Держави Кувейт відбулася його зустріч із представниками української громади, а також українськими студентами, що навчаються в Кувейтському університеті.

Під час зустрічі Міністра було ознайомлено з діяльністю Громадської спілки українсько-кувейтської дружби, специфікою життя українських громадян в еміраті, а також особливостями роботи української дипустанови в Кувейті.

Під час неформального спілкування Міністр відповів на запитання, що найбільше хвилюють громадян, які проживають за кордоном, зокрема стосовно можливості спрощення візового режиму з Кувейтом, відкриття прямого авіасполучення між Україною та Кувейтом, проведення концертів українських творчих колективів, функціонування українських неурядових організацій та недільної школи української мови тощо.

Павло Клімкін подякував громаді за активну участь у волонтерській роботі, зокрема надання благодійної допомоги на потреби захисників України.

Останні новини

Павло Клімкін обговорив у Кенії можливу участь ООН-Хабітат у відновленні та розбудові інфраструктури Донбасу | 22 травня, 20:11

В рамках другого дня офіційного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Кенії відбулися його зустрічі зі Спікером Національної Асамблеї Кенії Джастіном Мутурі, Генеральним директором Відділення ООН у Найробі Залє-Ворк Зевде та Виконавчим директором Програми ООН з населених пунктів (ООН-Хабітат) Маймуною Шаріф.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes