Міністерство закордонних справ України

Київ 17:56

«Ніхто не може вказувати нам, яких героїв та які події в нашій історії ми шануємо. Це наше виключне право», - Павло Клімкін

02 березня, 19:24

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 2 березня 2018 року перебуває з робочою поїздкою у Львові.

Глава МЗС України  провів низку зустрічей із керівництвом області та Представництва МЗС у Львові, в ході яких його ознайомили з інвестиційним кліматом Львівщини та поінформували про створення в регіоні нових підприємств. Було також обговорено питання покращення інфраструктури пунктів пропуску, розширення авіасполучення Львова, залучення іноземних інвестицій в економіку області.

Павло Клімкін спільно з керівництвом області вшанував на Личаківському цвинтарі пам'ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули в АТО, захищаючи Україну, а також  поклав квіти до меморіалу воїнам Української Галицької армії та польських військових поховань.

Міністр П.Клімкін також зустрівся зі студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, відповів на численні питання молоді та дав прес-конференцію для місцевих ЗМІ. Відповідаючи на питання мас-медіа щодо стану українсько-польських відносин, П.Клімкін, зокрема наголосив: «Ніхто не може вказувати нам, яких героїв та які події в нашій історії ми шануємо. Це наше виключне право. Спільна історія, зокрема наша з поляками, має бути предметом діалогу істориків, а не політичних маніпуляцій».

3 березня 2018 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України П.Клімкіна до Республіки Польща для участі у поминальних заходах, присвячених роковинам розстрілів українців підрозділами польського підпілля у с.Павлокома в березні 1945 року.

Використано фото з сайту Львівської ОДА

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes