Міністерство закордонних справ України

Київ 17:46

«Україна відкрита для чилійського бізнесу», - Заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця на інаугурації Українсько-чилійської палати з питань торгівлі та туризму

10 березня, 21:55

10 березня ц.р. у м. Сантьяго-де-Чилі за участі Заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці відбулося офіційне відкриття Українсько-чилійської палати з питань торгівлі та туризму, яка є наступницею Чилійсько-української інтеграційної палати, що діяла в країні у 2014-2017 роках.

Під час заходу Заступник Міністра С.Кислиця зазначив: «Нашою головною метою на цьому етапі є пошук ефективних механізмів та створення сприятливих умов для збільшення контактів та обміну інформацією між країнами по лінії В2В. Саме заради цього наш Уряд працює над покращенням інвестиційного клімату в Україні, попри російську агресію». Український високопосадовець також наголосив на необхідності більш активного застосування новітніх технологій як платформи для покращення обізнаності ділових кіл та подолання стереотипів, що існують у двох країнах.

Український дипломат особливо підкреслив відкритість України для чилійського бізнесу: «Можу вас запевнити, що чилійські інвестори, які хочуть брати участь в українських економічних проектах, отримають усю необхідну підтримку з боку Уряду».

Протягом 10-12 березня 2018 року Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця перебуває з робочим візитом у м. Сантьяго-де-Чилі з нагоди участі в урочистих заходах з нагоди інаугурації нового президента Республіки Чилі. У складі української делегації його супроводжують Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Чилі (за сумісництвом) Юрій Дюдін та Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Чилі Віталій Цимбалюк.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes