Міністерство закордонних справ України

Київ 17:47

Делегація України на чолі з Заступником Міністра закордонних справ України С.О.Кислицею взяла участь у церемонії інавгурації нового Президента Республіки Чилі

12 березня, 12:49

11 березня 2018 р. делегація України у складі Заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Чилі (за сумісництвом) Юрія Дюдіна та Тимчасового повіреного України у Чилі Віталія Цимбалюка взяла участь у інавгураційних заходах з нагоди вступу на посаду нового Президента Республіки Чилі Себастьяна Піньєри, які відбулись у містах Вальпараїсо та Сантьяго.

Привітавши С.Піньєру з вступом на посаду Глави чилійської держави, Заступник Міністра С.Кислиця підкреслив готовність Уряду України розвивати взаємовигідну співпрацю з Республікою Чилі у сферах, які становлять взаємний інтерес, про що свідчить нещодавнє відкриття окремої української дипломатичної місії в Чилі.

Користуючись нагодою, С.Кислиця подякував Республіці Чилі за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в умовах російської агресії проти України та висловив сподівання, що чилійська сторона і надалі залишатиметься надійним партнером України в Латинській Америці.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes