Міністерство закордонних справ України

Київ 00:50

Керівник консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев обговорив з мексиканськими посадовцями співробітництво в консульській сфері

17 квітня, 14:17

16 квітня 2018 року Директор Департаменту консульської служби Сергій Погорельцев провів зустріч із заступником Міністра внутрішніх справ Мексики з питань населення, міграції та релігійних справ Патрісією Мартінес Крансс. Співрозмовники обговорили питання активізації двостороннього співробітництва у консульсько-правовій сфері.

Мексиканською стороною було наголошено на готовності розвитку контактів з відповідними компетентними у сфері міграціі органами України.

Цього ж дня відбулися перші в історії консульські переговори на рівні директорів департаментів консульських служб зовнішньополітичних відомств України та Мексики.

Було обговорено весь спектр консульських питань, зокрема щодо захисту прав та інтересів громадян України в Мексиці. Під час зустрічі Директор Генерального управління з консульських питань МЗС Мексики Ольга Беатріс Гарсія Гійєн відзначила відсутність проблемних питань у міграційній сфері.

Сторонами підкреслено високий рівень співробітництва та наявний потенціал щодо його подальшого розвитку.

Досягнуті під час переговорів домовленості дозволять удосконалити алгоритм подальшої взаємодії.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes