Міністерство закордонних справ України

Київ 04:05

Призначення глави дипломатичного представництва

Призначення глави дипломатичного представництва (запит агреману)

У питанні призначення глав дипломатичних представництв іноземних держав Міністерство закордонних справ України керується Віденською конвенцією про дипломатичні зносини 1961 року, відповідно до якої акредитуюча держава повинна переконатися в тому, що держава перебування надала агреман на ту особу, яку вона має намір акредитувати як главу представництва в цій державі.

Запит агреману здійснюється шляхом направлення вербальної ноти зовнішньополітичним відомством або дипломатичним представництвом іноземної держави, яка має намір призначити главу представництва.

Разом із запитом агреману надсилається біографічна довідка (та її неофіційний переклад українською мовою) кандидата на посаду глави представництва, у якій вказуються повне ім’я, прізвище, місце і повна дата народження (рік, місяць, дата), освіта, професійна діяльність, володіння іноземними мовами, сімейний стан тощо.

Про згоду Української Сторони на призначення глави представництва зовнішньополітичне відомство або дипломатичне представництво іноземної держави інформується вербальною нотою Міністерства закордонних справ України.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes