Міністерство закордонних справ України

Київ 04:06

Аеропорт «Бориспіль»

Допуск до режимних зон Аеропорту «Бориспіль»

Порядок допуску та перебування дипломатичних представників у режимних зонах Міжнародного аеропорту «Бориспіль» визначений «Інструкцією про порядок допуску та перебування дипломатичних представників у режимних зонах ДП МА «Бориспіль» далі Інструкція.

Допуск дипломатичних представників до режимних зон аеропорту «Бориспіль» надається виключно для виконання службових обов’язків та здійснюється за особистими постійними або одноразовими перепустками. Перебування у зазначених зонах у приватних справах забороняється.

Оформлення постійних перепусток (натисність, щоб розкрити інформацію)

Постійна особиста перепустка оформлюється та видається бюро перепусток МА «Бориспіль» терміном на один рік з можливим подальшим подовженням, або до кінця терміну дії акредитаційної картки, якщо термін складає менше одного року.

Максимальна кількість постійних перепусток, які видаються дипломатичним представникам для однієї дипломатичної місії в Україні, становить п’ять одиниць.

Контроль за кількістю виданих дипломатичним представникам постійних перепусток покладається на Бюро перепусток МА «Бориспіль».

Просимо звернути увагу, що бюро перепусток стягує оплату за видачу перепусток.

Постійні особисті перепустки не надаються особам, які не акредитовані у МЗС України.

З метою отримання або подовження терміну дії постійних особистих перепусток дипломатична установа надсилає до Департаменту державного протоколу МЗС України вербальну ноту (зразок) із зазначенням необхідної операції (отримання постійної перепустки або подовження терміну дії) та додає копію картки акредитації дипломатичного представника у МЗС України. У разі необхідності подовження терміну дії перепустки додається її копія.

Дипломатичні представники, які виконують консульські функції, мають можливість отримати доступ до зон прикордонного контролю зали оформлення пасажирів, які відлітають, а також зали очікування транзитних пасажирів.

Такий доступ оформлюється шляхом наклеювання спеціальної голографічної марки на зворотному боці постійної особистої перепустки. Кількість спеціальних голографічних марок обмежена двома одиницями для однієї дипломатичної місії в Україні. Необхідність отримання доступу до зон прикордонного контролю має бути зазначена у вербальній ноті до МЗС України.

Департамент державного протоколу МЗС України опрацьовує запит дипломатичної установи та направляє звернення щодо погодження надання постійної перепустки до відповідних підрозділів Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України та Служби безпеки України. Бюро перепусток МА «Бориспіль» оформлює постійні перепустки на підставі письмових погоджень вищезазначених установ.

Інформація щодо стану опрацювання звернення дипломатичної установи та наявності погоджень надається Бюро перепусток за телефоном 281-74-31.

Дипломатичний представник, який отримав особисту постійну перепустку, несе персональну відповідальність за її використання, збереження і своєчасне повернення. Передача особистої перепустки (постійної або одноразової) іншим особам категорично забороняється.

У разі втрати дипломатичними представниками особистої постійної перепустки вони повинні якнайшвидше інформувати Департамент державного протоколу МЗС України та Бюро перепусток МА «Бориспіль» за телефоном 281-74-31.

У разі порушення дипломатичними представниками порядку допуску та перебування у режимних зонах МА «Бориспіль» їх особисті перепустки вилучаються без права поновлення у порядку, встановленому Положенням «Про перепустки Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Оформлення одноразових перепусток (натисність, щоб розкрити інформацію)

За необхідності, з метою супроводження дипломатичного вантажу, пошти або виконання інших невідкладних функцій дипломатичним представникам можуть бути надані додаткові одноразові перепустки.

Процедура отримання одноразових перепусток визначна пунктом 8 згаданої Інструкції.

Одноразові перепустки, які надаються з метою супроводження дипломатичного вантажу або пошти

З метою отримання одноразової перепустки дипломатичне представництво надсилає листи з відповідним проханням на ім’я:

- заступника генерального директора з авіаційної безпеки МА «Бориспіль» (у тому числі факсом на номер 281-74-31);

- начальника митного посту «Бориспіль – аеропорт» Київської митниці ДФС України (у тому числі факсом на номер 281-74-51);

- начальника Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України (у тому числі факсом на номер 281-78-68).

В листі вказується дата, номер рейсу, його напрямок та дані особи, яка прибуде для відправлення або зустрічі дипломатичної пошти.

У день виконання рейсу відповідальна особа дипломатичного представництва, міжнародної організації або консульської установи не пізніше ніж за 3 години до рейсу телефонує за номером 281-74-31 інспектору-оператору Бюро перепусток МА «Бориспіль» та підтверджує дані стосовно особи, яка буде супроводжувати або зустрічати дипломатичний вантаж чи пошту. Інспектор-оператор Бюро перепусток МА «Бориспіль» передає інформацію начальнику підрозділу охорони.

Начальник підрозділу охорони призначає працівника, який буде супроводжувати дипломатичного представника, та направляє його до бюро перепусток для отримання одноразової перепустки на супроводжувану особу.

Допуск до режимних зон аеропортів

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes