Міністерство закордонних справ України

Київ 04:08

Аеропорт «Київ» (Жуляни)

Допуск до режимних зон Аеропорту «Київ» (Жуляни)

Порядок допуску та перебування дипломатичних представників у режимних зонах Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) визначений «Інструкцією про порядок допуску та перебування дипломатичних представників у режимних зонах КП МА «Київ» (Жуляни) далі Інструкція.

Допуск дипломатичних представників до режимних зон аеропорту «Київ» надається виключно для виконання службових обов’язків та здійснюється за особистими постійними або одноразовими перепустками. Перебування у зазначених зонах у приватних справах забороняється.

 

Оформлення постійних перепусток

Постійна особиста перепустка оформлюється та видається бюро перепусток КП МА «Київ» (Жуляни) терміном на один рік з можливим подальшим подовженням, або до кінця терміну дії акредитаційної картки, якщо термін складає менше одного року.

Максимальна кількість постійних перепусток, які видаються дипломатичним представникам для однієї дипломатичної місії в Україні, становить чотири одиниці.

Просимо звернути увагу, що оплата за оформлення та видачу перепусток здійснюється на загальних підставах.

Постійні особисті перепустки не надаються особам, які не акредитовані у МЗС України.

З метою отримання або подовження терміну дії постійних особистих перепусток дипломатична установа надсилає до Департаменту державного протоколу МЗС України вербальну ноту (зразок) із зазначенням необхідної дії (отримання постійної перепустки або подовження терміну дії) та додає копію картки акредитації дипломатичного представника у МЗС України. У разі необхідності подовження терміну дії перепустки додається її копія.

Допуск дипломатичних представників за особистими (постійними або разовими) перепустками здійснюється до лінії паспортного контролю в залах «Відліт» або «Приліт».

Дипломатичні представники, які виконують консульські функції, мають можливість отримати доступ до зони прикордонного контролю (зал очікування пасажирів міжнародних рейсів та зал очікування транзитних пасажирів).

Такий доступ оформлюється шляхом наклеювання спеціальної голографічної марки на зворотному боці постійної особистої перепустки. Кількість спеціальних голографічних марок обмежена двома одиницями для однієї дипломатичної місії в Україні. Необхідність отримання доступу до зон прикордонного контролю має бути зазначена у вербальній ноті до МЗС України.

Департамент державного протоколу МЗС України опрацьовує запит дипломатичної установи та направляє звернення щодо погодження надання постійної перепустки до відповідних підрозділів Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України та Служби безпеки України. Бюро перепусток КП МА «Київ» (Жуляни) оформлює постійні перепустки на підставі письмових погоджень вищезазначених установ.

Інформація щодо стану опрацювання звернення дипломатичної установи та наявності погоджень надається Бюро перепусток за телефоном 339-21-48.

Дипломатичний представник, який отримав особисту постійну перепустку, несе персональну відповідальність за її використання, збереження і своєчасне повернення. Передача особистої перепустки (постійної або одноразової) іншим особам категорично забороняється.

У разі втрати дипломатичними представниками особистої постійної перепустки вони повинні якнайшвидше інформувати Департамент державного протоколу МЗС України та Бюро перепусток КП МА «Київ» (Жуляни) за телефоном 339-21-48.

У разі порушення дипломатичними представниками порядку допуску та перебування у режимних зонах КП МА «Київ» (Жуляни) їх особисті перепустки вилучаються без права поновлення.

Допуск до режимних зон аеропортів

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes