Міністерство закордонних справ України

Київ 02:16

Охорона та захист приміщень

Охорона та захист приміщень

Охорона приміщень іноземних диппредставництв здійснюється Національною гвардією України відповідно до «Положення про організацію та несення служби з охорони дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних організацій в Україні військовими частими і підрозділами Національної гвардії України».

Охорона приміщень дипломатичних представництв, консульських установ, представництв міжнародних організацій (виключно приміщень дипломатичних представництв, використання яких погоджено з МЗС України) надається Національною гвардією України на принципах взаємності на безоплатній або на договірній основі, або іншими приватними охоронними організаціями за кошт іноземної сторони.

З метою організації охорони приміщень диппредставництв іноземна сторона надсилає на адресу МЗС України звернення з проханням щодо забезпечення охороною приміщень дипломатичних представництв, використання яких погоджено з МЗС України.

На підставі вищезазначеного звернення за поданням МЗС України командувач Національної гвардії України приймає рішення щодо прийняття об’єкта під охорону.

 

Тимчасове посилення охорони приміщень дипломатичних представництв

Надається у разі:

- проведення урочистостей за участі дипломатичного корпусу, відзначення національних свят, проведення дипломатичних прийомів, організація виборчих дільниць для голосування громадян іноземної держави. Передбачає завчасне інформування дипломатичною установою МЗС України про дату, час та місце проведення заходу, відповідальну особу та її контактну інформацію;

- наявності загроз для безпеки дипломатичних приміщень, пікетувань, акцій протесту, повідомлень про терористичні загрози тощо. Передбачає термінове інформування дипломатичною установою МЗС України (у тому числі на електронну адресу Департаменту державного протоколу ddp@mfa.gov.ua та за номером факсу (044) 238-18-71). Дане звернення опрацьовується українською стороною у найкоротший термін з інформуванням причетних правоохоронних органів та підрозділів Національної гвардії України.

У випадку настання ситуацій, які потребують невідкладного вирішення в неробочий час (терористичні загрози, проникнення до приміщення дипломатичних представництва) просимо цілодобово звертатись за такими номерами телефонів:

- черговий 22-ї окремої бригади з охорони дипломатичних представництв та консульств Головного управління Національної гвардії України

(044) 285-53-07, (044) 284-64-95, (050) 818-17-36;

- черговий Департаменту патрульної поліції України (044) 254-94-67, (097) 181-84-39.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes