Міністерство закордонних справ України

Інформація про результати конкурсів

РЕЗУЛЬТАТИ

добору на зайняття посад обслуговуючого персоналу в апараті МЗС  проведеного згідно з наказом  МЗС України від 23.04.2019 № 181

ПІБ кандидата

Назва посади

Примітки

Левківський Сергій Васильович

провідний інспектор господарського відділу Адміністративного департаменту

Переможець конкурсу

_________

Другий за результатами кандидат

Бондарчук Ольга Володимирівна                    

провідний інспектор відділу підготовки кадрів та планування Департаменту менеджменту персоналу

Переможець конкурсу

Кузьміна Вероніка Олексіївна                      

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

конкурсу на зайняття посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України проведеного згідно з наказами МЗС України від 19.04.2019 № 117 та від 22.04.2019 № 179

ПІБ кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Бондаренко Ольга Юріївна

перший секретар Посольства України в Королівстві Нідерланди

14,29

Переможець конкурсу

Солтис Богдан Михайлович

11,14

Другий за результатами кандидат

Щербань Інна Анатоліївна

перший секретар Посольства України в Королівстві Норвегія

12,25

Переможець конкурсу

Солтис Богдан Михайлович

11,00

Другий за результатами кандидат

Яворівський Ростислав Володимирович

перший секретар Посольства України в Республіці Перу

11,75

Переможець конкурсу

---------

 

------

Другий за результатами кандидат

-----------

другий секретар з економічних питань Посольства України в Румунії

------

Переможець конкурсу

----------

------

Другий за результатами кандидат

Солтис Богдан Михайлович

другий секретар Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія 

14,57

Переможець конкурсу

-----------

------- 

Другий за результатами кандидат

Бортун Кирило Миколайович

третій секретар з консульських питань Посольства України у Французькій Республіці

14,13                      

Переможець конкурсу

Бурдіян Денис Олександрович

12,63                

Другий за результатами кандидат

Базан Юлія В’ячеславівна

спеціаліст (фінансові питання) Постійного представництва України при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві

8,25                          

Переможець конкурсу

Бардашевський Ярослав Борисович

8,13

Другий за результатами кандидат

-----------

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України при Святому Престолі (Ватикан)

------                      

Переможець конкурсу

-----------

------                     

Другий за результатами кандидат

Бардашевський Ярослав Борисович

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Державі Кувейт

8,50                   

Переможець конкурсу

-----------

------

Другий за результатами кандидат

----------

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія

------                      

Переможець конкурсу

----------

------                     

Другий за результатами кандидат

Шелегеда Олег Павлович

спеціаліст (фінансові питання) Посольства України у Фінляндській Республіці

10,25                          

Переможець конкурсу

Базан Юлія В’ячеславівна

8,25

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу на зайняття посад категорії «Б»  в апараті МЗС проведеного згідно з наказом  МЗС України від 04.04.2019 № 146

 

ПІБ кандидата

                                                                                       Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

 

Помазан Юлія Вікторівна

заступник начальника управління-начальник відділу консульсько – правових питань Управління консульського обслуговування Департаменту консульської служби

16,50

Переможець конкурсу

 

__________

________

Другий за результатами кандидат

 

Плодистий Олександр  Петрович

начальник відділу аналізу та планування Управління консульської діяльності Департаменту консульської служби

17,17

Переможець конкурсу

 

___________

______ 

Другий за результатами кандидат

 

___________

начальник господарського відділу Адміністративного департаменту

______

Переможець конкурсу

 

__________

______

Другий за результатами кандидат

 

___________

начальник відділу розвитку інфраструктури адмінбудівель Адміністративного департаменту

_______                       

Переможець конкурсу

 

___________

                        

______

Другий за результатами кандидат

 

_________

начальник відділу штатів, оплати праці та відряджень Фінансового департаменту

______

Переможець конкурсу

 

_________

 

______

Другий за результатами кандидат

 

Федоришин Валентина Михайлівна

начальник відділу методології Фінансового департаменту

 

12,67

Переможець конкурсу

 

________

_______

Другий за результатами кандидат

 

_________

завідувач 3-го сектору із забезпечення роботи заступника міністра Департаменту стратегічних комунікацій

_______

Переможець конкурсу

 

_________

________

Другий за результатами кандидат

 

РЕЗУЛЬТАТИ добору на зайняття посад обслуговуючого персоналу в ЗДУ проведеного відповідно до наказу МЗС від 28.03.2019 №140

 

ПІБ кандидата

Назва посади

Примітки

Кондратюк Сергій Семенович

завідувач господарства з в.о.водія автотранспортних засобів Посольства України в Державі Ізраїль

Переможець конкурсу

Пономаренко Максим Леонідович

завідувач господарства з в.о.водія автотранспортних засобів Посольства України в Австралії

Переможець конкурсу

Цвик Ігор Володимирович                

завідувач господарства з в.о.водія автотранспортних засобів Посольства України в Туніській Республіці

Переможець конкурсу

Музичка Роман Остапович

водій автотранспортних засобів з в.о.робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків Постійне представництво України при ООН(Нью-Йорк)

Переможець конкурсу

Шинкович Руслан Іванович

робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків з в.о.водія автотранспортних засобів Посольства України в Сполученому Королівстві Великої Британії

Переможець конкурсу

Говера Володимир Антонович

робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків Посольства України в Сполучених Штатах Америки

Переможець конкурсу

РЕЗУЛЬТАТИ

конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В»  у закордонних дипломатичних установах України проведеного згідно з наказом  МЗС України від 05.03.2019 № 104, від 12.03.2019 № 111

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Гіпенко Катерина Анатоліївна

другий секретар Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина

13,57

Переможець конкурсу

Суторма Андрій Володимирович

11,86

Другий за результатами кандидат

 ___________

третій секретар Посольства України у Федеративній Республіці Бразилія

______

Переможець конкурсу

 _________

третій секретар з консульських питань  Посольства України в Ліванській Республіці

______

Переможець конкурсу

Білик Ірина Володимирівна

третій секретар  з консульських питань Посольства України в Республіці Куба

10,57

Переможець конкурсу

_________

______

Другий за результатами кандидат

_________

третій секретар з консульських та адміністративних питань Посольства України в Алжирській Народній Демократичній Республіці

______                

Переможець конкурсу

Ярін Олег Євгенович

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Республіці Індонезія

9,00                 

Переможець конкурсу

Гейбович Елла Михайлівна

8,71                

Другий за результатами кандидат

Ченко Анна Вадимівна

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Республіці Кенія

12,14              

Переможець конкурсу

Гейбович Елла Михайлівна

8,71                

Другий за результатами кандидат

Ансімова Світлана Вікторівна

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Королівстві Таїланд

12,71

Переможець конкурсу

Ченко Анна Вадимівна

12,14

Другий за результатами кандидат

Ченко Анна Вадимівна

спеціаліст (фінансові питання) Посольства України в Республіці Білорусь

12,14

Переможець конкурсу

Гейбович Елла Михайлівна

8,71

Другий за результатами кандидат

Нагайчук Марина Валеріївна

другий секретар Посольства України в Республіці Австрія

14,43

Переможець конкурсу

Семенова Марія Андріївна

10,71

Другий за результатами кандидат

___________

спеціаліст (фінансові питання та діловодство)  Генерального консульства України в Торонто

_______      

Переможець конкурсу

Сергієнко Олексій Олександрович

спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) Посольства України в Угорщині

11,57

Переможець конкурсу

Свистак Юрій Володимирович

                                    11,14

Другий за результатами кандидат

 Єлисєєв  Дмитро Петрович

провідний спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) Посольства України в Республіці Австрія

14,14

Переможець конкурсу

Тимошенко Володимир Анатолійович

13,57

Другий за результатами кандидат

Тимошенко Володимир Анатолійович

провідний спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) Генерального консульства України в Мілані

14,57

Переможець конкурсу

Холявицький Віктор Володимирович

13,71

Другий за результатами кандидат

Сергієнко Олексій Олександрович

провідний спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) Посольства України в Республіці Польща

                     13,00                

Переможець конкурсу

Єлисєєв Дмитро Петрович

                     12,86               

Другий за результатами кандидат

___________

головний  спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) Посольства України у Французькій Республіці

_______      

Переможець конкурсу

Козачинський Дмитро Леонідович

провідний спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) Посольства України в Канаді

12,71

Переможець конкурсу

Василенко Павло                  Олегович

11,71

Другий за результатами кандидат

 

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу на зайняття посад категорії «Б»  в апараті МЗС проведеного згідно з наказом  МЗС України від 20.03.2019 № 121

ПІБ кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Костенко Наталія Валентинівна

директор Департаменту стратегічних комунікацій

19,20

Переможець конкурсу

__________

________

Другий за результатами кандидат

Сергієнко Володимир Михайлович

директор Департаменту менеджменту персоналу

15,40

Переможець конкурсу

Остапенко Наталія Вікторівна

15,00

Другий за результатами кандидат

Хоманець Володимир Анатолійович

начальник Управління економічного співробітництва

18,40

Переможець конкурсу

Ніколайко Ігор Володимирович

13,20

Другий за результатами кандидат

Брескаленко Геннадій Семенович

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції

17,40                 

Переможець конкурсу

Смирнов Кирило Вікторович

15,20              

Другий за результатами кандидат

  

РЕЗУЛЬТАТИ конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС проведеного згідно з наказом  МЗС України від 13.02.2019 № 51, від 22.02.2019 № 77

 

ПІБ кандидата

                                                                                       Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Баліка Олег Георгійович

другий секретар Посольства України в Румунії

13,13

Переможець конкурсу

__________

________

Другий за результатами кандидат

Різніченко Володимир Вікторович

другий секретар                                             Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

14,25

Переможець конкурсу

__________

________

Другий за результатами кандидат

________

другий секретар  Посольства України в Ісламській Республіці Іран

_______

Переможець конкурсу

Ковріга Анастасія Вячеславівна

третій секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Ангола

9,75

Переможець конкурсу

__________

________

Другий за результатами кандидат

Ковріга Анастасія Вячеславівна

спеціаліст з консульських питань та діловодство Посольства України в Республіці Ангола 

11,88                

Переможець конкурсу

__________

________                 

Другий за результатами кандидат

__________                 

другий секретар з економічних питань Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві

________

Переможець конкурсу

Різніченко Володимир Вікторович

третій секретар відділу іміджевої політики Управління публічної дипломатії

14,50

Переможець конкурсу

Нагайчук Вадим Георгійович

13,00

Другий за результатами кандидат

Бондаренко Ольга Юріївна

перший секретар Посольства України в Королівстві Нідерланди

 

14,13

Переможець конкурсу

Білик Ірина Володимирівна

9,63

Другий за результатами кандидат

Лубнін Сергій Ілліч

другий секретар з консульських питань Посольства України в Грецькій Республіці

12,13

Переможець конкурсу

__________ 

________

Другий за результатами кандидат

__________ 

другий секретар з консульських питань Посольства України в Південно-Африканській Республіці

 

________

Переможець конкурсу

 

РЕЗУЛЬТАТИ Проведення добору на заміщення вакантних посад обслуговуючого персоналу в апараті МЗС згідно з наказом від 01.03.2019 №101

 

ПІБ

кандидата

Назва посади

Примітки

Миронюк Аліна Валеріївна

провідний документознавець відділу міжнародного військового співробітництва
Департаменту міжнародної безпеки

Переможець конкурсу

Німченко Борис Борисович

провідний інспектор  відділу закупівель та постачання товарів і послуг Адміністративного депратменту

Переможець конкурсу

Маньковський Назар Ярославович

провідний інспектор  відділу менеджменту кризових ситуацій Управління консульського забезпечення
Департаменту консульської служби

Переможець конкурсу

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В»

 у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС (20.02.2019)

          ПІБ 

кандидата

                                                                                       Назва посади

Загальна кількість балів

                     Примітки

__________

другий секретар

Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина

______

Переможець конкурсу

__________

______

Другий за результатами кандидат

__________

третій секретар

Посольства України у Федеративній Республіці Бразилія

_____

Переможець конкурсу

__________

______

Другий за результатами кандидат

Переверзєв Владислав Олексійович

третій секретар з економічних питань Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

11,25

Переможець конкурсу

    __________

______

Другий за результатами кандидат

__________

третій секретар

Посольства України в Китайській Народній Республіці

_____

Переможець конкурсу

__________

______

Другий за результатами кандидат

Білобловський Нікіта Сергійович

третій секретар другого західноєвропейського відділу                 Першого європейського департаменту

                    12,50

Переможець конкурсу

Серов                   Роман                Ігоревич

                    12,00

Другий за результатами кандидат

Бірюкова             Дар’я  Вікторівна

аташе відділу обслуговування делегацій Департаменту державного протоколу

                  15,00

Переможець конкурсу

Василенко Анастасія  Петрівна

                     11,29

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В»

 у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС (05-06.02.2019)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Шорнікова Катерина Володимирівна

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Малазії

12,83

Переможець конкурсу

Бортун Кирило Миколайович

12,83

Другий за результатами кандидат

____________

Третій   секретар з консульських та адміністративних  питань Посольства України в Алжирській Народній Демократичній Республіці

________

Переможець конкурсу

____________

_______

Другий за результатами кандидат

______________

Третій  секретар з консульських питань  Посольства України в Республіці Ангола

________

Переможець конкурсу

______________

________

Другий за результатами кандидат

________________

Спеціаліст з консульських питань та діловодство Посольства України в Республіці Ангола

________

Переможець конкурсу

________________

________

Другий за результатами кандидат

______________

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві

________

Переможець конкурсу

_______________

________

Другий за результатами кандидат

 

Третій секретар Посольства України в Ліванській Республіці

 

Переможець конкурсу

_______________

________

Другий за результатами кандидат

Бандар Нізар Махмудович

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія

15,33

Переможець конкурсу

___________

________

Другий за результатами кандидат

______________

Другий секретар Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах

________

Переможець конкурсу

______________

_______

Другий за результатами кандидат

Іжик Михайло Олегович

Другий секретар Посольства України в Республіці Індонезія

12,83

Переможець конкурсу

Мамчур Юрій Ігоревич

10,33

Другий за результатами кандидат

______________

Другий секретар Посольства України в Румунії

________

Переможець конкурсу

______________

________

Другий за результатами кандидат

Борділовська Олена Анатоліївна

Другий секретар Посольства України в Ісламській Республіці Пакистан

15,33

Переможець конкурсу

Мамчур Юрій Ігоревич

12,33

Другий за результатами кандидат

Колінко Юлія Олександрівна

Другий секретар Посольства України в Республіці Узбекистан

15,00

Переможець конкурсу

Муравйов Вадим Миколайович

11,83

Другий за результатами кандидат

______________

Третій секретар Посольства України в Угорщині

________

Переможець конкурсу

_____________

________

Другий за результатами кандидат

Андрійчук Ольга Олегівна

Третій секретар Посольства України в Державі Кувейт

15,17

Переможець конкурсу

Углов Андрій Андрійович

11,00

Другий за результатами кандидат

Торопцев Богдан Ігоревич

Другий секретар відділу міжнародного військового співробітництва Департаменту міжнародної безпеки

12,50

Переможець конкурсу

______________

________

Другий за результатами кандидат

______________

Третій секретар відділу іміджевої політики Управління публічної дипломатії

________

Переможець конкурсу

______________

________

Другий за результатами кандидат

Бровчук Юлія Анатоліївна

Спеціаліст відділу підготовки кадрів та планування Департаменту менеджменту персоналу

13,60

Переможець конкурсу

Кулик Крістіна Русланівна

12,20

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В»

у закордонних дипломатичних установах України

(27.12.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Зацепілін

Ростислав Володимирович

Перший секретар з економічних  питань Посольства України в Республіці Індія

15,29

Переможець конкурсу

Білик

Ірина Володимирівна

 

11,00

Другий за результатами кандидат

Вавелюк

Анастасія Анатоліївна

Другий  секретар з економічних  питань Посольства України в Королівстві Бельгія

 

12,29

Переможець конкурсу

Бурдіян

Денис Олександрович

 

10,57

Другий за результатами кандидат

______________

Другий секретар з економічних питань  Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві

_______

Переможець конкурсу

______________

_______

Другий за результатами кандидат

______________

Другий секретар  Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

_______

Переможець конкурсу

______________

_______

Другий за результатами кандидат

______________

Другий секретар  Посольства України в Ісламській Республіці Іран

_______

Переможець конкурсу

______________

_______

Другий за результатами кандидат

Ільїна

Інна

Миколаївна

 

Третій секретар Посольства України в Японії

 

12,86

Переможець конкурсу

_________________

_______

Другий за результатами кандидат

Литвиненко

Олена

Геннадіївна

 

Третій секретар Посольства України в Турецькій Республіці

 

14,29

Переможець конкурсу

Кучма

Юлія Володимирівна

 

 

10,86

Другий за результатами кандидат

______________

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Австралії

_______

Переможець конкурсу

_______________

_______

Другий за результатами кандидат

_______________

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Республіці Індонезія

_______

Переможець конкурсу

_______________

_______

Другий за результатами кандидат

_______________

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Республіці Кенія

_______

Переможець конкурсу

_______________

_______

Другий за результатами кандидат

Харченко

Дмитро

Іванович

Спеціаліст (фінансові питання) Посольства України в Республіці Казахстан

9,57

Переможець конкурсу

_______________

_______

Другий за результатами кандидат

_______________

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Королівстві Таїланд

_______

Переможець конкурсу

_______________

_______

Другий за результатами кандидат

_______________

     Спеціаліст (фінансові питання) Посольства України в Республіці Білорусь

_______

Переможець конкурсу

_______________

_______

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС

(19.12.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

______________

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Малайзії

_____

Переможець конкурсу

______________

_____

Другий за результатами кандидат

______________

Третій секретар з консульських та адміністративних  питань Посольства України в Алжирській Народній Демократичній Республіці

_____

Переможець конкурсу

______________

_____

Другий за результатами кандидат

______________

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Ангола

_____

Переможець конкурсу

______________

_____

Другий за результатами кандидат

______________

Спеціаліст  з консульських питань та діловодство Посольства України Республіці Ангола

_____

Переможець конкурсу

______________

_____

Другий за результатами кандидат

______________

Третього секретаря з консульських питань Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві

_____

Переможець конкурсу

______________

_____

Другий за результатами кандидат

______________

Третій секретар з консульських питань

Посольства України в Ліванській Республіці

_____

Переможець конкурсу

______________

_____

Другий за результатами кандидат

Семененко

Владислав

Федорович

Спеціаліст з консульських питань Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія

9,88

Переможець конкурсу

______________

_____

Другий за результатами кандидат

Дімчев

В’ячеслав Олександрович

Головний спеціаліст відділу організації правової роботи Юридичного управління

 

13,14

Переможець конкурсу

Гнатюк

Оксана

Ігорівна

12,24

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «Б» апараті МЗС

(19.12.2018)

Філіпенко

Євгенія

Іллівна

директор Департаменту міжнародних організацій

17,24

Переможець конкурсу

Кононенко

Максим Олексійович

17,21

Другий за результатами кандидат

Устименко

Сергій

Олександрович

начальник Управління публічної дипломатії

17,59

Переможець конкурсу

Кононенко

Максим

Олексійович

16,14

Другий за результатами кандидат

_____________

Представник Представництва МЗС України в Ужгороді

______

Переможець конкурсу

_____________

______

Другий за результатами кандидат

Кувиклін

Максим

Володимирович

начальник відділу роботи з інформаційними ресурсами Управління консульської діяльності Департаменту консульської служби

 

12,57

Переможець конкурсу

_____________

______

 

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України

(27-28.11.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Терпяк Галина Андріївна

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Угорщині

15,11

Переможець конкурсу

Лях Олександр Васильович

12,00

Другий за результатами кандидат

Макаров Артем Олександрович

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Кенія

11,63

Переможець конкурсу

Харун Лілія Ярославівна

11,00

Другий за результатами кандидат

Ярощук Андрій Олегович

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Куба

11,88

Переможець конкурсу

---------------------

--------

Другий за результатами кандидат

Томин Ірина Ярославівна

Третій секретар з консульських питань Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія

12,22

Переможець конкурсу

---------------------

--------

Другий за результатами кандидат

---------------------

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія

--------

Переможець конкурсу

---------------------

--------

Другий за результатами кандидат

Бойко Віктор Володимирович

Третій секретар з консульських питань Посольства України у Федеративній Республіці Бразилія

15,50

Переможець конкурсу

 

--------------------

 

---------

Другий за результатами кандидат

Каян Сергій Леонідович

Консульський агент Консульства України в Анталії

14,13

Переможець конкурсу

Кучма Юлія Володимирівна

12,38

Другий за результатами кандидат

Мартинов Микита Андрійович

Консульський агент Генерального консульства України в Гуанчжоу

 

12,25

Переможець конкурсу

---------------------

-------

Другий за результатами кандидат

Луцак Андрій Мар’янович

Спеціаліст з консульських та адміністративних питань Генерального консульства України в Едмонтоні

15,75

Переможець конкурсу

Бойко Віктор Володимирович

13,38

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «Б» в апараті МЗС

(27.11.2018)

ПІБ кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Зеленко Катерина Михайлівна

Заступник директора департаменту-начальник відділу речника МЗС Політичного департаменту

17,68

Переможець конкурсу

___________________

____________________________

______

Другий за результатами кандидат



РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» в апараті МЗС України

(07.11.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Кошелєва Каріна Олегівна

 

аташе відділу співробітництва у безпековій та оборонній галузях Департаменту Європейського Союзу і НАТО

13,50

Переможець конкурсу

Мартинюк Богдана Вікторівна

13,33

Другий за результатами кандидат

Кошелєва Каріна Олегівна

 

третій секретар відділу нових викликів і загроз – Секретаріату Національного органу України з виконання КХЗ Департаменту міжнародної безпеки

14,50

Переможець конкурсу

Гриценко Аліна Анатоліївна

13,67

 

Другий за результатами кандидат

Процик Олеся Іванівна

провідного спеціаліста відділу спеціального зв’язку та захисту інформації  Управління режиму та захисту інформації 

 

12,83

Переможець конкурсу

____________________

________

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення добору на заміщення вакантних посад обслуговуючого персоналу

в апараті МЗС та ЗДУ

(06.11.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Примітки

Россол Олена Сергіївна

провідний інспектор відділу апостилю, легалізації та витребування Управління консульського обслуговування Департаменту консульської служби

Переможець добору

Самусь Владислав Іванович

завідувач господарства з в.о. водія Посольства України в Королівстві Данія

Переможець добору

______________

завідувач господарства з в.о. водія Посольства України в Державі Ізраїль

Переможець добору

________________

водій  з в.о. робітника по обслуговуванню будівель та споруд  Постійного представництва України при ООН

Переможець добору

Панасюк Олександр Анатолійович

завідувач господарства з в.о. водія Генерального Консульства України в Чикаго

 

Переможець добору

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Лук’янов  Володимир Сергійович

директор Адміністративного департаменту

18,75

Переможець конкурсу

Костюк Вадим Валентинович

17,63

Другий за результатами кандидат

Солотва Владислав Володимирович

завідувач Сектору внутрішнього аудиту

17, 83

Переможець конкурсу

               

------------------

 

-------------

Другий за результатами кандидат

 

----------------

представник МЗС України в Одесі

 

-------------

Переможець конкурсу

 

-------------------

 

------------

Другий за результатами кандидат

Цівінська Олена Сергіївна

начальник відділу обслуговування делегацій Департаменту державного протоколу

16,00

Переможець конкурсу

 

--------------------

 

-------------

Другий за результатами кандидат

Скляр Андрій Валентинович

начальник відділу країн Північної Європи та Балтії Першого європейського департаменту

17,58

Переможець конкурсу

 

----------------------

 

-------------

Другий за результатами кандидат

  

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» в ГКУ в Гуанчжоу

(10.09.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

------------------------------

Віце-консул Генерального консульства України в Гуанчжоу

------

Переможець конкурсу

------------------------------

------

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «Б» в апараті МЗС

(11.07.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Янчук Віктор Олексійович

Начальник відділу спеціального зв’язку та захисту інформації

Управління режиму та захисту інформації

12,83

Переможець конкурсу

Шапко Олександр Володимирович

12,67

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» в апараті МЗС та у закордонних дипломатичних установах України

(11-12.07.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Федотенко Артур Олегович

Перший секретар

Посольства України в Японії

12,17

Переможець конкурсу

Букрієнко Андрій Олександрович

10,50

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар

Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах

-----

Переможець конкурсу

-----

 

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар

Посольства України в Республіці Казахстан

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Третій секретар

Посольства України в Китайській Народній Республіці

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Букрієнко Андрій Олександрович

Другий секретар з економічних питань

Посольства України в Японії

11,83

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар з економічних питань

Посольства України в Йорданському Хашимітському   Королівстві

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Бєлозьоров Олександр Олексійович

Третій секретар з економічних питань

Посольства України в Республіці Ірак

11,50

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Радивинчук Наталія Петрівна

Другий секретар

Посольства України в Угорщині

13,00

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Бондаренко Артем Олегович

Консульський агент

Генерального консульства України в Мюнхені

12,00

Переможець конкурсу

Панова Тетяна Олександрівна

11,83

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Посольства України в Республіці Кенія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Вежневець Анастасія Олегівна

Третій секретар відділу політичного аналізу

Політичного департаменту

15,00

Переможець конкурсу

Рогуля Карина Сергіївна

14,50

Другий за результатами кандидат

Карандась Ілля Олександрович

Аташе відділу (Секретаріату) Національної комісії у справах ЮНЕСКО

Департаменту міжнародних організацій

14,67

Переможець конкурсу

Стахнюк Анна

Ігорівна

11,00

Другий за результатами кандидат

Доманчук Олексій Петрович

Головний спеціаліст відділу представництва в судових органах

Юридичного управління

12,50

Переможець конкурсу

Приходченко Ольга Андріївна

9,83

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення добору на заміщення вакантних посад обслуговуючого персоналу

в апараті МЗС та ЗДУ

(11.07.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Примітки

Римбу Вячеслав Михайлович

завідуючий господарством з в.о.водія

Посольства України в Румунії

Переможець конкурсу

Ульяніч Ярослав Васильович

завідуючий господарством з в.о.водія

Посольства України в Швейцарській Конфедерації

Переможець конкурсу

Гикавець Юрій Іванович

завідуючий господарством з в.о.водія

Генерального консульства України в Чикаго

Переможець конкурсу

Кулик Крістіна Русланівна

провідний документознавець відділу роботи з кадровими даними та документозабезпечення

Департаменту менеджменту персоналу

Переможець конкурсу

Сапожник Ольга Миколаївна

провідний інспектор відділу речника МЗС

Політичного департаменту

Переможець конкурсу

Коваленко Інна Олексіївна

провідний інспектор відділу апостилю, легалізації та витребування Управління консульського обслуговування

Департаменту консульської служби

Переможець конкурсу

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС

 

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

-----

Другий секретар з консульських питань

Посольства України в Арабській Республіці Єгипет

 

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Ткаченко Олександра Ігорівна

Віце-консул

Генерального консульства України в Гуанчжоу

 

10,25

Переможець конкурсу

-----

 

-----

Другий за результатами кандидат

Тока Іван Дмитрович

Третій секретар з консульських питань

Посольства України в Республіці Ангола

 

13,00

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Шматов Михайло Михайлович

Третій секретар з консульських питань

Посольства України в Республіці Чорногорія

 

14,50

Переможець конкурсу

Гаріб Дарина Амерівна

11,88

Другий за результатами кандидат

-----

Третій секретар з консульських питань

Посольства України в Ісламській Республіці Іран

 

-----

Переможець конкурсу

 

-----

 

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Третій секретар з консульських та адміністративних питань

Посольства України в Республіці Куба

 

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія

 

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

 

 

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Посольства України в Республіці Сербія

 

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Конончук Вікторія Олегівна

Другий секретар

Посольства України у Фінляндській Республіці

 

14,50

Переможець конкурсу

Панькович Наталія Василівна

13,13

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар

Посольства України в Ісламській Республіці Пакистан

 

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Панькович Наталія Василівна

Третій секретар

Посольства України в Алжирській Народній Демократичній Республіці

 

11,25

Переможець конкурсу

Тока Іван Дмитрович

8,75

Другий за результатами кандидат

Гаріб Дарина Амерівна

Третій секретар

Посольства України в Республіці Сербія

 

14,00

Переможець конкурсу

Серов Роман Ігорович

12,25

Другий за результатами кандидат

Самойлова Валерія Григорівна

Третій секретар

Посольства України в Республіці Казахстан

 

14,63

Переможець конкурсу

Сільвейстров

Костянтин Валерійович

13,00

Другий за результатами кандидат

Шмик Анна Олександрівна

Аташе

Посольства України в Турецькій Республіці

 

14,88

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС

 

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

-----

Перший секретар з економічних питань

Посольства України в Королівстві Бельгія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар з економічних питань Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

-----

Переможець конкурсу

-----

 

-----

Другий за результатами кандидат

Шинкаренко Євгенія Сергіївна

 Третій секретар з економічних питань

Посольства України в Малайзії

15,50

Переможець конкурсу

Теленик Олена Сергіївна

10

Другий за результатами кандидат

Лукович Володимир Федорович

Перший секретар
Посольства України в Румунії

 

14,14

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Горват Богдан Ернестович

 

Другий секретар

Посольства України в Арабській Республіці Єгипет 

 

10,50

 

Переможець конкурсу

 

-----

 

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар

Посольства України в Республіці Ірак

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар

Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар

Посольства України в Федеративній Республіці Бразилія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Третій секретар

Посольства України в Державі Кувейт

 

 

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Шинкаренко Євгенія Сергіївна

Третій секретар

Посольства України в Республіці Узбекистан

15,43

Переможець конкурсу

Сільвейстров Костянтин Валерійович

11,29

Другий за результатами кандидат

Бражник Юрій Юрійович

 

Третій секретар

Посольства України в Республіці Куба

12,67

 

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання)

Посольства України в Республіці Індія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Королівстві Марокко

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Державі Кувейт

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Австралії

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Республіці Індонезія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення добору на заміщення вакантних посад обслуговуючого персоналу у закордонних дипломатичних установах України

(01.06.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Калініченко Віктор Якович

водій з в.о.робітника з обслуговування будівель та споруд

Посольства України Королівстві Бельгія

5,63

Переможець конкурсу

Гаврилюк Олег Валерійович

завідуючий господарством з в.о.водія

 Постійного Представництва  України при міжнародних організаціях у Відні

7,50

Переможець конкурсу

Іванців В’ячеслав Оскарович

завідуючий господарством з в.о.водія Посольства України у Федеративній Республіці Бразилія

5,88

Переможець конкурсу

Легачов Володимир Сергійович

завідуючий господарством з в.о.водія Посольства України в Республіці Індонезія

7,13

Переможець конкурсу

Ясінський Федір Іванович

завідуючий господарством з в.о.водія Посольства України в Португальській Республіці

7,51

Переможець конкурсу

  

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС

(30-31.05.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Дружченко Ксенія Олексіївна

Другий секретар з економічних питань

Посольства України в Французькій Республіці

11,43

Переможець конкурсу

Вавелюк Анастасія Анатоліївна

8,00

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар з економічних питань

Посольства України в Японії

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

----

Другий секретар з економічних питань

Посольства України в Румунії

-----

Переможець конкурсу

----

-----

Другий за результатами кандидат

----

Другий секретар з економічних питань

Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві

-----

Переможець конкурсу

----

-----

Другий за результатами кандидат

----

Третій секретар з економічних питань

Посольства України в Республіці Ірак

-----

Переможець конкурсу

----

-----

Другий за результатами кандидат

----

Другий секретар

Посольства України в Угорщині

-----

Переможець конкурсу

----

-----

Другий за результатами кандидат

----

Другий секретар

Посольства України в Китайській Народній Республіці

-----

Переможець конкурсу

----

-----

Другий за результатами кандидат

Шевченко Ольга Геннадіївна

Другий секретар

Посольства України в Мексиканських Сполучених Штатах

11,38

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Бакуліна Катерина Сергіївна

Третій секретар

Постійного представництва України при відділенні ООН та інших міжнародних організацій в Женеві

13,43

Переможець конкурсу

Ганенко Ольга Володимирівна

13,29

Другий за результатами кандидат

Ганенко Ольга Володимирівна

Третій секретар

Постійного представництва України при ЮНЕСКО

10,00

Переможець конкурсу

Торопцев Богдан Ігорович

9,83

Другий за результатами кандидат

Сітало Тетяна Миколаївна

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Посольства України в Естонській Республіці

11,00

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Посольства України в  Республіці Кенія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Сітало Тетяна Миколаївна

Спеціаліст (фінансові питання)

Посольства України в Грузії

9,00

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «Б» в апараті МЗС

(03.05.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Пономаренко

Аліна

Олександрівна

начальник відділу представництва в судових органах

Юридичного управління

15,93

Переможець конкурсу

------

------

Другий за результатами кандидат

Зотов

Владислав Юрійович

начальник адміністративно-господарського відділу

Адміністративного депаратаменту

14,71

Переможець конкурсу

Перетятько

Петро

Іванович

 

14,57

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС

(03.05.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

-----

спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Ленський

Роман

Петрович

спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Посольства України в Ісламській Республіці Іран

10,43

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Александрова Наталія Олегівна

спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Генеральне консульсво України в Торонто

13,86

Переможець конкурсу

Соловей

Інна Григорівна

12,00

Другий за результатами кандидат

-----

спеціаліст (фінансові питання та діловодство)

Посольства України в Республіці Сербія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Александрова Наталія Олегівна

спеціаліст (фінансові питання)

Генерального консульства України в Стамбулі

12,14

Переможець конкурсу

Соловей

Інна Григорівна

9,86

Другий за результатами кандидат

Підлісний

Роман Анатолійович

головний спеціаліст (господарські питання з в.о. водія)

Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії

12,57

Переможець конкурсу

Сергієнко Олексій Олександрович

9,29

Другий за результатами кандидат

Хімко Олександр Романович

спеціаліст (господарські питання з в.о.водія)

Посольства України у Фінляндській Республіці

12,57

Переможець конкурсу

Олабін Олександр Дмиторович

9,29

Другий за результатами кандидат

Маньковський Євген Владиславович

спеціаліст відділу тимчасово окупованих територій

Департаменту міжнародного права

10,14

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Маньковський Євген Владиславович

спеціаліст відділу аналізу та планування

Департаменту стратегічних комунікацій

13,29

Переможець конкурсу

Денисенко Тетяна Олександрівна

12,86

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС

(11-12.04.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Алмаші Іван Миколайович

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Казахстан

12,13

Переможець конкурсу

Каруна Оксана Григорівна

11,50

Другий за результатами кандидат

Мегела Роман Романович

Третій секретар з консульських та адміністративних питань Посольства України в Республіці Хорватія

11,88

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

Байрамова Тураж Панах-кзи

Віце-консул

Генерального консульства України в Стамбулі

15,63

Переможець конкурсу

Кучма Юлія Володимирівна

 

13,50

Другий за результатами кандидат

Маренич Вячеслав Михайлович

Віце-консул

Генерального консульства України в Неаполі

 

13,38

Переможець конкурсу

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Каруна Оксана Григорівна

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Вірменія

12,50

Переможець конкурсу

Івасюк Тарас Миколайович

 

8,50

Другий за результатами кандидат

 

-------

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Чорногорія

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Молчанов Сергій Серхійович

Провідний спеціаліст (діловодство)

Посольства України в Республіці Польща

11,13

Переможець конкурсу

Кротік Наталія Леонідівна

11,00

Другий за результатами кандидат

Кротік Наталія Леонідівна

Спеціаліст (діловодство)

Постійного представництва України при відділені ООН та інших міжнародних організаціях в Женеві

11,75

Переможець конкурсу

Прітченко Оксана Анатоліївна

 

9,13

Другий за результатами кандидат

 

-------

Віце-консул

Генерального консульства України в Гуанчжоу

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

 

-------

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Арабській Республіці Єгипет

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

 

-------

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) в Республіці Кенія

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

 

-------

Спеціаліст (фінансові питання) Посольства України в Грузії

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Процан Андрій Вікторович

Провідний спеціаліст відділу інформаційних технологій

Адміністративного департаменту

11,13

Переможець конкурсу

Голуб Юрій Олександрович

7,75

Другий за результатами кандидат

Голуб Юрій Олександрович

Головний спеціаліст відділу інформаційних технологій

Адміністративного департаменту

7,75

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення добору на заміщення вакантних посад обслуговуючого персоналу  в структурних підрозділах апарату МЗС

 (30.03.2018)

Назва посади

ПІБ

кандидата

Примітки

провідний інспектор відділу спеціального зв'язку та захисту інформації

Управління режиму та захисту інформації

Процик  Олеся Іванівна

Переможець конкурсу

Сапожник Ольга Миколаївна

Другий за результатами кандидат

провідний інспектор відділу обслуговування делегацій

Департаменту державного протоколу

Бірюкова Дар"я Вікторівна

Переможець конкурсу

Руссова Ірина Віталіївна

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України

(30.03.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Проскуріна Тетяна Володимирівна

 

Другий секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Сінгапур

 

14.67

Переможець конкурсу

Гладишев Олег Олександрович

 

14

Другий за результатами кандидат

Романюк Артем Аркадійович

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Республіці Таджикистані

14.50

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

Лихолат Євген Степанович

Третій секретар з консульських питань Посольства України в Туніській Республіці

9.17

Переможець конкурсу

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

-------

Третій секретар з консульських та адміністративних питань Посольства України в Республіці Куба

 

-------

Переможець конкурсу

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Куценко Костянтин Олександрович

Третій секретар з консульських та адміністративних питань Посольства України в Республіці Македонія

 

15.17

 

Переможець конкурсу

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Дейнега Христина Михайлівна

Консульський агент Генерального консульства України в Кракові

 

14.50

 

Переможець конкурсу

 

Шадрін Сергій Сергійович

 

14.44

Другий за результатами кандидат

-------

Консульський агент Генерального консульства України  в Мюнхені

 

-------

Переможець конкурсу

 

 

-------

Другий за результатами кандидат

-------

Консульський агент Генерального консульства України в  Неаполі

-------

Переможець конкурсу

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

Проскуріна Тетяна Володимирівна

Спеціаліст з консульських питань та діловодства Консульства України в Сан-Паулу

14.67

Переможець конкурсу

Гончар Роман Сергійович

14

Другий за результатами кандидат

Сеньків Ольга Ярославівна

Третій секретар Посольства України в Республіці Кенія

11.67

Переможець конкурсу

-------

 

Другий за результатами кандидат

Розумна Оксана Петрівна

Третій секретар Посольства України в Південно-Африканській Республіці

15.67

Переможець конкурсу

Сеньків Ольга Ярославівна

11.67

Другий за результатами кандидат

-------

Третій секретар Посольства України в Республіці Ангола

-------

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України

(28.02.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Войтович Олександра Романівна

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України у Федеративній Республіці Бразилія

14,71

Переможець конкурсу

Возна Ярослава Юріівна

9,29

Другий за результатами кандидат

-------

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

-------

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

-------

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія

-------

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

-------

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Ісламській Республіці Іран

-------

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

Войтович Олександра Романівна

спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Республіці Словенія

14,71

Переможець конкурсу

Возна Ярослава Юріївна

9,29

Другий за результатами кандидат

Богуцька Олена Іванівна

спеціаліст (діловодство) Посольства України в Республіці Австрія

11,71

Переможець конкурсу

Залецька Олена Валеріївна

11,00

Другий за результатами кандидат

Мостіцька Вікторія Віталіївна

спеціаліст (діловодство) Місії України при НАТО

11, 43

Переможець конкурсу

Залецька Олена Валеріївна

11, 00

Другий за результатами кандидат

Сафарян Каріна Степанівна

спеціаліст (діловодство) Посольства України в Арабській Республіці Єгипет

11,43

Переможець конкурсу

Молчанов Сергій Серхійович

7,71

Другий за результатами кандидат

Монич Лілія Михайлівна

спеціаліст (діловодство) Посольства України в Угорщині

11,29

Переможець конкурсу

Залецька Олена Валеріївна

11,00

Другий за результатами кандидат

Васько Анна Сергіївна

спеціаліст (діловодство) Постійного представництва України при Раді Європи

11,00

Переможець конкурсу

Залецька Олена Валеріївна

11,00

Другий за результатами кандидат

Ягодзінська Алла Анатоліївна

спеціаліст (адміністративні питання та діловодство) Посольства України в Латвійській Республіці

11,86

Переможець конкурсу

-------

-------

Другий за результатами кандидат

Долгий Валерій Олександрович

головний спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) Посольства України в Республіці Білорусь

12,43

Переможець конкурсу

Підлісний Роман Анатолійович

11,14

Другий за результатами кандидат

Денисенко Віктор Володимирович

головний спеціаліст (господарські питання з в.о.водія) Посольства України в Федеративній Республіці Німеччина

12,71

Переможець конкурсу

Долгий Валерій Олександрович

12,43

Другий за результатами кандидат

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення добору на заміщення вакантної посади обслуговуючого персоналу ЗДУ (07.02.2018)

 

Назва посади

ПІБ

кандидата

Примітки

завідуючий господарством

з в.о. водія

Посольства України в Туніській Республіці

 

Корж Микола Миколайович

Переможець конкурсу

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» у ЗДУ (07.02.2018 р.)

 

Порядковий

номер

вакансії

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

62667

Жолобецький Максим Миколайович

другий секретар з консульських питань Посольства України в Арабській Республіці Єгипет

 

11,13

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62668

Барилова Олена Олександрівна

другий секретар з консульських питань

Посольства України в Республіці Індія

 

14,22

Переможець конкурсу

Непомяща Тетяна Сергіївна

12,78

Другий за результатами кандидат

62669

Жолобецький Максим Миколайович

другий секретар з консульських питань

Посольства України в Державі Катар

11

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62670

 

-------

 

віце-консул

Генерального консульства України в Гуанчжоу

 

-------

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62671

 

-------

 

віце-консул

Генерального консульства України в Кракові

 

-------

 

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62672

 

-------

 

віце-консул

Генерального консульства України в Мюнхені

 

-------

 

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62673

Савран Владислав Олегович

третій секретар з консульських питань

Посольства України в Республіці Ангола

 

11

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62674

Савран Владислав Олегович

третій секретар з консульських питань

Відділення Посольства України в Аргентинській Республіці в Республіці Чилі

11,89

Переможець конкурсу

 

-------

 

-------

Другий за результатами кандидат

62675

Бондаренко Марина Петрівна

третій секретар з консульських питань

Посольства України в Португальсьскій Республіці

14,89

Переможець конкурсу

Савран Владислав Олегович

10,89

Другий за результатами кандидат

62676

Боцвинюк Мар"яна Дмитрівна

спеціаліст з консульських питань

Посольства України у Республіці Білорусь

11,11

Переможець конкурсу

Саврук Марія Володимирівна

11,11

Другий за результатами кандидат

62677

Дубей Ірина Ігорівна

спеціаліст з консульських питань

Посольства України у Французькій Республіці

13,44

Переможець конкурсу

Базан Юлія В"ячеславівна

11,22

 

Другий за результатами кандидат

62678

Непомяща Тетяна Сергіївна

 

спеціаліст з консульських питань та діловодства

Посольства України в Литовській Республіці

13,89

 

Переможець конкурсу

Барилова Олена Олександрівна

 

13,75

 

Другий за результатами кандидат

 

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення добору на заміщення вакантної посади обслуговуючого персоналу у структурному підрозділі МЗС (11.01.2018)

 

Назва посади

ПІБ

переможця

Провідний інспектор відділу інформаційних технологій Адміністративного департаменту

Процан Андрій Вікторович

Провідний документознавець відділу роботи з кадровими даними та документозабезпечення Департаменту менеджменту персоналу

Маньковський Євген Владиславович



РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В» у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС

 

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

-----

Перший секретар з економічних питань

Посольства України в Королівстві Бельгія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар з економічних питань Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

-----

Переможець конкурсу

-----

 

-----

Другий за результатами кандидат

Шинкаренко Євгенія Сергіївна

 Третій секретар з економічних питань

Посольства України в Малайзії

15,50

Переможець конкурсу

Теленик Олена Сергіївна

10

Другий за результатами кандидат

Лукович Володимир Федорович

Перший секретар
Посольства України в Румунії

 

14,14

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Горват Богдан Ернестович

 

Другий секретар

Посольства України в Арабській Республіці Єгипет 

 

10,50

 

Переможець конкурсу

 

-----

 

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар

Посольства України в Республіці Ірак

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар

Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Другий секретар

Посольства України в Федеративній Республіці Бразилія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Третій секретар

Посольства України в Державі Кувейт

 

 

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

Шинкаренко Євгенія Сергіївна

Третій секретар

Посольства України в Республіці Узбекистан

15,43

Переможець конкурсу

Сільвейстров Костянтин Валерійович

11,29

Другий за результатами кандидат

Бражник Юрій Юрійович

 

Третій секретар

Посольства України в Республіці Куба

12,67

 

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання)

Посольства України в Республіці Індія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Королівстві Марокко

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Державі Кувейт

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Австралії

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

-----

Спеціаліст (фінансові питання та діловодство) Посольства України в Республіці Індонезія

-----

Переможець конкурсу

-----

-----

Другий за результатами кандидат

 

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «Б» в апараті МЗС

(27.11.2018)

ПІБ

кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

Примітки

Зеленко Катерина Михайлівна

Заступник директора департаменту-начальник відділу речника МЗС

 Політичного департаменту

17,68

Переможець конкурсу

___________________

______

Другий за результатами кандидат

РЕЗУЛЬТАТИ

проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «В»

 у закордонних дипломатичних установах України та апараті МЗС (20.02.2019)

          ПІБ 

кандидата

                                                                                       Назва посади

Загальна кількість балів

                     Примітки

__________

другий секретар

Посольства України у Федеративній Республіці Німеччина

______

Переможець конкурсу

__________

______

Другий за результатами кандидат

__________

третій секретар

Посольства України у Федеративній Республіці Бразилія

_____

Переможець конкурсу

__________

______

Другий за результатами кандидат

Переверзєв Владислав Олексійович

третій секретар з економічних питань Посольства України в Соціалістичній Республіці В’єтнам

11,25

Переможець конкурсу

    __________

______

Другий за результатами кандидат

__________

третій секретар

Посольства України в Китайській Народній Республіці

_____

Переможець конкурсу

__________

______

Другий за результатами кандидат

Білобловський Нікіта Сергійович

третій секретар другого західноєвропейського відділу                 Першого європейського департаменту

                    12,50

Переможець конкурсу

Серов                   Роман                Ігоревич

                    12,00

Другий за результатами кандидат

Бірюкова             Даря  Вікторівна

аташе відділу обслуговування делегацій Департаменту державного протоколу

                  15,00

Переможець конкурсу

Василенко Анастасія  Петрівна

                     11,29

Другий за результатами кандидат