Міністерство закордонних справ України

Київ 09:08

Е-Віза

З 04 квітня 2018 р. іноземці з визначених 44 держав* можуть звернутися за оформленням української електронної візи (е-Віза), що видається для разового в’їзду в Україну з туристичною або діловою метою строком до 30 днів.

* Австралія,  Багамські Острови, Барбадос, Бахрейн, Болівія, Бутан, Вануату, Гаїті, Ґватемала, Гондурас, Ґренада, Домініка,   Домінікана, Індонезія, Камбоджа, Коста-Ріка, Кувейт, Лаос, Маврикій, Малайзія, Мальдіви, Мексика, Мікронезія, М'янма, Непал, Нікараґуа, Нова Зеландія, Оман, Палау, Перу, Сальвадор, Самоа, Саудівська Аравія, Сейшельські Острови, Сент-Вінсент і Ґренадини, Сент-Люсія, Сінгапур, Суринам, Таїланд, Тімор-Лешті, Тринідад і Тобаґо, Тувалу, Фіджі, Ямайка.

 Для оформлення е-Візи необхідно:

1. Зареєструватися на веб-платформі МЗС evisa.mfa.gov.ua

2. Заповнити візову анкету онлайн .

2. Завантажити фотокартку та скановані копії документів :

- паспорта,

- дійсного полісу медичного страхування (з покриттям витрат щонайменше на 30 000 євро),

- документа, що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення,

- документа, що підтверджує туристичний/діловий характер подорожі в Україну (бронювання готелю/ туристичний ваучер / договір про надання туристичних послуг/запрошення зареєстрованої в Україні юридичної особи тощо).

4. Сплатити онлайн консульський збір (65 дол.США) банківською карткою.

Рішення про оформлення е-Візи або візову відмову надсилається на електронну пошту заявників у термін до 9 робочих днів з дня успішної реєстрації анкети і сплати консульського збору.

Для в’їзду в Україну потрібно роздрукувати отриману е-Візу та пред’явити разом з паспортом прикордонним органам України (е-Віза дійсна для в’їзду у міжнародних пунктах пропуску через державний кордон).

МЗС рекомендує усім заявникам перед реєстрацією та заповненням клопотання про оформлення е-Візи ознайомитися з корисною інформацією про порядок роботи з веб-платформою

Інформаційна підтримка заявників -  evisa@mfa.gov.ua

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes