Міністерство закордонних справ України

Румунія

Загальна довідка

Руму́нія (рум. România)  — держава у південно-східній частині Європи, переважна частина площі розташована у басейні нижньої течії Дунаю. На сході омивається Чорним морем. Румунія межує на півночі з Україною, на північному сході — із Молдовою, на південному заході — із Сербією, на північному заході — з Угорщиною, а на півдні — з Болгарією. Експортер продуктів нафтопереробки і нафтового устаткування, електричного устаткування, автомобілів, зернових.

Територія Румунії - 238 392 км², населення – 19,6  млн. (румуни складають 89,0% населення). Столиця – Бухарест (1,9 млн.).

Політичний устрій Румунії – республіка з парламентським правлінням. Президент – Клаус Йоханніс, Прем'єр - міністр – Дачіан Чолош.

Адміністративно-територіальний поділ Румунії: 41 повіт та 1 муніципалітет (столиця Бухарест).

Офіційна мова - румунська.

Румунія є православною державою: 83% — православні (Румунська Православна Церква); 6% — католицька церква; 11% — протестанти, лютерани, унітаристи, мусульмани, неопротестанти, іудеї.

Грошова одиниця - лей (1 лей має 100 бань). В обігу перебувають банкноти номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 та 200 лей.

Основні КПП Румунії на кордоні з Україною: «Дяково-Халмеу» (Закарпатська область); «Порубне-Сірет» (Чернівецька область); «Рені-Джурджулешть-Галац» (Одеська область).

До Румунії можна прибути літаком, потягом, автобусом, автомобілем. 

За оцінкою румунської дорожньої поліції, 10 найбільш складними автомобільними шляхами країни вважаються:

1. Європейська автодорога Е85 Сірет-Бухарест на ділянці від Сірету (повіт Сучава) до Романа (повіт Нямц), на якій постійно проводяться роботи з ремонту і реконструкції, що призводить до обмеження швидкості руху і звуження проїжджої частини.

2. Автодорога DN12C, що проходить ущелиною Кеїле Біказулуй (Cheile Bicazului) між зонами Молдови і Трансільванії і веде до відомої курортної зони Лакул Рошу (Lacul Roşu).

3. Автодорога DN66, що проходить долиною річки Жіу (Jiu) між містами Тиргу Жіу (Târgu Jiu) повіту Горж (Gorj) та Петрошань (Petroşani) повіту Хунедоара (Hunedoara).

3. Автодорога DN10 через перевал Бузеу (Buzău) вздовж річки Бузеу (Buzău) між містами Бузеу (Buzău) однойменного повіту та Брашов (Braşov) однойменного повіту.

5. Автодорога DN18 через перевал Пріслоп (Prislop) між містами Вішеу (Vişeu), Мойсей (Moisei), Борша (Borşa) повіту Марамуреш (Maramureş) та Кимпулунг Молдовенеск (Câmpulung Moldovenesc) повіту Сучава (Suceava).  Максимальна висота над рівнем моря - 1.413 м.

6. Автодорога DN17 через перевал Тіхуца (Tihuţa) між містами Бістріца однойменного повіту та Ватра Дорней (Vatra Dornei) повіту Сучава (Suceava).  Максимальна висота над рівнем моря - 1.227 м.

7. Автодорога Е81 через перевал Турну Рошу (Turnu Roşu) вздовж річки Олт (Olt) між повітами Сібіу (Sibiu) та Вилча (Vâlcea). Максимальна висота над рівнем моря - 352 м. Відрізняється високим рівнем завантаженості автотранспортом, що часто викликає значні затримки руху.

8. Автодорога DJ664 через перевал Вилкан (Vâlcan) між населеними пунктами Вилкан (Vâlcan) та Скела (Schela). Максимальна висота над рівнем моря – 1.261 м.

9. Надзвичайно складна гірська автодорога через перевал Фагераш (drumul Transfăgărăşan) – відкрита для проїзду лише протягом липня - вересня.

10. Надзвичайно складна гірська автодорога через перевал Алпіна (drumul Transalpin) – відкрита для проїзду лише протягом липня - вересня.

Румунська дорожня поліція рекомендує здійснювати рух зазначеними автодорогами на невеликих швидкостях, з обов’язково включеними протягом всієї доби фарами, на автомобілях, які мають добрий технічний стан і відповідно обладнані для пересування у складних гірських умовах.

Для в'їзду (або транзитного проїзду) в Румунію треба мати закордонний паспорт і візу. Її можна отримати на підставі запрошення лише в румунських консульських установах в Україні - у Києві, Одесі та Чернівцях.

В Румунії інтереси української держави та громадян України представляє та захищає Посольство України в Румунії, яке знаходиться за адресою: м.Бухарест, бульв. Авіаторілор, 24.

До УВАГИ громадян України, які мають проїзні документи, які були видані раніше, ніж протягом останніх 10 років!!!

26 червня 2013 р. Радою ЄС були схвалені технічні зміни до Кодексу Шенгенських кордонів, які набрали чинності 19 липня 2013 р.

Зазначені зміни доповнюють статтю 5 Кодексу положеннями, які передбачають нові вимоги щодо дійсності проїзних документів при в’їзді до країн ЄС громадян третіх держав, а саме: «проїзний документ повинен бути виданий не раніше, ніж протягом останніх 10 років».

Прикордонні служби більшості країн при виїзді за межі ЄС пропускатимуть громадян третіх держав, які користуються паспортними документами з продовженим терміном дії, проте попереджатимуть про неможливість повторного в’їзду за такими документами.

Разом з тим, відповідно до ст.4 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформляється на період до десяти років з можливістю продовження на такий самий термін.

З огляду на викладене та з метою уникнення ускладнень під час подорожей країнами ЄС для громадян України, які мають проїзні документи видані раніше, ніж протягом останніх 10 років, рекомендуємо подавати пакет документів для оформлення нового паспорта.

Рекомендації щодо правил поведінки

Загальні правила поведінки в Румунії нічим не відрізняються від правил поведінки в інших європейських країнах, зокрема в Україні. У разі виникнення неординарних ситуацій, Ви можете звернутися за порадою до консульського відділу Посольства України в Румунії в м.Бухарест.  

Плануючи поїздку (транзитний проїзд) до Румунії, рекомендуємо зробити та мати з собою копію внутрішнього паспорту громадянина України (сторінки 1, 2, 10 та сторінка з відомостями про останню реєстрацію), а також копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон (сторінка 1 і сторінка з дійсною візою). Наявність копій цих документів може значно спростити вирішення питань, пов’язаних із втратою паспорту.

УВАГА! При в’їзді на територію Румунії, у тому числі з метою транзитного проїзду, необхідно сплатити дорожній збір, для чого потрібно придбати Ровінієту (Rovinieta) безпосередньо в пунті пропуску або на будь-якій АЗС в Румунії.

Умови перебування іноземців в Румунії

Права, обов'язки, умови в'їзду, виїзду та перебування іноземців в Румунії регламентуються окремим терміновим Розпорядженням Уряду Румунії щодо режиму іноземців у Румунії №194 від 12.12.2002 р.
Іноземці, які на законних підставах перебувають у Румунії, користуються всіма правами, передбаченими Конституцією Румунії та іншим румунським законодавством, а також правами, передбаченими міжнародними угодами, учасником яких є Румунія.

Іноземці, які на законних підставах перебувають у Румунії, можуть вільно пересуватися та вибирати місце свого перебування чи проживання у будь-якому місці на території Румунії.

Іноземці, які на законних підставах перебувають у Румунії і виїжджають тимчасово з її території, мають право повернутися в Румунію на період, передбачений у дозволі на перебування.

Іноземці, які на законних підставах перебувають або проживають у Румунії, можуть користуватися заходами соціального захисту на таких самих умовах, як і громадяни Румунії.

Іноземці, які перебувають у Румунії, зобов'язані дотримуватися та поважати чинне румунське законодавство.

Іноземці не можуть організовувати на території Румунії політичні партії чи інші організації та групи подібні їм, входити до їх складу, а також не можуть обіймати громадських посад, ініціювати, організовувати чи брати участь у заходах і зібраннях, які зачіпають громадський порядок чи національну безпеку.

Іноземці не можуть фінансувати партії, організації, групи чи заходи, які зачіпають громадський порядок чи національну безпеку.

Іноземці зобов'язані дотримуватися оголошеної мети в'їзду та перебування в Румунії, не залишатися на її території понад період, передбачений відповідним дозволом на перебування.

Іноземці, які на законних підставах перебувають у Румунії, зобов'язані, згідно законодавства, підпорядковуватися контролю органів поліції та інших відповідних компетентних органів влади.

Іноземці, які офіційно тимчасово перебувають у Румунії, мають право залишатися на її території на термін передбачений у відповідній візі або на період передбачений у дозволі на перебування.

Іноземці, які мають дозвіл румунських компетентних органів на довготермінове перебування у Румунії, зобов'язані впродовж 30 днів інформувати Міграційну службу Румунії (ORI) з наступних питань:

  • у випадку зміни адреси перебування чи проживання;
  • у випадку будь-яких змін особистого порядку, зокрема зміни громадянства, реєстрації одруження чи розлучення, реєстрації народження дитини, смерті члена сім'ї, який перебував у Румунії;
  • у випадку будь-яких змін, пов'язаних з працевлаштуванням;
  • у випадку втрати, продовження дії чи заміни документів, необхідних для перетину державного кордону кордону;
  • у випадку втрати дозволу на перебування.

Іноземці, які мають дозвіл румунських компетентних органів на довготермінове перебування у Румунії, у випадку викрадення чи втрати документів, необхідних для перетину державного кордону, зобов'язані впродовж 48 годин інформувати відповідні територіальні органи поліції Румунії.

Безпекова ситуація в Румунії

Безпекова та криміногенна ситуація в Румунії не створює загроз для відвідання країни українськими громадянами. Рівень терористичної загрози упродовж останніх років перебуває на найнижчому рівні.

Румунська поліція рекомендує іноземним громадянам під час перебування на території країни дотримуватись таких загальних правил:

- приділяти особливу увагу особистим речам під час подорожей на відпочинок, прогулянок на природі, відвідання басейнів, на риболовлі;

- постійно тримати у полі зору місця, в яких залишаються особисті речі;

- не залишати на пляжах на видноті цінні речі: дорогоцінності, портмоне, мобільні телефони, відеокамери та фотоапарати тощо;

- після прибуття до туристичних готелів, баз відпочинку тощо не залишати власний багаж без нагляду біля автобусів та автомобілів;

- уважно турбуватися про власні речі, тримати сумки й портфелі біля себе, близько до тіла, з можливістю їх відкриття лише зсередини;

- залишати цінні речі, гроші, документи у сейфах готелів;

- тримати біля себе лише гроші, необхідні для повсякденних витрат;

- обов’язково закривати двері на балкони/тераси готелів;

- при виявленні фактів крадіжок з квартири/готельного номера не входити, за можливістю, до них для збереження слідів злочину й сприяння якнайскорішому виявленню злочинців;

- перед початком подорожі на автомобілі уважно вивчати маршрут руху, заздалегідь визначати місця зупинок для відпочинку або ночівлі;

- не зупинятися у незнайомих, особливо ізольованих місцях, шукати спеціально облаштовані для зазначених цілей місця;

- паркувати автомобілі лише у місцях, які добре освітлюються або охороняються;

- під час зупинок обов’язково закривати автомобілі і їх вікна;

- під час зупинок, навіть короткочасних, не залишати ключі у замку запалення, не забувати включати систему охоронної сигналізації;

- ніколи не залишати в автомобілі технічний паспорт машини, гроші та інші важливі документи;

- при слідуванні віддаленим маршрутом намагатися відшукати хоча б одного попутника для надання допомоги у випадку необхідності;

- надавати можливу допомогу іншим водіям на дорозі;

- не брати до машини незнайомих осіб, особливо вночі;

- перед відвіданням Румунії детально ознайомлюватися з особливостями її внутрішнього законодавства, визначити адреси й номери телефонів посольства і консульських установ своєї країни на території країни перебування;

- мати інформацію щодо курсів обміну валюти у країні призначення й проводити її обмін до початку подорожі.

Умови та правила працевлаштування іноземців в Румунії

Порядок міжнародного працевлаштування іноземців в Румунії регулюється Законом Румунії „Про надання дозволів на працевлаштування” від 28 грудня 1999 року.

Зазначеним законом передбачені основні умови та правила працевлаштування іноземців в Румунії.

Дозвіл на працевлаштування видається Міністерством праці та соціальної солідарності, який є дійсним на період до 6 місяців із можливою пролонгацією на підставі власника терміном до 6 місяців.

На підставі конвенції або угод підписаних Румунією, термін дії дозволу на працевлаштування може бути наданий або продовжений і на період понад 6 місяців.

Без дозволу на працевлаштування можуть бути прийняті на роботу іноземці, які мають дозвіл на постійне проживання на території Румунії, мають статус біженця на території Румунії, а також члени сімей – чоловік, дружина, неповнолітні діти персоналу дипломатичних та консульських установ у Румунії при наявності чинних двосторонніх угод.

При видачі дозволу на працевлаштування заявник має сплатити в леях еквівалент 200 дол. США за офіційним курсом Національного банку Румунії.

За прийняття на роботу іноземця без відповідного дозволу на працевлаштування з юридичної або фізичної особи Румунії стягується штраф від 200 до 400 дол. США.

При плануванні виїзду за кордон з метою працевлаштування через українських посередників МЗС України рекомендує громадянам України перевіряти наявність в суб’єкта господарської діяльності відповідної ліцензії на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном через Міністерство соціальної політики України (сайт -  www.mlsp.gov.ua, розділ «Діяльність» - «Працевлаштування за кордоном»).

Надання медичних, соціальних послуг

У Румунії діє страхова медицина, яка охоплює все населення, в т.ч. іноземців, які постійно проживають або довгостроково перебувають на її території. Іноземні громадяни, які в’їжджають на територію Румунії на короткий термін або прямують транзитом до третьої країни, повинні мати медичні страхові документи.

Румунська система соціального медичного забезпечення передбачає надання громадянам, які тимчасово перебувають на території Румунії, безкоштовної медичної допомоги у разі гострих захворювань, що потребують невідкладного лікування та хвороб, що мають ендемо-епідеміологічний характер.

Виклик швидкої допомоги та повідомлення про нещасні випадки здійснюється за єдиним для всієї країни номером телефону – 112.

Для в’їзду в Румунію спеціальних щеплень не потрібно.

Митні питання

При в’їзді на територію Румунії громадян України письмовому декларуванню підлягає ввіз таких речей:

а) наявну суму у готівці, що дорівнює або перевищує суму, еквівалентну 10.000 євро на одну особу;

б) лікарських препаратів, що містять наркотичні або психотропні речовини, біологічних матеріалів з потенціалом масового зараження, хімічних речовин, токсичних продуктів;

в) зброї та боєприпасів, вибухових, радіоактивних, ядерних та стратегічних продуктів.

Культурні, історичні або художні цінності можуть бути задекларовані в письмовій формі при ввезенні до країни, що дозволить їх вивезення з країни без додаткових дозволів.

Недекларування або помилкове декларування може призвести до кримінальної відповідальності та конфіскації відповідних речей.

Безмитний ввіз товарів/речей дозволяється за наступних умов:

- їх ввезення повинне мати епізодичний характер;

- їх призначення виключно для особистого використання, членів сімей або в якості подарунка.

Якість і кількість цих товарів не повинні свідчити про те, що вони ввозяться для продажу.

Дозволяється ввозити без митних податків та акцизів наступні види товарів:

а) особисті речі, наприклад: одяг, взуття, туалетні приналежності, особисті ювелірні вироби, фотоапарати і відеокамери, аксесуари, переносні музичні інструменти, портативні радіоприймачі, портативні телевізійні пристрої, особисті портативні комп'ютери;

б) спортивні товари;

в) тютюнові вироби, у такій кількості:

- 40 сигарет;

- 100 сигарилл (сигари вагою не більше 3 грамів кожна);

- 50 сигар;

- 250 грамів курильного тютюну.

г) алкогольні вироби, у такій кількості:

- 1 літр алкогольних напоїв та спиртних напоїв з концентрацією алкоголю більше 22%, або неденатурованого етилового спирту більше 80%;

- 2 літри алкогольних напоїв та спиртних напоїв з концентрацією алкоголю менше 22%;

- 4 літри вина;

- 16 літрів пива;

д) різні товари, крім тих що згадані в пунктах а) - г), загальною вартістю 430 євро на одного пасажира на перевезення повітряним та морським сполученням, та 300 євро для іншого транспортного сполучення.

е) паливні вироби, що містяться в стандартному баку автомобіля і кількість палива до 10 літрів в переносному контейнері.

УВАГА! Подорожуючим молодше 17 років не надається ніяких винятків для тютюнових виробів, алкоголю та алкогольних напоїв.

Корисні номери телефонів (поліція, довідкова служба, служба порятунку тощо)

В Румунії, як і в інших країнах Європейського Союзу, єдиним номером невідкладної допомоги в надзвичайній ситуації є номер 112. Він діє як при наборі зі стаціонарного телефона, так і мобільного. Після набору номеру 112 абонента поєднують з Центром рятункового інформування, оператор якого приймає виклик і скеровує його до відповідних підрозділів поліції, пожежної служби чи медичної служби.

Телефон Посольства України в Румунії – +40 21 230 36 60 (цілодобово).

Інформаційна довідка для громадян України, які планують подорожувати на автотранспортних засобах до Румунії

 

Для використання автомагістралей Румунії передбачена сплата податку у вигляді спеціальної наклейки на скло (ROVINIETA). В залежності від категорії транспортного засобу встановлено розмір сплати податку.

ROVINIETA можна придбати на 1 або 7 діб, на 30 або 90 діб, на 1 рік.

 

Ціни на ROVINIETA:

Категорія A

1 доба – не можливо придбати для автотранспорту категорії А;

7 діб – 3 euro;

30 діб – 7 euro;

90 діб – 13 euro;

12 місяців – 28 euro.

Категорія B

1 доба - не можливо придбати для автотранспорту категорії B;

7 діб – 6 euro;

30 діб – 16 euro;

90 діб – 36 euro;

12 місяців – 96 euro.

Категорія C

1 доба – 4 euro;

7 діб – 20 euro;

30 діб – 52 euro;

90 діб – 120 euro;

12 місяців – 320 euro.

Категорія D

1 доба – 7 euro;

7 діб – 35 euro;

30 діб – 91 euro;

90 діб – 210 euro;

12 місяців – 560 euro.

Категорія E

1 доба – 9 euro;

7 діб – 45 euro;

30 діб – 117 euro;

90 діб – 270 euro;

12 місяців – 720 euro.

Категорія F

1 доба – 11 euro;

7 діб – 55 euro;

30 діб – 143 euro;

90 діб – 374 euro;

12 місяців – 1.210 euro.

 УВАГА! Водії автотранспортних засобів, які не мають дійсної ROVINIETA, підлягають сплатити штраф у розмірі близько 4500 румунських леїв (1000 euro). На сайті https://www.roviniete.ro  запропонована система підрахунку сплати вищезгаданого податку (відповідно категорії транспортного засобу) з можливістю прибання онлайн. ROVINIETA також можна придбати на прикордонних контрольно-пропускних пунктах, АЗС, торгівельних точках.

Інформація щодо процедури вилучення посвідчення водія за порушення правил дорожнього руху на території Румунії

Практика вилучення посвідчення водія в країні перебування регламентована положеннями наступних міжнародних документів:

-         Європейська Конвенція про міжнародні наслідки позбавлення права керування автотранспортним засобом від 03 червня 1976 року;

-         Віденська Конвенція про дорожній рух від 08 листопада 1986 року (з доповненнями від 03 березня 1993 р.).

За процедурою, при вилученні посвідчення водія представником компетентного органу Румунії складається протокол про вилучення документу (копія або оригінал залишається правопорушнику), видається довідка для пересування територією Румунії та документ  із зазначенням суми для сплати штрафу, передбаченого румунським законодавством.  Протягом 3-4 тижнів  компетентні органи Румунії надсилають вилучене посвідчення водія  на адресу Посольства,  яке, в свою чергу, пересилає документ дипломатичними каналами  до компетентного  органу за місцем видачі в Україні.

Відповідно до ст. 42 Віденської Конвенції про дорожній рух від 08.11.1986 р., за умови сплати штрафу за правопорушення та надання нотаріально засвідченої заяви – зобов’язання правопорушника про залишення території Румунії протягом доби, посвідчення може бути повернено особисто в той самий день.

 

 

 

ПОВІТОВІ ІНСПЕКТОРАТИ ПОЛІЦІЇ 

ПОВІТИ

АДРЕСИ

ТЕЛЕФОНИ

ФАКСИ

Е-МЕЙЛ

СУЧАВА

B-dul 1 Mai nr.9, mun.Suceava, jud.Suceava

 

0230.203.004

0230.530.561

0230.203.604

0230.530.527

0230.203.005

0230.522.753

cabinet@sv. politiaromana.ro

БОТОШАНЬ

Bd. M.Eminescu nr.57, mun.Botoşani, jud.Botoşani

0231.507.102

0231.507.004 0231.507.006

0231.507.008

0231.518.523

daniela.darea@bt. politiaromana.ro

НЯМЦ

Str. Eroilor nr.16, mun.Peatra Neamţ, jud.Neamţ

0233.228.293 0233.207.000

0233.233.762

cabinet@nt. politiaromana.ro

ВАСЛУЙ

Str. Hagi Chiriac nr.1, mun.Vaslui, jud.Vaslui

0235.303.009 0235.303.004

0235.311.352

mihai.carp@vs. politiaromana.ro

КЛУЖ

Str. Traian nr.27, mun.Cluj-Napoca, jud.Cluj

0264.432.727

0264.432.868

cabinet@cj. politiaromana.ro

ВРАНЧА

Str. Cezar Bolliac nr.12, mun.Focşani, jud.Vrancea

0237.612.762 0237.207.006

0237.207.104

0237.613.108

cabinet@vn. politiaromana.ro

КОВАСНА

Str. Korosi Csoma Sandor nr.16, mun.Sfântu Gheorghe, jud.Covasna

0267.307.401

0267.307.400

0267.313.408

cabinet@cv. politiaromana.ro

ХАРГІТА

Str. T.Vladimirescu nr.34-36, mun.Miercurea-Ciuc, jud.Harghita

0266.205.006

0266.205.104

0266.315.830

0266.371.751

cabinet@hr. politiaromana.ro

СІБІУ

Str. Revoluţiei nr.4-6, mun.Sibiu, jud.Sibiu

0269.216.262

0269.208.215

0269.208.205

0269.210.591

 luciana.baltes@sb. politiaromana.ro

САТУ МАРЕ

Str. Al. I. Cuza nr.5, mun.Satu-Mare, jud.Satu Mare

0261.768.750

0261.807.777

0261.768.521

cabinet@sm. politiaromana.ro

БАКЕУ

Str. Tolstoi nr.2, mun.Bacău, jud.Bacău

0234.202.044

0234.202.000

0234.202.046

presa@bc. politiaromana.ro

МАРАМУРЕШ

Str. 22 Decembrie nr.37, mun.Baia Mare, jud.Maramureş

0262.207.600

0262.207.604

0262.216.691

cabinet@mm. politiaromana.ro

 

ПОВІТОВІ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ПОВІТИ

АДРЕСИ

ТЕЛЕФОНИ

ФАКСИ

Е-МЕЙЛ

СУЧАВА

Str.Universităţii nr.14, mun.Suceava, jud.Suceava

0230.524.426

0230.524.432

isusuceava@yahoo.com

БОТОШАНЬ

Str.Uzinei nr.3, mun.Botoşani, jud.Botoşani

0231.508.014

0231.508.015

0231.504.986

0231.514.687

relaţii_publice@isubotoşani.ro

dorina_lupu@isubotosani.ro

НЯМЦ

Str.Cuiejdi nr.34, mun.Piatra Neamţ, jud.Neamţ

0233.216.815

0233.216.816

0233.211.213

isuneamţ@yahoo.com

ВАСЛУЙ

str. Castanilor nr.9, mun.Vaslui, jud.Vaslui

0235.311.212 0235.311.213 0235.361.404 0235.361.738

0235.315.555 0235.312.110

isuvaslui@yahoo.com

contact@isuvaslui.ro

КЛУЖ

B-dul 21 Decembrie 1989 nr.69-71, mun.Cluj Napoca, jud. Cluj

0264.591.271

0264.591.255

0264-591258

0264.593.873

0-264-595007

isujcj@yahoo.com

ВРАНЧА

Str.Dornişoarei nr.10, mun.Focşani, jud.Vrancea

0237.611.212

0237.625.701

office@isujvn.ro

КОВАСНА

Str.Oltului nr.33, mun.Sf.Gheorghe, jud.Covasna

0267.315.350

0267.315.351

0367.804.473

0367.804.474

0267.311.182

covasna@isujcv.ro

ХАРГИТА

Str.Iancu de Hunedoara nr.8, mun.Miercurea-Ciuc, jud.Harghita

0266.314.353

0266.371.674

0266.314.353

mciuc@suharghita.ro

СІБІУ

Str.Vasile Cîrlova nr.16-22, mun.Sibiu, jud.Sibiu

0269.211.212

0269.211.213

0269.211.928

secretariat@isusibiu.ro

relatii.publiceisusibiu.ro

САТУ МАРЕ

Str. Fabricii nr.35, mun.Satu Mare, jud.Satu Mare

0261.711.212

0261.768252

0261.712.305

0261.768.252

pompieri_sm@yahoo.com

 dispecerat_isusatumare@yahoo.com

БАКЕУ

Str. Milcov nr.49, mun.Bacău, jud.Bacău

0234.573.321

0234.550.000

0234/575053

office@isubacau.ro

МАРАМУРЕШ

 

Str.Vasile Lucaciu nr.87, mun.Baia Mare, jud.Maramureş

0262.211.212

0262.211.213

0262.214.921

0262.214.981

pompierimm@rdslink.ro

 

ПОВІТОВІ УПРАВЛІННЯ ДОРОЖНЬОЇ ПОЛІЦІЇ

ПОВІТИ

АДРЕСИ

ТЕЛЕФОНИ

ФАКСИ

Е-МЕЙЛ

СУЧАВА

 

B-dul 1 Mai, nr.9

mun.Suceava, jud.Suceava

0230/203.005

0230/203.004

0230/203.220

0230/203.223

0230/531.965

0230/522.753

cabinet@sv.politiaromana.ro

БОТОШАНЬ

Bd. M.Eminescu nr.57, mun.Botoşani, jud.Botoşani

0231/507.105

0231/511.862

0231/518.523

daniela.darea@bt.politiaromana.ro

 НЯМЦ

Str. Alexandru cel Bun nr.12, mun.Piatra Neamt, jud.Neamţ

0233/212.177

0233/207.000

0233/212121

0233/221.555

circulatie@nt.politiaromana.ro

ВАСЛУЙ

Str. Hagi Chiriac nr.1, mun.Vaslui, jud.Vaslui

0235/303.004

0235/303.181

0235/303.176

0235/307.004

0235/303.178

mihai.carp@vs.politiaromana.ro  

КЛУЖ

Str. Traian nr.27, mun.Cluj-Napoca, jud.Cluj

0264/432.727

0264/43.20.00

0264/43.28.68

cabinet@cj.politiaromana.ro

ВРАНЧА

Str. Cezar Bolliac nr.12, mun.Focsani, jud.Vrancea

0237/20.70.05

0237/20.70.04

0237/20.72.21

0237/618.108

cabinet@vn.politiaromana.ro

КОВАСНА

Str. Cezar Bolliac, Nr. 5 
mun. Sfântu Gheorghe, jud.Covasna

0267/307.400

0267/307.401

0267/313.408

 

cabinet@cv.politiaromana.ro

audiente.politiacv@ gmail.com

ХАРГІТА

B-dul Frăţiei nr. 6

Miercurea Ciuc

Harghita

0266/371.403

0266/205.220

0266/205.117

0266/371.751

circulaţie@hr.poliţiaromână.ro

СІБІУ

Piata Revolutiei nr.2-6, mun.Sibiu, jud.Sibiu

0269/216.262

0269/210.591

politia.sibiu@sb.politiaromana.ro

САТУ МАРЕ

Str. Al.I.Cuza nr.5, mun.Satu Mare, jud.Satu Mare

0261/807.710

0261/768.521

 

cabinet@sm.politiaromana.ro

БАКЕУ

Str. Spiru Haret nr.3-5, mun.Bacau, jud.Baсău

0234/202069

0234/202.069


cabinet@bc.politiaromana.ro

MAРАМУРЕШ

Str. 22 Decembrie, nr 37,

mun.Baia Mare, jud. Maramureş

0262/207.993 pp /p/td

0262/207 p/pdiv class=/tdБАКЕУ0233.216.815 p990

0262/207.706

cabinet@mm.poliţiaromână.ro

 

ПОВІТОВІ ЛІКАРНІ

ПОВІТИ

АДРЕСИ

ТЕЛЕФОНИ

ФАКСИ

Е-МЕЙЛ

СУЧАВА

B-dul 1 Decembrie 1918, nr.21, mun.Suceava, jud.Suceava

0230.222.098

0230.520.412

0230.222.098

0230.520.412

statistica_spital_sv@clicknet.ro

БОТОШАНЬ

Str.Marchian, nr.11, mun.Botoşani, jud.Botoşani

0231.518.812

0231.517.780

spital_mavromati@ yahoo.com

НЯМЦ

B-dul Traian, nr. 1, mun.Piatra Neamţ, jud.Neamţ

0233.214.440

0233.219.440

0233.219.380

0233.216.562

-

ВАСЛУЙ

Str.Ştefan cel Mare, nr.233, mun.Vaslui, jud.Vaslui

0235.312.120

0235.316.626

0235.314.632

spitjudvaslui@yahoo.com

КЛУЖ

Str.Clinicilor, nr.3-5, mun.Cluj Napoca, jud. Cluj

0264.592.771

0264.597.852

0264.596.085

sugestiiscj@yahoo.com

secretariat@scj-cj.rdscj.ro

ВРАНЧА

Str.Cuză Vodă, nr.50-52, mun.Focşani, jud.Vrancea

0237.625.000

0237.625.191

-

КОВАСНА

Str.Stadionului, nr.1-3, mun.Sf.Gheorghe, jud.Covasna

0267.311.580

0267.311.581

0267.351.883

 secretariat@spitfog.ro

spital@honoris.ro

ХАРГІТА

Dr.Denes Laszlo, nr.2, mun.Miercurea-Ciuc, jud.Harghita

0266.324.193

0266.372.137

secretariat@spitalmciuc.ro

СІБІУ

B-dul Corneliu Coposu, nr.2-4, mun.Sibiu, jud.Sibiu

0269.215.050

0269.230.057

0269.215.434

office@scjs.ro

САТУ МАРЕ

Str.Prahovei, nr.1, mun.Satu Mare, jud.Satu Mare

0261.727.050

0261.727.347

 sefoficiu@spitalsm.p5net.ro

БАКЕУ

Str.Spiru Haret, nr.2, mun.Bacău, jud.Bacău

0234.534.000

0234.517.424

informatii@sjubc.ro

relatii_publice@sjubc.ro

МАРАМУРЕШ

Str.Gheorghe Coşbuc, nr.31, mun.Baia Mare, jud.Maramureş

0262.205.100-

129

0262.276.860

 directiune@spitaljbm.ro

spital@spitaljbm.ro

Мапа

Консульські питання

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes