Міністерство закордонних справ України

Київ 04:24

Держава Ізраїль

Рекомендації щодо правил поведінки

На території Держави Ізраїль розташовані головні святині трьох світових релігій, у зв’язку з чим країну щорічно відвідують мільйони туристів.

У країні існує практика окремого, для чоловіків та жінок, відвідання низки іудейських та мусульманських релігійних святинь, а також деяких пляжів.

Субота (шабат) – в Ізраїлі день відпочинку. Починається шабат у п’ятницю із заходом сонця і закінчується на наступний день із заходом сонця. У такому ж режимі наступають усі національні свята. У суботи та святкові дні увесь громадський транспорт та переважна частина сфери обслуговування припиняє роботу.

У шабат рекомендується утриматись від відвідання автотранспортом кварталів, де проживає ультрарелігійне населення.

У зв’язку із підвищеними заходами безпеки, активно практикуються перевірки особистих речей громадян при вході у торговельні центри, організації, банки та у місцях скупчення людей.

Слід чітко виконувати вимоги представників правоохоронних органів Ізраїлю, а також служб безпеки в аеропортах, установах та інших громадських місцях країни; завжди мати при собі паспорт.

Рекомендації громадянам України щодо порядку в’їзду громадян України на територію Державу Ізраїль

Останнім часом фіксується значне зростання скарг громадян України на безпідставні відмови у в’їзді на територію Ізраїлю в рамках Угоди про відмову від візових вимог та неналежне ставлення до наших співвітчизників з боку співробітників ізраїльської імміграційної служби під час проходження інтерв’ювання у пунктах пропуску на ізраїльському кордоні, зокрема в аеропорту ім. Бен-Гуріона.

У цьому зв’язку Посольством вживаються всебічні дипломатичні та консульсько-правові заходи, спрямовані на розв’язання ситуації, що склалася, у т.ч. шляхом виявлення та усунення причин, які призводять до таких випадків.

Залишаючи поза увагою цих рекомендацій оцінку дій та поводження ізраїльських службовців, які наразі є предметом активного обговорення на двосторонньому дипломатичному рівні, закликаємо громадян України, які планують відвідати Ізраїль, відповідально ставитися до мети своєї поїздки до Ізраїлю та вживати необхідних заходів для підготовки до подорожі.

Зокрема, громадянам України необхідно пам’ятати, що безвізовий режим, встановлений вказаною Угодою, розповсюджується лише на поїздки, які здійснюються з туристичною, діловою та гостьовою метою або задля лікування в ізраїльських медичних закладах, та не передбачає можливості працевлаштування. Крім цього, можливість безвізового в’їзду поширюється лише на власників паспортів, тому неповнолітні громадяни України, які подорожують з проїзними документами дитини, потребують оформлення візи в ізраїльській дипустанові в Києві заздалегідь.

Для отримання права на працевлаштування на території Ізраїлю громадянин України має звертатися до Посольства Ізраїлю в Україні для оформлення робочої візи (Б-1), яка видається за дозволом МВС цієї країни.

Вказаний аспект слід особливо враховувати, адже за інформацією ізраїльської сторони, посилення перевірочних процедур та збільшення заборон на в’їзд пов’язується саме зі зростанням кількості українців, які неправомірно залишаються в Ізраїлі після завершення 90 днів, у т.ч. з метою нелегального працевлаштування.

Таким чином, громадянину Україну, який в’їжджає до Ізраїлю в рамках безвізового режиму слід бути готовими переконливо і за допомогою документів довести відповідність мети своєї поїздки в аеропорту, оскільки повноваження щодо прийняття остаточного рішення стосовно допущення на територію країни належать саме співробітнику прикордонної служби.

Наприклад, туристам доцільно мати зворотний квиток, підтвердження бронювання готелю та придбання туристичного продукту, суму коштів, достатню для запланованого перебування в Ізраїлі, а також поліс медичного страхування.

Особам, які в’їжджають з гостьовою метою або для лікування, слід мати іменне запрошення з персональними та контактними даними приймаючої сторони/лікарні. Зворотний квиток та достатні кошти також необхідні. 

При цьому, не громадянам Ізраїлю, які бажають запросити українця, краще погодити таке запрошення в територіальному відділенні Служби населення та імміграції Ізраїлю.

Увага! Також слід враховувати, що для іноземців, у т.ч. громадян України, які в’їжджають до Ізраїлю для возз’єднання зі своїм подружжям - громадянином Ізраїлю після реєстрації шлюбу або спільного проживання без реєстрації шлюбу, встановлено особливий порядок в’їзду.

Довідково: Процедура отримання статусу для іноземного громадянина на підставі шлюбу / спільного проживання з громадянином Ізраїлю регулюється Законом про в'їзд в Ізраїль від 1952 і відповідними інструкціями МВС №5.2.0008 і №5.2.0009.

Ізраїльському громадянину потрібно звернутися до МВС з проханням про призначення черги у візовий відділ для початку процедури легалізації свого подружжя / співмешканця та запрошення його до Ізраїлю.

До призначеної зустрічі потрібно підготувати документи, які слугують доказом наміру проживати разом, а також особисті документи подружжя / співмешканця–іноземця.

Тільки після отримання офіційного дозволу МВС, іноземне подружжя / співмешканець зможе в'їхати до Ізраїлю, навіть в умовах наявності безвізового режиму.

 

Під час інтерв’ювання необхідно поводитися спокійно та виважено, чітко відповідаючи на запитання співробітника прикордонної служби. Враховуючи те, що сама по собі процедура опитування є досить стресовою, зайві емоції ніяким чином не сприятимуть її завершенню на Вашу користь, адже будуть сприйняті як свідчення проти задекларованих Вами намірів.   

 

У разі прийняття щодо Вас рішення про заборону в’їзду, Ви маєте право на його оскарження до суду, про що (плани на оскарження) Ви маєте повідомити співробітників прикордонної служби та зв’язатися з місцевими адвокатами (обрати захисника Ви можете за допомого приймаючої сторони або скориставшись послугами правників, значених на сайті дипустанови).

 

Слід зазначити, що співробітники консульського відділу Посольства України в Ізраїлі не можуть впливати на процес прийняття імміграційних рішень, а процедура їх оскарження, встановлена ізраїльським законодавством, не передбачає участі дипломатів в якості процесуальних суб’єктів оскарження, якими є самі особи або їх юридичні представники (адвокати).

 

Водночас, в рамках забезпечення моніторингу виконання ізраїльською стороною Угоди про відмову від візових вимог, звертаємося з проханням до громадян України, які вважають, що прийняті щодо них рішення були безпідставними, або які зіткнулися з неналежним поводженням в аеропорту, надсилати свої повідомлення на адресу gc_il@mfa.gov.ua з позначкою “відмова у в’їзді” у полі тема повідомлення з наданням вичерпної інформації щодо відповідного випадку, точних персональних даних та підтверджуючих документів, а також даних запрошуючої сторони (Бланк скарги).

Безпекова ситуація у країні акредитації

Не зважаючи на той факт, що рівень терористичної загрози в Ізраїлі останнім часом значно знизився, громадянам України рекомендується, по-можливості, утриматися від відвідання заходів з масовим скупченням людей.

Також, не рекомендується відвідання міст країни, які знаходяться у безпосередній близькості від Сектору Газа і можуть бути підданими ракетним обстрілам з його території.

Умови працевлаштування

Процедура отримання іноземцем дозволу на працевлаштування в Ізраїлі залежить від наявності професії претендента на роботу в країні в переліку дефіцитних професій. На даний момент, такий перелік містить спеціальності, пов'язані з капітальним будівництвом, сільським господарством і доглядом за хворими та особами похилого віку. Згадана категорія іноземних громадян може отримати дозвіл на роботу за спрощеною процедурою через звернення роботодавця до МВС Ізраїлю.

Для іноземців, які претендують на працевлаштування в Ізраїлі за спеціальностями, які не входять до пільгового переліку гостродефіцитних, запроваджено жорсткий режим отримання дозволу на роботу у країні.

Роботодавець має довести Міністерству праці виключну необхідність прийняття на відповідну посаду іноземного громадянина. Лише у випадку отримання позитивної відповіді зацікавлена організація може звернутися до МВС Ізраїлю з клопотанням щодо оформлення робочої візи іноземному робітнику.

Робоча віза дає право на роботу тілки в компанії, яка запросила іноземця. Максимальний термін роботи іноземця в Ізраїлі обмежений 5 роками.

При плануванні виїзду за кордон з метою працевлаштування через українських посередників МЗС України рекомендує громадянам України перевіряти наявність в суб’єкта господарської діяльності відповідної ліцензії на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном через Міністерство соціальної політики України (сайт -  www.mlsp.gov.ua, розділ «Діяльність» - «Працевлаштування за кордоном»).

Надання медичних, соціальних послуг

Медицинськеобслуговування в Ізраїлі (включаючи виклик швидкої допомоги) є платним і доволі дорогим.

Громадянам України, які збираються відвідати країну з короткотерміновою метою, рекомендується до виїзду оформити страховий поліс на весь термін перебування в Ізраїлі.

На замітку громадянам України, які мають намір пройти лікування в Ізраїлі

З огляду на популярність медичного туризму в Ізраїлі, переважна більшість медичних закладів мають відділи по роботі з іноземними пацієнтами або авторизованих представників у іноземних державах. У разі прийняття рішення щодо використання послуг компаній-посередників, рекомендується отримати інформацію щодо репутації та повноважень такого посередника. Слід урахувати, що оплата лікування в Ізраїлі здійснюється шляхом грошового переказу авансу на рахунок медичного закладу. Якщо посередник вимагає від Вас здійснення оплати послуг з лікування на його рахунок, майте на увазі, що це може бути свідченням його ненадійності.

Відділи з обслуговування іноземних пацієнтів при ізраїльських клініках готові нести відповідальність виключно з моменту, коли пацієнт потрапляє до клініки. У разі наявності претензій до клініки або компанії-посередника, пацієнт може звернутися до суду, однак після проведення усіх розрахунків.

З метою уніфікації послуг, які надаються на території Держави Ізраїль, Міністерством охорони здоров’я було розроблено рекомендований перелік орієнтовних цін на медичні послуги при лікуванні захворювань.

Відповідно до Закону Держави Ізраїль про права пацієнтів Ви маєте право отримати адекватну медичну допомогу. Лікування надається за згодою пацієнта після отримання ним усієї необхідної інформації. При цьому, Ви маєте право на отримання інформації про медичний персонал (імена, посади, резюме), копій/виписок з медичних документів (за дозволом медичної комісії з етики, лікар має право прийняти рішення не передавати хворому інформацію, якщо вона може загрожувати його здоров’ю/життю), додаткової (альтернативної) думки стосовно призначеного лікування (медична установа зобов’язана сприяти у реалізації цього права), безперервність медичної допомоги у разі зміни персоналу чи місця лікування. Лікар та медичні працівники зобов’язані передати хворому усю необхідну інформацію із дотриманням принципу конфіденційності.

Основні заклади охорони здоров’я Ізраїлю:

Клініка «Хадасса»/ The Hadassah Medical Organization
Адреса: Hadassah Medical Organization, Kiryat Hadassah, p.o.b 12000, 91120, Jerusalem, Israel
Телефон: (02) 6777111
Факс: (02) 6434434
Контактна особа: Mrs. Naama Niazov (International Patient Marketing Department)
Телефон: 972-2-6779325
Факс: 972-2-6777500
naaman@hadassah.org.il
www.hadassah.org.il 
Примітки: Факультет медицини Єрусалимського університету, науково-дослідний центр 

Клініка "Герцлия Медикал Центр" / Herzliya Medical Center (HMC)

Адрес:  Ramat-Yam 7 st., Herzliya 4685107, Israel

Телефон: +972-73-272-3838

www.hmc-israel.org.il

contact@hmc-israel.org.il

Контактна особа: Felix Zadirevich

Примітки: провідний приватний багатопрофільний центр Ізраїлю. Діагностика, всі види операцій, лікування всіх видів раку.

 

Медичний центр «Сураскі»

Адреса: 6, Weizman st., Tel Aviv 64239

Телефон: +972 3 697 4254/5/6
Факс: +972 3 6973635
shapiraiz@tasmc.org.il
maxz@tlvmc.gov.ilwww.tasmc.org.il 
Примітки: Провідний центр у галузі онкології, кардіохірургії, хірургії судин, дитячої нейрохірургії

 

Лікарня державного відомства «Рамбам» / Rambam Health Care Campus

Адреса: P.O.B. 9602, Haifa 31096, Israel
Телефон: 972.4.854.3045
www.rambam.org.il 
ContactUs@rambam.health.gov.il
Контактна особа: Anna Boguslavsky (Director International Medical Services Rambam Health Corporation)
Телефон: 972-4-854-1651
Факс: 972-4-854-1650
a_boguslavsky@rambam.health.gov.il
Примітки: Російськомовний відділ іноземного туризму. Екстрена медицина, один з найкращих у світі центрів травматології. Співпрацює з Ізраїльським технологічним інститутом («Техніон») у науково-дослідній галузі.

 

Медичний центр «Шеба»/ Тель-а-Шомер
Контактна особа: Ira Bryn (Senior Medical Consultant, Medical Tourism Department, The Chaim Sheba Medical Center)
Телефон: +972-3-5303100
Факс: :+972-3-5303515
irina.bryn@sheba.health.gov.il
irinabryn@gmail.com
Примітки: Унікальне реанімаційне відділення. Дитяча онкологія. Національний інститут епідеміології.

 

Клініка «Ассута»
Адреса: 20 Habarzel St., Ramat Hachayil, Tel Aviv 69710, Israel
Телефон: +972-3-7643247
Факс: +972-3-7643248
touristcenter@assuta.com 
http://ru.assuta.co.il/ 
Примітки: Найбільша приватна клініка Ізраїлю. Практика використання експертних груп.

 

Медичний центр ім.Іцхака Рабіна
Адреса: Zhabotinsky St., 39, 49100, Israel, Petakh Tikva (First Floor)
International Department
Телефон: +972-544350151 / +972-544350175
www.carmelit.co.il 
info@carmelit.co.il 
Примітки: Дитяча онкологія

 

Медичний центр «Сорока»
Адреса: Soroka Medical Center of the Negev, P.O. Box 151, Beer Sheva, Israel 84101
Контактна: Ms. Irit Bibi (External Affairs)
iritbibi@clalit.org.il
Примітки: Має відділення трансплантації штучних суглобів. Великий досвід у травматології. Центр вивчення епілепсії.

 

Лікарня ім. Едіт Вольфсон
Адреса: вул. ха-Лохамим 62, м. Холон
contact@wolfson-hospital.org.il
http://www.wolfson-hospital.org.il
Примітки: Провідна клініка у галузі ортопедії, спортивної медицини, кардіології

 

Митні питання

Під час проходження митного контролю по прибутті до країни не підлягають декларуванню одяг, взуття, засоби гігієни та інші речі, які ввозяться для особистого користування або подарунку.

При цьому, вартість речей не повинна перевищувати 200 дол. США на кожну особу старше 2 років. Також дозволеними для безмитного ввезення є міцні алкогольні вироби – до 1 л., вино – до 2 л., до 250 цигарок або 250 гр. інших тютюнових виробів на кожну особу старше 17 років.

В пунктах пропуску через державний кордон Ізраїлю здійснюється ретельний митний контроль. Доволі складною і тривалою є процедора догляду пасажирів при вильоті з країни. Співробітники служби безпеки аеропорту проводять співбесіду з кожним з пасажирів на предмет наявності у багажу речей, заборонених до перевезення.

Зважаючи на тривалість вищезазначених процедур, рекомендується завчасне прибуття до аеропорту.

Корисні номери телефонів

Поліція – 100

Швидка допомога – 101

Пожежна служба – 102.

довідки про телефонні номери - 144 (безкоштовно);

бюро інформації для туристів в Єрусалимі - (02) 627-14-22;

бюро інформації для туристів в Ейлаті - (08) 630-91-11;

довідкова аеропорту ім. Д. Бен-Гуріона - (03) 972-33-44, (03) 972-33-66;

код Ізраїлю - 972

Коди міст Ізраїлю:

Єрусалим - 02, Тель-Авів - 03, Хайфа - 04, Ейлат - 08

 Для громадян України, які планують подорож до країн ЄС

26 червня ц.р. Радою ЄС були схвалені технічні зміни до Кодексу Шенгенських кордонів, які набрали чинності 19 липня ц.р., за виключенням окремих положень.

Зазначені зміни, серед іншого, доповнюють статтю 5 Кодексу положеннями, які передбачають нові вимоги щодо дійсності проїзних документів при в’їзді до країн ЄС громадян третіх держав, а саме: «проїзний документ повинен бути виданий не раніше, ніж протягом останніх 10 років».

З огляду на викладене та з метою уникнення ускладнень для громадян України під час подорожей країнами ЄС просимо, у разі закінчення терміну дії закордонного паспорту, за умови наявності підстав, рекомендуємо подавати відповідний пакет документів для оформлення нового паспорта.

 

 

Щодо спрощення візового режиму з Республікою Македонія

07 лютого ц.р. Президентом України підписано Указ № 61/2015 «Про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян Республіки Македонія».

Згаданим Указом передбачено запровадження на період з 16 березня
2015 року до 15 березня 2018 року безвізового режиму в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Республіки Македонія, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 90 днів.

У практичній роботі по застосуванню Указу просимо виходити з того, що його положення не поширюються на осіб, які в’їжджають в Україну з метою навчання, працевлаштування, з іншою метою, у разі необхідності перебування в Україні більше 90 днів.

При цьому нагадуємо, що Уряд Республіки Македонія встановив безвізовий режим для громадян України до 15 березня 2018 р. згідно з яким, громадяни України, які відвідуватимуть Македонію терміном до 90 днів, в’їжджатимуть на її територію за наявності дійсного паспорта для виїзду за кордон, полісу медичного страхування та підтвердження фінансового забезпечення із розрахунку 50 євро на день перебування.

Окремо відзначаємо, що громадяни України, які здійснюють поїздку до Македонії наземним транспортом, повинні потурбуватися про оформлення дво- або багаторазових віз для транзитного перетину території Румунії, Болгарії або інших країн.

 Рекомендації громадянам України, які мають намір отримати медичні послуги за кордоном

Вирушаючи за кордон з метою отримання медичних чи оздоровчих послуг, пацієнти повинні усвідомлювати усі ризики та переваги медичного обслуговування в іноземній країні.

Обираючи іноземний заклад охорони здоров’я, необхідно з’ясувати наявність в установи досвіду роботи з іноземними пацієнтами та відділів (центрів), які надають сприяння в організації лікування іноземних громадян, спеціалізацію закладу, його авторитет, міжнародну акредитацію. З метою запобігання порушення Ваших прав за кордоном, особливу увагу слід приділи отриманню повної та максимально об’єктивної інформації про:

- можливість отримання первинної консультації на території України (у т.ч. у іноземного лікаря), умови проходження медичного обстеження;

- наявність акредитованих (уповноважених) посередників;

- етапи та тривалість лікування (включно реабілітацію);

- цінову політику закладу та форми оплати за надані послуги (у т.ч. з організації виїзду на лікування, залучення перекладачів);

- ризики запланованих процедур та очікувані результати;

- медичні препарати та методики, які будуть застосовуватися;

- лікаря та персонал, який буде залучатися у процесі лікування;

- умови проживання пацієнта та супроводжуючих його осіб, клімат відповідної місцевості, особливості харчування тощо;

- інші принципові умови лікування, залежно від захворювання.

Перед поїздкою рекомендується ознайомитися з інформацією про умови в’їзду та перебування з метою лікування на території іноземної держави, особливості її законодавства про захист прав пацієнтів (споживачів), державне регулювання у сфері надання медичних послуг закладами охорони здоров’я або посередницькими компаніями (агентами).

Зверніть увагу, що сьогодні в Україні все ще не створено механізмів впливу на діяльність посередницьких структур з надання медичних послуг. Міністерство охорони здоров’я України рекомендує громадянам України подбати про страхове забезпечення процесу лікування за кордоном.

Слід пам’ятати, що правовідносини між пацієнтом і клінікою та пацієнтом і посередником, що надає послуги з лікування за кордоном, мають бути оформлені у формі письмового договору (контракту), доповнені планом лікування. Необхідно залишати оригінали документів (бажано з перекладом), які стосуються не лише Вашого лікування, але і організації виїзду і перебування за кордоном.

З метою належної організації Вашої поїздки, радимо ознайомитися з порадами для подорожуючих, розміщених на веб-сторінках закордонних дипломатичних установ України у розділі «Консульські питання» та на сайті Міністерства закордонних справ України www.mfa.gov.ua.

У разі виникнення складнощів в отриманні медичних послуг за кордоном радимо Вам звертатися до закордонних дипломатичних установ України для отримання інформації щодо особливостей законодавства країни перебування, а також з питань зносин з офіційними установами цієї країни з метою відновлення порушених прав.

Далі Ви можете ознайомитися з додатковими рекомендаціями стосовно  отримання медичних послуг в Австрії, Ізраїлі, Німеччині та Туреччині.

 Австрія

Система медичного обслуговування в Австрії характеризується високим рівнем професіоналізму медичних працівників, державного контролю за умовами лікування та технічного оснащення закладів охорони здоров’я. Основними напрямами медичного туризму в Австрії є лікування онкологічних захворювань, хірургія, реабілітація та профілактика.

Австрія – один зі світових лідерів по якості та оперативності надання медичних послуг. У державі діє розгалужена мережа державних та приватних клінік, до яких Ви можете звернутися особисто або через посередників. Водночас, при плануванні Вашого виїзду за кордон на лікування в Австрію, радимо керуватися рекомендаціями, описаними вище.

Федеративна Республіка Німеччина

Залучення посередницьких фірм не є обов’язковим для лікування у ФРН. Після отримання пропозиції про лікування в німецькій клініці, рекомендується особисто зв’язатися з міжнародним відділом цієї клініки по роботі з іноземними пацієнтами (за телефоном, електронною поштою), а також перевірити повноту і достовірність наданої Вам інформації на веб-сторінці лікарні. Ураховуючи зростання останнім часом кількості пацієнтів з країн СНД, медичні заклади підтримують російськомовну версію сайтів.

Якщо Ви плануєте залучити посередників, радимо звертатися виключно до відомих компаній з досвідом роботи з українськими пацієнтами. Витрати щодо послуг посередників не включаються до рахунку за лікування.

У разі порушення прав пацієнта, Ви можете оскаржити дії/бездіяльність медичних установ у судовому порядку із залученням адвокатів. У разі неправомірних дій з боку посередницьких структур або підозри у здійсненні таких дій, слід звертатися до правоохоронних органів Німеччини.

Турецька Республіка

У зв’язку з розвитком оздоровчого туризму в Туреччині при Міністерстві охорони здоров’я Турецької Республіки створено Департамент з оздоровчого туризму, що є підрозділом Генерального Директорату з основних медичних послуг. На сайті згаданого Департаменту www.saglikturizmi.gov.tr  можна ознайомитися з переліком рекомендованих Міністерством охорони здоров’я ТР медичних закладів, у т.ч. тих, що мають відділи роботи з іноземними пацієнтами (http://saglikturizmi.gov.tr/en/80-management-scheme.html).

Сьогодні у Туреччині функціонують державні, приватні та заклади охорони здоров’я при університетах. У результаті реформування медичної системи, турецькі приватні лікарні здійснюють свою діяльність на рівні з державними установами та, у цілому, відповідають європейським стандартам у сфері кваліфікації медичного персоналу, технічного оснащення та медичного обстеження.

Оздоровчий туризм в Туреччині має три основних напрямки: медичний туризм (лікування, операційне втручання та медичні процедури, які надаються в лікарнях), термальний туризм (реабілітація, оздоровчі процедури) та туризм для пенсіонерів і осіб з фізичними вадами.

Основні медичні заклади находяться в Анкарі, Стамбулі, Ізмірі та Анталіїї. Існує значна кількість агентств (посередницьких фірм), які здійснюють організацію надання медичних послуг іноземцям, здебільшого вихідцям з ЄС, Російської Федерації та Північноамериканського континенту. 

З метою отримання допомоги при спілкуванні з персоналом лікарень, перевірки достовірності наданої Вам інформації про умови лікування, а також з’ясування іншої необхідної інформації при Міністерстві охорони здоров’я Туреччини функціонує Відділ допомоги іноземним пацієнтам, куди Ви можете звернутися за телефоном +90312 444 47 28.

У випадках, коли медичною установою порушуються права пацієнтів, іноземні громадяни мають право звернутися зі скаргою до Центру зв’язку Міністерства охорони здоров’я ТР за номером 184 (діє тільки на території Турецької Республіки) або до Відділу допомоги іноземним пацієнтам. При цьому, Ви маєте можливість звернутися зі скаргою до правоохоронних органів Турецької Республіки.

 Держава Ізраїль

З огляду на популярність медичного туризму в Ізраїлі, переважна більшість медичних закладів мають відділи по роботі з іноземними пацієнтами або авторизованих представників у іноземних державах. У разі прийняття рішення щодо використання послуг компаній-посередників, рекомендується отримати інформацію щодо репутації та повноважень такого посередника. Слід урахувати, що оплата лікування в Ізраїлі здійснюється шляхом грошового переказу авансу на рахунок медичного закладу. Якщо посередник вимагає від Вас здійснення оплати послуг з лікування на його рахунок, майте на увазі, що це може бути свідченням його ненадійності.

Відділи з обслуговування іноземних пацієнтів при ізраїльських клініках готові нести відповідальність виключно з моменту, коли пацієнт потрапляє до клініки. У разі наявності претензій до клініки або компанії-посередника, пацієнт може звернутися до суду, однак після проведення усіх розрахунків.

З метою уніфікації послуг, які надаються на території Держави Ізраїль, Міністерством охорони здоров’я було розроблено рекомендований перелік орієнтовних цін на медичні послуги при лікуванні захворювань (http://www.health.gov.il/Subjects/Finance/Taarifon/Pages/PriceList.aspx).

Відповідно до Закону Держави Ізраїль про права пацієнтів Ви маєте право отримати адекватну медичну допомогу. Лікування надається за згодою пацієнта після отримання ним усієї необхідної інформації. При цьому, Ви маєте право на отримання інформації про медичний персонал (імена, посади, резюме), копій/виписок з медичних документів (за дозволом медичної комісії з етики, лікар має право прийняти рішення не передавати хворому інформацію, якщо вона може загрожувати його здоров’ю/життю), додаткової (альтернативної) думки стосовно призначеного лікування (медична установа зобов’язана сприяти у реалізації цього права), безперервність медичної допомоги у разі зміни персоналу чи місця лікування. Лікар та медичні працівники зобов’язані передати хворому усю необхідну інформацію із дотриманням принципу конфіденційності.

Пропонуємо ознайомитися з інформацією про основні заклади охорони здоров’я Ізраїлю:

Найменування лікувального закладу

Поштова та електронна адреса

(у т.ч. мовою оригіналу)

Примітки

Клініка «Хадасса»/ The Hadassah Medical Organization

Hadassah Medical Organization

Kiryat Hadassah

p.o.b 12000

91120 Jerusalem Israel

telephone  (02) 6777111

fax. (02) 6434434

Mrs. Naama Niazov

International Patient

Marketing Department

Tel: 972-2-6779325

Fax: 972-2-6777500

naaman@hadassah.org.il

www.hadassah.org.il

Факультет медицини Єрусалимського університету, науково-дослідний центр

 

Медичний центр «Сураскі»

6, Weizman st., Tel Aviv 64239

Tel +972 3 697 4254/5/6

Fax 972 3 6973635

e-mail: shapiraiz@tasmc.org.il

maxz@tlvmc.gov.il

www.tasmc.org.il

Провідний центр у галузі онкології, кардіохірургії, хірургії судин, дитячої нейрохірургії

Лікарня державного відомства «Рамбам» / Rambam Health Care Campus

P.O.B. 9602, Haifa 31096

Israel

www.rambam.org.il

ContactUs@rambam.health.gov.il

Tel: 972.4.854.3045

Anna Boguslavsky

Director

International Medical Services

Rambam Health Corporation

tel. : 972-4-854-1651

fax : 972-4-854-1650

a_boguslavsky@rambam.health.gov.il 

Російськомовний відділ іноземного туризму.

Екстрена медицина, один з найкращих у світі центрів травматології.

Співпрацює з Ізраїльським технологічним інститутом («Техніон») у науково-дослідній галузі

Медичний центр «Шеба»/ Тель-а-Шомер

The Chaim Sheba Medical Center

Medical Tourism Department

Ira Bryn (Senior Medical Consultant)

Tel: +972-3-5303100

Fax:+972-3-5303515

Email: irina.bryn@sheba.health.gov.il

irinabryn@gmail.com

Унікальне реанімаційне відділення.

Дитяча онкологія.

Національний інститут епідеміології

Клініка «Ассута»

http://ru.assuta.co.il/

20 Habarzel St, Ramat Hachayil, Tel Aviv 69710, Israel

Tel:  +972-3-7643247

Fax: +972-3-7643248

Email: TouristCenter@Assuta.com

Найбільша приватна клініка Ізраїлю.

Практика використання експертних груп.

Медичний центр ім.Іцхака Рабіна

Zhabotinsky str., 39, 49100, Israel, Petakh Tikva (First Floor)

International Department

+972-544350151 / +972-544350175

www.carmelit.co.il

info@carmelit.co.il

Дитяча онкологія

Медичний центр «Сорока»

Soroka Medical Center of the Negev, P.O. Box 151, Beer Sheva, Israel 84101

contact: Ms. Irit Bibi, External Affairs

IritBibi@clalit.org.il

Має відділення трансплантації штучних суглобів.

Великий досвід у травматології.

Центр вивчення епілепсії.

Лікарня імені Едіт Вольфсон

вул. ха-Лохамим 62, м. Холон

contact@wolfson-hospital.org.il

http://www.wolfson-hospital.org.il

Провідна клініка у галузі ортопедії, спортивної медицини, кардіології

 

 

Мапа

Консульські питання

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes