Міністерство закордонних справ України

Київ 17:33

Генеральний консул М.С.Колядін зустрівся з Акімом м.Алмати А.С.Єсімовим

18 червня 2013, 18:20

18 червня 2013 року за ініціативи Генконсульства відбулася робоча зустріч Генерального консула України в Алмати Михайла Сергійовича Колядіна з Акімом міста Алмати Ахметжаном Смагуловичем Єсімовим.

На початку зустрічі, Акім привітав Генконсула з призначенням на посаду та побажав успіхів у своїй діяльності, а також підкреслив, що Казахстан цінує наявні відносини з Україною, які завжди були теплими та дружніми.

Під час зустрічі, А.С.Єсімов підтримав пропозицію Генконсульства щодо створення Робочої Групи з підготовки та проведення року України в Казахстані та відзначення 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка.

Також, враховуючи, що м.Алмати є Першою столицею Казахстану та водночас економічний Центр регіону Центральної Азії, а питання співпраці на постійній основі тривалий час з містами України не розглядалося, М.С.Колядін висунув ідею опрацювати питання налагодження інтенсивної двосторонньої співпраці з можливими майбутніми містами-побратимами Алмати – Харковом чи Донецьком, яка була підтримана співрозмовником.

Акім, зі свого боку, поінформував про культурні та іміджеві заходи, проведення яких заплановано в Алмати протягом 2013-2014 років.

Крім того, обговорено поточний стан і перспективні напрями двостороннього співробітництва, зокрема розвиток економічних, наукових та культурних зв’язків між Україною та Казахстаном, питання життєдіяльності української діаспори в Алмати.

Зустріч пройшла у дружній та теплій атмосфері протягом 50 хв., замість запланованих 10-ти.

Останні новини

Посол України відвідав церемонію з нагоди турецького Дня Мучеників | Сьогодні, 16:58

Посол України в Аммані Сергій Пасько відвідав церемонію вшанування пам’яті загиблих турецьких солдат в рамках відзначення турецького Дня Мучеників.

Триває діалог щодо налагодження співпраці між національними бібліотеками України та Алжиру | Сьогодні, 13:52

У контексті  розвитку двосторонніх відносин у культурній сфері Посол України в Алжирі Максим Субх провів робочу зустріч з т.в.о. Директора Національної бібліотеки Алжиру Хаят Ґунні.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes