Міністерство закордонних справ України

Київ 17:35

Тимчасовий повірений Василь Гамянін взяв участь у заході з нагоди 22-ї річниці незалежності України

22 серпня 2013, 11:43

22 серпня 2013 р. Тимчасовий повірений у справах України в КНР Василь Гамянін взяв участь в урочистому заході, присвяченому 22-й річниці незалежності України, – виставці документальних світлин «Укрінформу» та преміум-робіт українських фотохудожників, організованій Посольством України в КНР у центральному офісі Всекитайської спілки журналістів.

У церемонії відкриття заходу також взяли участь секретар парторганізації  Спілки Чжу Шоучень, Радник МЗС КНР Чжан Вей, перший Посол КНР в Україні, співголова Спілки колишніх дипломатів при МЗС КНР Чжан Чжень, представники багатьох центральних і спеціалізованих ЗМІ Китаю, дипломати Посольства України, активісти громадськості м. Пекін.

У своєму виступі Василь Гамянін окреслив вагому роль і успіхи України у зовнішній політиці, зокрема, у просуванні на євроінтеграційному напрямку, здобутки держави в галузі економіки, науки і освіти, підвищення добробуту народу, а також відзначив взаємну дружню підтримку, яка надається Китаєм і Україною в рамках стратегічного партнерства.

Китайські промовці висловили щирі вітання з нагоди Дня незалежності України та сподівання на подальшу активізацію усього комплексу двосторонніх відносин, зокрема, співпраці між дипломатичними та медіа-колами двох країн.

У рамках заходу Василь Гамянін дав інтерв’ю телевізійній службі Міжнародного радіо Китаю, каналу новин Пекінського телебачення та кореспондентам інших ЗМІ.

Серед присутніх на заході було розповсюджено китайською мовою прес-реліз ПУ з нагоди 22-ї річниці незалежності України та інші інформаційні матеріали.

Останні новини

Заява МЗС України у зв’язку з незаконним візитом президента РФ В.Путіна до тимчасово окупованої Російською Федерацією території України – Автономної Республіки Крим та міста Севастополь | Сьогодні, 17:33

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із черговим неузгодженим з Україною візитом 18 березня 2019 року президента Російської Федерації В.Путіна до тимчасово окупованої Російською Федерацією території України – Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Посол України відвідав церемонію з нагоди турецького Дня Мучеників | Сьогодні, 16:58

Посол України в Аммані Сергій Пасько відвідав церемонію вшанування пам’яті загиблих турецьких солдат в рамках відзначення турецького Дня Мучеників.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes