Міністерство закордонних справ України

Київ 12:31

Організація Об’єднаних Націй святкує чергову річницю

25 жовтня 2013, 13:02

Сьогодні, у штаб-квартирі ООН м. Найробі (Кенія) Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кенія, Об’єднаній Республіці Танзанія та Республіці Південний Судан, Постійний Представник України при Програмі ООН з навколишнього середовища та Постійний Представник України при Програмі ООН з населених пунктів Володимир Бутяга взяв участь в офіційній частині святкування Дня Організації Об’єднаних Націй

На заході були присутні Заступник Генерального Секретаря ООН Ян Еліасон, Міністр закордонних справ та міжнародної торгівлі Кенії Аміна Мохамед, Генеральний директор штаб-квартири ООН в Найробі Сахле-Уорк Завде, Виконавчі директори Програм ООН з навколишнього середовища та населених пунктів, Посли африканських та провідних європейських країн.

       

«24 жовтня 1945 року було створено Організацію Об'єднаних Націй. П’ять Постійних членів Ради Безпеки Франція, Китай, Радянський Союз, Великобританія та Сполучені Штати Америки ратифікували статут, який був складений на початку зазначеного року. Починаючи з 1948 року, річниця події стала відзначатися, як День Організації Об'єднаних Націй. Зазначена подія стала приводом виділення окремих аспектів роботи, святкування та висловлення думок щодо нових напрямів роботи Організації Об'єднаних Націй та її сімейства спеціалізованих Програм та Секретаріатів», - зазначив у своїй промові Заступник Генерального Секратаря ООН Ян Еліасон.

День ООН відзначається у всьому світі для підвищення обізнаності про роботу, цілі та досягнення ООН, особливо в миротворчих і гуманітарних місіях, охороні навколишнього середовища, захисті прав людини та охороні здоров'я.

Основними принципами Організації Об’єднаних Націй є гуманність, єдність та мир.

      

Під час зазначеного заходу, Володимир Бутяга зустрівся з Міністром закордонних справ та міжнародної торгівлі Кенії Аміною Мохамед та Виконавчим директором Програми ООН з навколишнього середовища Ахімом Штайнером. В ході переговорів, обговорено широке коло питань в розрізі реалізації проектів міжнародної Програми і розвитку двостороннього співробітництва між Кенією та Україною. 

Останні новини

У Генконсульстві відкрили дитячу виставку | Вчора, 17:29

14 листопада в Генеральному консульстві відбулося вiдкриття дитячої виставки учнів міжнародної художньої школи Regenbogen - "Моя домівка-Земля". Цей проект проходить під патронатом пані Любові Ярмілко, дружини генерального консула України в Мюнхені.

16 листопада відзначається День створення ЮНЕСКО | Вчора, 09:37

Цього дня 1945 року було ухвалено Статут  ЮНЕСКО – спеціалізованої установи ООН, місія якої полягає у сприянні зміцненню миру і безпеки шляхом розвитку співробітництва народів у галузі освіти, науки і культури.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes