Міністерство закордонних справ України

Київ 06:44

Швейцарія виділить Україні 150 тис. євро для утилізації надлишкової зброї та боєприпасів

30 грудня 2013, 14:50

Уряд Швейцарії прийняв рішення щодо здійснення фінансового внеску у розмірі 180 тис. швейцарських франків (близько 150 тис. євро) до Трастового фонду програми НАТО «Партнерство заради миру» для утилізації стрілецької зброї, легких озброєнь, звичайних боєприпасів та протипіхотних мін в Україні.

Це надасть можливість у 2014 році продовжити виконання робіт з утилізації застарілих та надлишкових озброєнь в рамках поточного (другого) етапу демілітарізаційного проекту Трастового фонду НАТО/ПЗМ в Україні.

Фінансову допомогу на цьому етапі проекту також надали США (країна-лідер), Німеччина, Туреччина, Ірландія та Норвегія.

Довідково: проект Трастового фонду НАТО/ПМЗ з утилізації боєприпасів, стрілецької зброї і легких озброєнь та протипіхотних мін типу ПФМ-1 має на меті фінансову підтримку зусиль України в утилізації 1000 одиниць переносних зенітних ракетних комплексів, 133 тисяч тонн непридатних боєприпасів, 1,5 мільйонів надлишкових легких озброєнь і стрілецької зброї протягом 12 років у 4 етапи.

Другий етап проекту розпочався у квітні 2012 року підписанням нових контрактів на утилізацію зброї та боєприпасів. Планується знищити 366 тисяч одиниць стрілецької зброї та легких озброєнь, 76 тисяч тонн боєприпасів, у тому числі 3 мільйони протипіхотних мін типу ПФМ-1.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes