Міністерство закордонних справ України

Київ 01:57

Посол України взяв участь у церемонії інавгурації Президента Чилі

13 березня 2014, 03:22

10–11 березня 2014 року Посол України в Аргентині Юрій Дюдін узяв участь в урочистих заходах з нагоди вступу на посаду нового Президента Республіки Чилі Мішель Бачелет, які відбулись у містах Сантьяго та Вальпараїсо.

Під час протокольної зустрічі з М.Бачелет Посол України висловив готовність Уряду України розвивати взаємовигідну співпрацю з Республікою Чилі у сферах, які становлять взаємний інтерес.

Окремою темою розмови стала ситуація в Україні та, зокрема, в Автономній Республіці Крим в умовах військової інтервенції з боку Російської Федерації. Президент Чилі висловила обізнаність з поточним станом справ та солідарність з українським народом, а також сподівання на те, що завдяки зусиллям міжнародної спільноти стане можливим мирне вирішення конфлікту.

Останні новини

Посол України провів зустріч з віце-президентом місцевого фонду | Вчора, 17:33

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько зустрівся з віце-президентом Фонду імені Короля Абдалли ІІ, що раніше у різний час обіймав посади Міністра туризму та античності, Міністра транспорту, Міністра праці, засновником низки приватних навчальних закладів професором Нідалем Катаміне.

У зв'язку зі смертю Президента Ґданська Павла Адамовича. | Вчора, 16:57

Консульство України в Гданську і я особисто складаємо глибокі співчуття родині та спільноті Ґданська в зв'язку із трагічною смертю Президента Ґданська Павла Адамовича. Це тяжка втрата не лише для поляків, але й для нас, українців, адже загиблий був великим другом України і багато робив для поєднання наших народів. Вічна пам'ять, Пане Президенте!

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes