Міністерство закордонних справ України

Київ 17:32

Україна в ООН-Хабітат

24 червня 2014, 15:48

18 червня на території штаб-квартири ООН в м. Найробі (Кенія) відбулась чергова (53) нарада Комітету Постійних Представників при Програмі ООН з питань населених пунктів (UN-Habitat)

       У заході місії ООН взяли участь більше ста учасників із близько 70 країн, зокрема дипломати Посольства України в Кенії.

       Під час заходу були обговорені та затверджені підсумки попереднього засідання. Виконавчий директор Програми ООН з населених пунктів Хуан Клос стисло поінформував Постійних Представників про діяльність секретаріату впродовж останніх місяців, а також про фінансовий стан Програми.

       У своїй доповіді Виконавчий директор відзначив, що в період з 27 по 29 травня 2014 року, в Нью-Йорку відбулася сесія Економічної та Соціальної Ради (ЕКОСОР). Основною темою була "Стійка урбанізація".

       В рамках порядку денного зазначеного заходу було проведено усну презентацію Секретаріатом Програми ООН з питань населених пунктів щодо стану підготовки до 3-ї конференції ООН з питань населених пунктів та стійкого міського розвитку (Хабітат ІІІ) та 1-го засідання Підготовчого комітету (PrepCom 1), яке має відбутися 17-18 вересня ц.р. в м.Нью-Йорк.

Останні новини

Посол України відвідав церемонію з нагоди турецького Дня Мучеників | Сьогодні, 16:58

Посол України в Аммані Сергій Пасько відвідав церемонію вшанування пам’яті загиблих турецьких солдат в рамках відзначення турецького Дня Мучеників.

Триває діалог щодо налагодження співпраці між національними бібліотеками України та Алжиру | Сьогодні, 13:52

У контексті  розвитку двосторонніх відносин у культурній сфері Посол України в Алжирі Максим Субх провів робочу зустріч з т.в.о. Директора Національної бібліотеки Алжиру Хаят Ґунні.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes