Міністерство закордонних справ України

Київ 17:48

Концерт скрипаля-віртуоза Олександра Семчука

13 липня 2014, 18:42

13 липня 2014 року в приміщенні Культурно-інформаційного центру відбувся концерт українського скрипаля-віртуоза, заслуженого артиста України, переможця численних міжнародних конкурсів, володаря премії імені Л. Спеццаферрі та премії Міністерства культури України "За вагомий особистий внесок у розвиток Української культури" Олександра Семчука. Акомпанував скрипалю відомий французький піаніст Бертран Жіро, який виступав з сольним концертами на сценах багатьох країн.

В програмі концерту були твори світового репертуару, а також твори українських композиторів – Мирослава Скорика та Євгена Станковича.

Вперше в приміщенні Культурно-інформаційного центру прозвучав твір Євгена Станковича «Фреска Майдану», нещодавно написаний ним під впливом трагічних подій в Україні під час 2013-2014 року. Цей духовний зворушливо – емоційний твір був присвячений композитором та виконавцем вшануванню пам’яті всіх тих, хто загинув протягом цього періоду, обороняючи честь і свободу української нації.

Це стало символічною подією, оскільки саме в цей час в музичному залі експонуються фотографії, представлені Національним технічним університетом "КПІ", на яких зображена історія Революції Гідності з усіма трагічними моментами.

Таким чином, гості, серед яких були представники французької громадськості, музиканти та журналісти були вражені справжнім трагізмом і експресією музичного твору у виконанні всесвітньовідомого скрипаля і змогли на власні очі побачити драматичні кадри, увічнені студентами та викладачами КПІ, а світова музична прем’єра закарбувала в них ці враження назавжди.  

Останні новини

Посол України відвідав церемонію з нагоди турецького Дня Мучеників | Сьогодні, 16:58

Посол України в Аммані Сергій Пасько відвідав церемонію вшанування пам’яті загиблих турецьких солдат в рамках відзначення турецького Дня Мучеників.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes