Міністерство закордонних справ України

Українське культурне життя в Гамбурзі продовжується

16 березня 2015, 13:34

Знову насиченим вийшов український культурний уікенд у Гамбурзі.

У неділю, 15 березня в престижному концертному Моцартзалі відбувся благодійний концерт тріо-бандуристок “Краля” з Києва та українського джазового саксофоніста Дмитра Рекуна.

Вечір відкрив вступним словом генеральний консул Юрій Ярмілко, який представив митців, поінформував про зусилля українського керівництва, спрямовані на врегулювання ситуації в Донбасі, подякував присутнім за солідарність з Україною.

Концерт зібрав повну залу й пройшов з великим успіхом. Зібрані пожертви підуть на будівництво протезної фабрики та реабілітаційного центру під Києвом для постраждалих в АТО.

Того ж дня “Кралі” виступили на виставці сучасних українських художників, яка триватиме в Гамбурзі до 22 березня і є гарною нагодою для всіх бажаючих ознайомитись з культурним надбанням української мистецької школи. Експозиція робіт Олександра Лірнера, Віри Вайсберг та Лани Світ привертає велику увагу німецьких шанувальників мистецтва, які мають можливість особисто поспілкуватися з художницями.

Концерти й виставка організовані Генеральним консульством України в Гамбурзі, в планах якого проведення ще цілого ряду культурно-мистецьких заходів.

 

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes