Міністерство закордонних справ України

Київ 07:19

Україна відкриє торговельні представництва в основних країнах-партнерах

25 червня 2015, 11:51

Україна відкриє торговельні представництва в основних країнах-партнерах

«Нам необхідно відкривати офіси торговельного представника в Сполучених Штатах Америки, Бельгії, Німеччині, Франції, Китаї та країнах Близького Сходу: Це треба зробити до кінця поточного року», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні колегії Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Водночас Глава Уряду підкреслив, що всі в Україні, «хто займаються політикою у світі, зобов’язані займатися торговельною політикою»: «Це стосується Прем'єр-міністра, це стосується всіх міністрів. І, звичайно, що Президент буде захищати економічні інтереси українських компаній», - наголосив АрсенійЯценюк.

«Уряд зобов’язаний бути економічним адвокатом українських компаній за кордоном. Це практика всіх країн, і я прошу, щоб ми діяли так само», - підкреслив Арсеній Яценюк.

Він також зазначив, що вважає доцільним створити раду експортерів, до роботи якої залучити «всі компанії України, які здатні експортувати і захоплювати інші ринки» та визначити для кожної компанії, як їй можна посприяти і в якій країні.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes