Міністерство закордонних справ України

Київ 11:34

Пішла з життя лідерка української громади Франції Наталя Пастернак

05 січня 2016, 19:55

Вчора увечері від нас пішла світла Людина з великої літери. Не стало пані Наталки Пастернак, речника та колишньої Голови Репрезентативного комітету української громади Франції, яка також очолювала асоціацію Ukraine Art на Монмартрі. Велика кількість українських громадсько-політичних та культурно-мистецьких подій відбулися у Франції завдяки її наполегливій праці, натхненню та енергії. Вона була визнаним та шанованим лідером української громади Франції. На посаді Голови Репрезентативного комітету вона зробила дуже багато для згуртування українців Франції навколо важливих для України проектів, залишаючись при цьому дуже скромною людиною, щедрою на тепло і дружбу.

Пані Наталка до кінця мужньо боролася з тяжкою хворобою, не припиняючи активної участі у житті громади та слугуючи прикладом беззастережної любові до України.

Світла пам'ять про неї назавжди залишиться з нами.

Наші щирі співчуття адресуємо родині пані Наталки -  чоловіку Івану Пастернаку, дітям Дем’яну, Лілі та Івану.

Останні новини

Україна відзначає День Гідності і Свободи | Сьогодні, 09:40

День Гідності і Свободи відзначається в Україні 21 листопада згідно з Указом Президента № 872 від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. 

Прес-реліз до Дня Гідності та Свободи | Сьогодні, 09:30

21 листопада 2018 року в Україні відзначається День Гідності та Свободи – чергова річниця доленосних для України подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Тоді народ України не лише продемонстрував своє прагнення до свободи, гідність та бажання жити в демократичній державі, а й розпочав боротьбу за своє європейське майбутнє мирними акціями протесту.

День Гідності та Свободи | Сьогодні, 08:17

Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая! (Тарас Шевченко. Кавказ. 18 листопада 1845 р., Переяслав).  21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, встановлений на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній історії України: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року).

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes