Міністерство закордонних справ України

Київ 16:47

Візит до Пекінa відомого шевченкознавця Р.Теліпського

09 квітня 2016, 09:13

7-8 квітня 2016 року у Пекіні перебував автор унікального проекту «Монументальна Шевченкіана», лауреат шевченківської премії Світового Конгресу Українців Руслан Теліпський, який відвідав та сфотографував понад 1200 пам’ятників Кобзарю на чотирьох континентах світу.

Відомий шевченкознавець особисто ознайомився з нещодавно реконструйованим за ініціативою Посольства пам’ятником Тарасу Шевченку в Пекіні, автором якого є заслужений скульптор КНР Юань Сікунь. Відтак, Китай став 29-ю країною, до якої спеціально зі згаданою метою завітав Р.Теліпський.

Окрім того, у рамках візиту 8 квітня в Українському домі в Пекіні відбулася мультимедійна лекція-презентація, під час якої головну увагу автором проекту було приділено феномену Тараса Шевченка у житті кожного українця, а також ролі і значенню пам’ятників Кобзарю в утвердженні позитивного іміджу України за кордоном.

Останні новини

Посол В.Каневський відвідав Центр Культури - ЕКО Парк у селищі Зіря | Сьогодні, 16:37

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський відвідав Центр Культури - ЕКО Парк у селищі Зіря.  Посол зустрівся з виконавчим Директором центру Ельнуром Садиговим, ознайомився з курсами і умовами, створеними для школярів та студентів. Оглянув дві експозиції, які були представлені в Музеї Килима: «Стародавні килими» яким більше ста років і «Бакинська група: Нові зразки».

Морський Економічний Форум у м. Гдиня | Сьогодні, 14:59

11 жовтня 2019 року у м.Гдиня відбувся традиційний Морський Економічний Форум, організаторами якого виступили м. Гдиня та Агенція розвитку Гдині. Головними партнерами форуму виступили Група фірм InterMarine, ДП Порт Гдиня, фірми DORACO, LOTOS Oil, CHIPOLBROK, PFMT та інші.

У Празі показали театральну виставу про тортури в Криму | Сьогодні, 12:52

Київський «PostPlayТеатр» презентував у Празі театральний перформенс української режисерки Галини Джикаєвої про життя в окупованому Криму, коли з дня на день на півострові не лише море стало чорним. 

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes