Міністерство закордонних справ України

Київ 12:49

Візит до Пекінa відомого шевченкознавця Р.Теліпського

09 квітня 2016, 09:13

7-8 квітня 2016 року у Пекіні перебував автор унікального проекту «Монументальна Шевченкіана», лауреат шевченківської премії Світового Конгресу Українців Руслан Теліпський, який відвідав та сфотографував понад 1200 пам’ятників Кобзарю на чотирьох континентах світу.

Відомий шевченкознавець особисто ознайомився з нещодавно реконструйованим за ініціативою Посольства пам’ятником Тарасу Шевченку в Пекіні, автором якого є заслужений скульптор КНР Юань Сікунь. Відтак, Китай став 29-ю країною, до якої спеціально зі згаданою метою завітав Р.Теліпський.

Окрім того, у рамках візиту 8 квітня в Українському домі в Пекіні відбулася мультимедійна лекція-презентація, під час якої головну увагу автором проекту було приділено феномену Тараса Шевченка у житті кожного українця, а також ролі і значенню пам’ятників Кобзарю в утвердженні позитивного іміджу України за кордоном.

Останні новини

Посол України зустрівся з Патріархом Єрусалимським | Вчора, 17:19

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч в Єрусалимі з Блаженнішим та Всесвятійшим Патріархом Святого града Єрусалима та всієї Палестини Феофілом ІІІ та іншим верховним духовенством, зокрема з Архиєпископом Аристархом – Генеральним секретарем Священного Синоду Єрусалимського Патріархату.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes