Міністерство закордонних справ України

Київ 17:52

Президент України Петро Порошенко та Посол Аргентинської Республіки в Україні Альберто-Хосе Алонсо обговорили шляхи відновлення активних політичних та ділових контактів між двома країнами на всіх рівнях

14 червня 2016, 21:18

Співрозмовники окреслили пріоритетні напрями двосторонньої співпраці, зокрема співробітництво у енергетичній, ракето-космічній та авіабудівній галузях, а також в агропромисловій сфері.
"Українська діаспора є однією з найбільших в Аргентині. Це перша діаспора в Латинській Америці, що так добре інтегрувалася в аргентинську спільноту і зараз відіграє важливу роль в економічному, політичному, соціальному та культурному сенсі", - зазначив Альберто-Хосе Алонсо.
Посол Аргентини в Україні також наголосив на тому, що Україна є одним з пріоритетів нового керівництва Аргентини: «З самого початку свого президентського терміну Президент Маурісіо Макрі розпочав перезавантаження міжнародних відносин Аргентини, і Україна є однією з пріоритетних країн для нас в цьому контексті».

Останні новини

Посол України відвідав церемонію з нагоди турецького Дня Мучеників | Сьогодні, 16:58

Посол України в Аммані Сергій Пасько відвідав церемонію вшанування пам’яті загиблих турецьких солдат в рамках відзначення турецького Дня Мучеників.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes