Міністерство закордонних справ України

Київ 17:59

У Парижі відбувся заключний концерт лауреатів Міжнародного конкурсу гри на фортепіано «Резонанси»

02 липня 2016, 10:51

30 червня  в Парижі відбувся заключний концерт лауреатів Міжнародного конкурсу гри на фортепіано «Резонанси», започаткований викладачем Паризької консерваторії ім.С.Рахманінова, українкою О.Карнауховою. Особливістю конкурсу є обов’язкове виконання творів українських композиторів. Лауреатів привітав Посол України і вручив пам'ятні подарунки найкращим виконавцям української музики. Як і минулого року, концерт відбувся за підтримки Посольства України і Посольства Канади, зокрема, канадська сторона надала резиденцію Посла для проведення загаданого концерту. Відбіркові прослухування конкурсантів, концерти української музики у виконанні Почесного члена журі Конкурсу І.Рябчун, членів журі та молодшої групи музикантів проходили в Культурно-інформаційному центрі Посольства.

Цього року приємним бонусом програми концертів, які відбувалися в рамках Конкурсу-фестивалю, став виступ Хору дівчат Київської спеціалізованої музичної школи ім.МЛисенка, диригент Ю.Пучко-Колесник.

В рамках заходів Конкурсу було також віддано шану загиблому на фронті  29.06.16 співаку Паризької опери, активісту української громади Франції Василю Сліпаку. На його честь були виконані твори світової класики та реквієм-посвята загиблим за Україну «Плине кача».

Останні новини

ІСТОРІЯ ІНАКШОСТІ: ЯК ЗМІНЮВАЛАСЬ УКРАЇНА З ЧАСІВ ЙОЗЕФА РОТА ДО СЬОГОДЕННЯ? | Сьогодні, 17:46

Публічна дискусія в Дипломатичній академії Відня за участі Тані Малярчук та Олесі Яремчук 

Посол України відвідав церемонію з нагоди турецького Дня Мучеників | Сьогодні, 16:58

Посол України в Аммані Сергій Пасько відвідав церемонію вшанування пам’яті загиблих турецьких солдат в рамках відзначення турецького Дня Мучеників.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes