Міністерство закордонних справ України

Київ 05:29

Німецько-український форум харчових продуктів для представників малих та середніх підприємств пройшов у Берліні

07 липня 2016, 16:45

7 липня 2016 р. Посольством проведено форум харчової промисловості України, участь у якому взяли близько 70 представників ділових кіл України і ФРН. Захід відбувся за підтримки програми Уряду ФРН «Консультування України щодо питань аграрної торгівлі» (Агрітрейд). У ході форуму було обговорено умови двосторонньої торгівлі в рамках Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі України з ЄС, перспективні напрямки для збільшення експорту вітчизняної продукції, а також специфіку виходу іноземних виробників до кінцевого німецького споживача. Під час форуму було представлено вітчизняні компанії, які спеціалізуються переважно на виробництві органічної продукції. Було відмічено зростаючий попит ринку саме в сегменті біопродуктів, що відкриває великі шанси для українських експортерів. Було надано можливість провести дегустацію продуктів, які отримали високу оцінку учасників форуму. Між компанією Eco Viva GmbH та українським виробником Futurefood досягнено домовленості щодо спільної стратегії з виведення українського бренду на полиці супермаркетів „EDEKA“.

Останні новини

Зустріч Генерального консула Лариси Герасько з українською громадою штату Міннесота | Вчора, 22:40

15 жовтня відбулася зустріч Генерального консула Лариси Герасько з українською громадою штату Міннесота, а також виїзне консульське обслуговування громадян України. Відбувся обмін думками про потреби громади та напрямки співробітництва у найближчій перспективі, зокрема у сфері культури та освіти у суботніх українських школах. Школи будуть долучатися до пілотного освітнього проекту, започаткованого Малою академією наук України. Генеральний консул передала Директору школи навчальні посібники, карти, абетки та українські книги для навчання дітей.Крім того, було відвідано українську греко-католицьку церкву святого Константина та при ній музей українського мистецтва з цікавою колекцією фотографій українських церков з усього світу.Щира подяка усім, хто долучився вчора до нас та за теплий прийом! Слідкуйте за нашою сторінкою щоб дізнатись коли буде наступне виїзне консульське обслуговування в Міннеаполісі.

Своїм черговим рішенням Виконавча рада схвалила розгортання Секретаріатом ЮНЕСКО комплексного моніторингу ситуації в тичасово окупованому Росією Криму | Вчора, 18:59

16 жовтня 2019 р. в рамках 207-ї  сесії Виконавчої ради ЮНЕСКО на засіданні Комісії з питань програми та зовнішніх зносин було ухвалено одинадцяте рішення «Моніторинг ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)»

У Норвегії успішно відбулася перша торговельна місія України за участі провідних українських IT-компаній | Вчора, 18:33

Представники 15 провідних компаній українського IT-сектору відвідали м. Осло 8-11 жовтня 2019 року у складі першої торговельної місії України в Норвегію, організованої Oфісом з просування експорту України, IТ Ukraine Association та Посольством України в Норвегії у взаємодії з іншими партнерами.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes