Міністерство закордонних справ України

Київ 19:47

Завершення формування Парку українсько-йорданської дружби в Аммані

26 березня 2017, 18:36

26 березня 2017 року у рамках заходів з нагоди  відзначення 25-ї річниці з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною та Йорданським Хашимітським Королівством та 203-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка відбулося висадження 350 саджанців українських дерев у Парку українсько-йорданської дружби, що знаходиться між вулицею Тараса Шевченка, на якій розташоване Посольство України та мечеттю Абу Ейші, вздовж автостради на аеропорт.

 

Посол України Сергій Пасько з дружиною, співробітники дипустанови та їхні сім’ї, представники Муніципалітету Великого Аммана, українська громада та громадяни Йорданії висадили 100 саджанців бузку, 50 – реліктових гінкго дволопатевих (внесених до Червоної книги МСОП) , 50 – кримської (чорної) сосни, 50 – гіркокаштанів, 50 – акації, 20 – платану, 15 – айви, 15 – кизилу.

Посольство України в Йорданії висловлює щиру вдячність Директору Національного ботанічного саду ім. М.М.Гришка, члену-кореспонденту НАН України Наталії Заіменко та Заступнику директора Миколі Шумику за безкоштовне надання високоякісних саджанців для висадження в Парку українсько-йорданської дружби в Аммані.

Окрему подяку висловлюємо за безкоштовну доставку: компанії UMAir та її представнику Меуші Шарбелю, Мохаммеду Амро з родиною, Рамзі Хаддаду; підготовку землі в Парку: керівництву та працівникам Департаменту парків та озеленення Муніципалітету м.Амман Мухаммаду аль-Ктейшу та Моіну Зрейкату; висадження саджанців: Українській та Йорданській громадам. Таким чином об’єднались північна (засаджена в 2015-2016 роках), центральна і південна частини Парку, загальна площа якого складає близько 1 га.

Дана подія є ще одним підтвердженням дуже дружніх відносин між Україною та Йорданією напередодні 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між країнами.

 

 

 

 

 

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes