Міністерство закордонних справ України

Київ 12:57

ВИСТАВКА "ЄВРОПА - СПАДОК ГУМАНІСТІВ"

05 квітня 2017, 19:01

19 квітня у Hauptbücherei Wien відкриється виставка «Europa – Erbe der Humanisten» („Європа – cпадок гуманістів“).

Безсумнівно Європа, а також її найближчі сусіди, сьогодні живуть тими ідеями та тими цінностями, які були виплекані в часи Відродження, в епоху справжніх великих гуманістів.

Під час експозиції на просторих дошках 23 країни презентуватимуть по дві незаслужено забуті особистості, які жили в період з 15 до 18 століття та зробили вагомий внесок в розбудову Європу сьогодення.

Україна презентує Себастьяна Фабіана Кльоновича (прибл. 1545-1602), автора першого друкованого твору латинською мовою про Україну («Роксоланія»), та Івана Ужевича (прибл. 1610-1645), визначного вченого в українському мовознавстві, автора першої граматики східно-слов’янської мови Grammatica sclavonica.

Виставку організовує культурна спілка EUNIC Austria, яка об’єднує 27 представлених в Австрій європейських культурних інститутів, а також культурних відділів посольств.

Місце проведення: Foyer der Hauptbücherei am Gürtel, Urban-Loritz-Platz 2A, 1070 Wien (з 20.4. до 27.5.2017); Haus der Europäischen Union, Wipplingerstraße 35, 1010 Wien (з 1. до 30.6.2017).

Більше інформації за посиланням: http://austria.eunic-online.eu/?q=de/content/save-date-europa-erbe-der-humanisten

Останні новини

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко провів зустріч з Віцепрем’єр-міністром та Міністром закордонних справ та торгівлі Ірландії Саймоном Ковене | Вчора, 16:29

5 грудня 2019 року у м. Братислава у рамках 26-го засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка з Віцепрем’єр-міністром та Міністром закордонних справ та торгівлі Ірландії Саймоном Ковене.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes