Міністерство закордонних справ України

Київ 18:25

В Будапешті відкрилася фотовиставка «Ціна Свободи» та пройшов показ художнього фільму «Моя війна. Два життя Василя Сліпака»

24 лютого 2018, 10:10

23 лютого ц.р. у Центрі української культури при Державному самоврядуванні українців Угорщини відкрилася фотовиставка «Ціна Свободи», яка була організована Самоврядуванням українців м. Мішкольц і присвячена наслідкам російської агресії проти України. У заході взяли участь також українські військові, безпосередні учасники протидії російській агресії на сході України, фотографії яких були показані на виставці.

Звертаючись до присутніх із вітальним словом, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп наголосила, що протидія російській агресії є на сьогодні ключовим завданням не лише всіх громадян України, а і всього світового співтовариства. «Росія веде війну проти всього цивілізовано світу, використовуючи методи гібридної війни, а в Україні на додаток до цих методів ще і своїх солдат та свою зброю», - підкреслила Посол. Нашим завданням є показати наслідки російської агресії і консолідувати як внутрішню єдність, так і міжнародну підтримку для відновлення територіальної цілісності та миру в Україні.

Перед учасниками заходу також виступили Голова державного самоврядування українців Угорщини Юрій Кравченко, речник української громади в Державних Зборах Угорщини Ярослава Хортяні, Голова самоврядування українців м. Мішкольц Марія Ігнац, а також  волонтер і безпосередній організатор та натхненник виставки Вікторія Ігнац.

У рамках заходу відбувся прем’єрський показ художнього фільму «Моя війна. Два життя Василя Сліпака».

Останні новини

ІСТОРІЯ ІНАКШОСТІ: ЯК ЗМІНЮВАЛАСЬ УКРАЇНА З ЧАСІВ ЙОЗЕФА РОТА ДО СЬОГОДЕННЯ? | Сьогодні, 17:46

Публічна дискусія в Дипломатичній академії Відня за участі Тані Малярчук та Олесі Яремчук 

Посол України відвідав церемонію з нагоди турецького Дня Мучеників | Сьогодні, 16:58

Посол України в Аммані Сергій Пасько відвідав церемонію вшанування пам’яті загиблих турецьких солдат в рамках відзначення турецького Дня Мучеників.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes