Міністерство закордонних справ України

Урочисте вручення державної нагороди України "Орден за заслуги" ІІІ ступеня італійському скульптору, автору монумента Голодомору 1932-33 рр. встановленого в м. Кал'ярі, пану Армандо Лекка

27 лютого 2018, 13:23

24 лютого 2018 року, на Сардинії, в присутності Мера м. Дечімоманну, місцевої влади, української громади та численних італійських друзів відбулось урочисте, надзвичайно тепле й дружнє вручення Послом України в Італії державної нагороди України "Орден за заслуги" ІІІ ступеня італійському скульптору, автору монумента Голодомору 1932-33 рр. встановленого в м. Кал'ярі, пану Армандо Лекка.

Слід згадати, що інавгурація у 2016 році Пам'ятника жертвам Голодомору стала можливою завдяки творчій талановитості й активній громадській позиції Армандì та злагодженій взаємодії активістів української громади Сардинії, зокрема Володимира Степанюка, Посольства України, місцевих науковців та всіх небайдужих громадян.

Державна нагорода України це не тільки висока оцінка майстерності, але й відзнака
важкої праці скульпутра, завдякі якій тема Голодомору постійно присутня на теренах Сардинії та Італії.

Дуже приємно, що під час церемонії більшість виступаючих, а також всі хто брав участь у заході, відзначали те, що скульптор Армандì не лише вклав у монумент душу, але й трансформував у камені ставлення народу Сардинії до страшної трагедії українського народу.

Останні новини

У Посольстві України в Естонії відбувся показ документальної стрічки «Крим: вкрадений півострів» | Сьогодні, 09:37

У зв’язку із 75-річчям депортації кримськотатарського народу, у Посольстві України в Естонській Республіці відбувся показ документальної стрічки «Крим: вкрадений півострів».

У Братиславі поминальною молитвою вшанували пам'ять за загиблими у Другій світовій війні, політичних репресій в Україні та депортації кримськотатарського народу | Сьогодні, 08:26

23 травня в церкві Святої Розалії м. Братислава було відправлено поминальне богослужіння українською мовою за жертвами Другої світової війни, політичних репресій в Україні та депортації кримськотатарського народу.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes