Міністерство закордонних справ України

Київ 02:22

У Каунасі відбувся «Гала концерт Україна – Литва» за участі артистів Київського національного академічного театру оперети та Каунаського державного музичного театру

22 березня 2018, 20:38

21 березня 2018 року у Литві, за підтримки Посольства України в Литовській Республіці, відбулася яскрава культурна подія – «Гала концерт Литва – Україна» за участі артистів Каунаського державного музичного театру та Київського національного академічного театру оперети.  

Концерт, який пройшов у Каунаському державному музичному театрі, було присвячено 100-річчю відновлення Литовської держави та 100-річчю проголошення незалежності Української Народної Республіки.

На початку концерту з промовами до його учасників звернулись Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський, Генеральний директор-художній керівник  Київського національного академічного театру оперети Богдан Струтинський, Директор Каунаського державного музичного театру Бенжамінас Жяльвіс.

Концерт викликав великий інтерес литовських глядачів – зала Каунаського театру була ущент заповнена. У заході взяли участь також  Почесний консул України в м.Каунас Вігандас Бландіс, представники української громади, культурного і мистецького середовища, громадсько-політичного руху Литви «Саюдіс», підрозділу Збройних Сил ЛР «Союз стрільців Литви».

У ході концерту українські та литовські артисти виконали кращі твори світового вокального мистецтва: арії з оперет Імре Кальмана,  Франца Легара, Френка Уайлдхорна,  музичні номери з мюзиклів «Нотр-Дам де Парі», «Сільва»,  «Цілуй мене, Кет!», «Фіалка Монмартра», «Джеккіл і Хайд», пролунали українські пісні Миколи Лисенка «Ніч яка місячна» та «Наталка Полтавка», українські та литовські народні пісні, фрагменти литовської національної опери «Радвіла Перкунас» та інші. Артисти балету виконали блискучі фрагменти балетних вистав  «Кармен-сюїта», «Моцарт Underground», «Спартак», а також відомий в усьому світі український гопак.

Після завершення вистави відбулася дружня зустріч  колективів двох театрів з представниками української громади, литовської громадськості, в якій також взяв Участь Посол України в Литовській Республіці з дружиною та співробітники Посольства.

Останні новини

Посол України провів зустріч з віце-президентом місцевого фонду | Вчора, 17:33

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько зустрівся з віце-президентом Фонду імені Короля Абдалли ІІ, що раніше у різний час обіймав посади Міністра туризму та античності, Міністра транспорту, Міністра праці, засновником низки приватних навчальних закладів професором Нідалем Катаміне.

У зв'язку зі смертю Президента Ґданська Павла Адамовича. | Вчора, 16:57

Консульство України в Гданську і я особисто складаємо глибокі співчуття родині та спільноті Ґданська в зв'язку із трагічною смертю Президента Ґданська Павла Адамовича. Це тяжка втрата не лише для поляків, але й для нас, українців, адже загиблий був великим другом України і багато робив для поєднання наших народів. Вічна пам'ять, Пане Президенте!

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes