Міністерство закордонних справ України

Київ 07:56

Робочий візит Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе до Словаччини для участі у щорічній міжнародній конференції з питань безпеки «GLOBSEC – 2018» – «Global Security Forum»

19 травня 2018, 15:05

19 травня 2018 р. Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе здійснила робочий візит до Словаччини для участі у щорічній міжнародній конференції з питань безпеки «GLOBSEC – 2018» – «Global Security Forum».

У рамках свого візиту до Братислави І.Климпуш-Цинцадзе провела зустріч зі словацькими політологами.

Цього ж дня взяла участь у щорічній міжнародній конференції з питань безпеки «GLOBSEC – 2018» – «Global Security Forum», зокрема, виступила на дискусійній панелі «Україна: чи на одній хвилі з Європою?».

Зустрілась зі Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України К.Волкером, Спеціальним представником чинного голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі М.Сайдіком та заступником Головного директорату Єврокомісії зі зв’язків з країнами-сусідами К.Матерновою.

Віце-прем’єр-міністр дала інтерв’ю словацьким ЗМІ: загальнонаціональному телеканалу TA3, друкованим медіа: «SME»,  «Pravda», а також польському інтернет-виданню «ONET».

Останні новини

Виповнюються п’яті роковини російської окупації Криму / Krımın Rusiya tərəfindən işğalının beş ili tamam olur. (UKR/AZ) | Сьогодні, 07:32

У лютому 2014 р. Москва уперше в повоєнній історії Європи захопила частину території іншої суверенної держави, дестабілізувавши тим самим європейську й глобальну систему безпеки.

Посол України в Румунії зустрівся зі студентами Бухарестського університету | Вчора, 18:05

19 лютого 2019 року відбулася зустріч Посла України в Румунії Олександра Банькова зі студентами відділення слов’янської філології кафедри іноземних мов Бухарестського університету. Окремою темою для дискусії була Революція Гідності в Україні.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes