Міністерство закордонних справ України

Київ 18:42

Відкриття візового центру України в Новосибірську

13 червня, 06:22

«15» червня 2018 р. розпочинає роботу візовий центр України в Новосибірську, функціонування якого забезпечуватиметься компанією "VF Worldwide Holding Ltd".

Візовий центр прийматиме та передаватиме на розгляд до Консульства України в Новосибірську клопотання про оформлення віз для в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства, що проживають у Російській Федерації.

Заявники зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо).

При цьому, візовим центром забезпечуватиметься лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, рішення про оформлення чи відмову в оформленні віз прийматимуться, як і раніше, консулом Консульства України в Новосибірську.

Контактна інформація візового центру:

Візовий Центр України у м. Новосибірськ

Росія, 630132, Новосибірськ, вул. Челюскінців, 15

email: ukrainevisarus@vfshelpline.com

телефон: +7 499 350-59-45

Веб-сторінка візового центру: www.vfsglobal.com/Ukraine/Russia

Останні новини

Українські аграрні компанії розширюють присутність в Алжирі | Сьогодні, 18:22

17  жовтня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх прийняв групу представників української компанії «П’ятий елемент» (м. Херсон), яка спеціалізується на випуску та реалізації органічних добрив із застосуванням сучасних вітчизняних нанотехнологій.

Латвія послідовно підтримує Україну в процесі реформування аграрної сфери | Сьогодні, 17:45

17 вересня Посольство України в Латвії відвідала делегація українських аграріїв на чолі з Президентом Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) Іваном Паньківим.

16 жовтня ц.р. Гамбург приєднався до міжнародної акції «Запалімо свічку пам‘яті!», присвяченої 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. | Сьогодні, 17:07

 16 жовтня ц.р. Гамбург приєднався до міжнародної акції «Запалімо свічку пам‘яті!», присвяченої 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. 

Відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці - Дня захисника України | Сьогодні, 16:49

Консульство України в Ніредьгазі та Самоврядування українців міста Ніредьгази 13 жовтня 2018 року

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes