Міністерство закордонних справ України

Київ 17:31

Відкриття візового центру України в Ефіопії, м.Аддис-Абеба

13 червня 2018, 20:38

«16» липня 2018 р. розпочинає роботу візовий центр України в Ефіопії, м. Аддис-Абеба, 3-й поверх торгового центру  «Морнінг Стар», р-н Боле, функціонування якого забезпечуватиметься компанією "VF Worldwide Holding Ltd".

Візовий центр прийматиме та передаватиме на розгляд Посольства України в Ефіопії клопотання про оформлення віз для в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства від громадян таких країн: Ефіопія, Республіка Джибуті, Республіка Уганда, Бурунді, Малаві, Республіка Руанда, Південний Судан, Союз Коморських островів, Сейшельські Острови, Об'єднана Республіка Танзанія, а також тих іноземців, які мають дозвіл на постійне проживання у Ефіопії.

Заявники зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо).

При цьому, візовим центром забезпечуватиметься лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, рішення про оформлення чи відмову в оформленні віз прийматимуться, як і раніше, консулом Посольства України в Ефіопії.

Контактна інформація візового центру:

VF Worldwide Holding Ltd

Візовий Центр України у м.Аддис-Абеба

3-й поверх торгового центру  «Морнінг Стар», р-н Боле          

E-mail: info.UkraineETH@vfshelpline.com

Teл: +251 960 437 204

Веб-сторінка: http://www.vfsglobal.com/Ukraine/Ethiopia/

Останні новини

Україна готова до налагодження співпраці з Норвегією в Арктиці | Сьогодні, 15:50

Започаткування взаємовигідного українсько-норвезького співробітництва в Арктиці було однією з головних тем робочої поїздки Посла України в Норвегії Вячеслава Яцюка на архіпелаг Свальбард, що відбулася 12-14 червня 2019 року.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes