Міністерство закордонних справ України

Київ 08:16

Президент Литви Даля Грібаускайтє нагородила Заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова Лицарським хрестом Ордена за заслуги перед Литвою

06 липня 2018, 19:37

06 липня 2018 р. Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров прийняв Лицарський хрест Ордена за заслуги перед Литвою від Президента Литовської Республіки Д.Грібаускайтє.

Церемонія нагородження відбулася у рамках великого національного свята – Дня державності, приуроченого до дня коронації князя  Міндовга у 1252 році, який відігравав видатну роль в об’єднанні Литви, а також її інтеграції у західний світ.

У церемонії взяв участь Посол України у Литві Володимир Яценківський з дружиною Роксоланою, спільно з Головою спілки литовських татар Адасом Якубаускасом та донькою І.Умерова Айше.

У рамках урочистостей українська делегація привітала екс-Голову Конституційного суду Молдови Александру Тенасе, який також був нагороджений в цей день Президентом ЛР Д.Грібаускайтє. Відбулася також тепла зустріч із присутнім на церемонії Головою Конституційного суду Литви Дайнюсом Жалімасом.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes