Міністерство закордонних справ України

Київ 19:01

Презентація перекладів Лесі Українки

11 липня, 08:34

Посольство України в Республіці Узбекистан спільно зі Спілкою письменників Узбекистану провело презентацію зібрання вибраних творів видатної української поетеси Лесі Українки, перекладеної на узбецький мову.

Захід зібрав велику кількість представників творчих професій, фахівців в області літератури і просто любителів поезії. Як зазначив у своєму виступі Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Узбекистан Юрій Савченко - у творчості Лесі Українки проглядаються дві головні риси, це незмірна любов до своєї батьківщини, патріотизм і Волелюб, а також прагнення і енергія боротьби, не дивлячись ні на які негаразди.
Під час презентації гості читали вірші, звучали уривки з творів на узбецькій мові, а так само на мові оригіналу. Дивно багато інформації про поетесу прозвучало від представників узбецької сторони, деталі її біографії та історію створення творів. Цікаво було ознайомитися з історією авторів і перекладачів, які вже переводили поезію Лесі Українки узбецькою мовою в минулому.
У заході взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Узбекистан Юрій Савченко, члени Спілки Письменників Узбекистану, представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Республіці Узбекистан, української та кримськотатарської діспори і культурних центрів різних країн Комітету з питань міжнаціональних відносин і дружнім зв'язкам із зарубіжними країнами при Кабінеті Міністрів Республіки Узбекистан, журналісти.

Останні новини

Українські аграрні компанії розширюють присутність в Алжирі | Сьогодні, 18:22

17  жовтня ц.р. Посол України в Алжирі Максим Субх прийняв групу представників української компанії «П’ятий елемент» (м. Херсон), яка спеціалізується на випуску та реалізації органічних добрив із застосуванням сучасних вітчизняних нанотехнологій.

Латвія послідовно підтримує Україну в процесі реформування аграрної сфери | Сьогодні, 17:45

17 вересня Посольство України в Латвії відвідала делегація українських аграріїв на чолі з Президентом Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) Іваном Паньківим.

16 жовтня ц.р. Гамбург приєднався до міжнародної акції «Запалімо свічку пам‘яті!», присвяченої 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. | Сьогодні, 17:07

 16 жовтня ц.р. Гамбург приєднався до міжнародної акції «Запалімо свічку пам‘яті!», присвяченої 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні. 

Відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці - Дня захисника України | Сьогодні, 16:49

Консульство України в Ніредьгазі та Самоврядування українців міста Ніредьгази 13 жовтня 2018 року

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes