Міністерство закордонних справ України

Київ 07:49

02 серпня 2018 року в центральній бібліотеці Сан-Франциско урочисто відкрита фотоекспозиція про життя кримсько-татарського народу в окупованому Криму

06 серпня 2018, 20:24

02 серпня 2018 року консул Генерального консульства України в Сан-Франциско Олександр Кротенко та представники дипустанови взяли участь в урочистій церемонії відкриття у центральній бібліотеці Сан-Франциско фотоекспозиції «За кордон», що відображає життя кримсько-татарського народу в окупованому Криму.

Зокрема, протягом двох місяців у зазначеній бібліотеці, яка у 2017 році отримала нагороду найкращої бібліотеки США, буде розміщено близько 20 фотографій видатної української фотографки кримсько-татарського походження Еміне Зіятдінової.

Мета проведення цього заходу в Сан-Франциско, що є багатонаціональним та етноконфесійним містом, та в якому 26.06.1945 був підписаний Статут ООН, полягає у приверненні уваги міжнародного співтовариства загалом та американської спільноти зокрема до брутальних та систематичних порушень російською окупаційною владою основних прав та свобод людини в Криму. Зокрема, намір консульської установи України показати, що масові порушення на окупованому півострові не залишаться непоміченими, а дії окупаційної влади - безкарними.

Консул висловив подяку виконуючому обов’язки директора бібліотеки Майклу Лемберту за багаторічну підтримку зусиль Генерального консульства України щодо організації українських гуманітарних та культурно-історичних заходів в Сан-Франциско та конкретної згаданої фотоекспозиції.

Останні новини

Навчання іноземних студентів у закладах вищої освіти України | Сьогодні, 05:51

З метою забезпечення якості освіти та безпеки іноземних студентів Міністерством освіти і науки України (МОН) удосконалено процедуру ліцензування освітньої діяльності.

#KyivNotKiev | Вчора, 18:15

Завдяки зусиллям Посольства України в Ірані, аеропорт ім.Імама Хомейні у м.Тегеран почав вірно зазначати англійською мовою назву столиці України на своїх табло. Відтепер місцем призначення пасажирів з Ірану буде Kyiv, а не Kiev

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes