Міністерство закордонних справ України

Київ 01:41

Делегація Конституційного Суду України на чолі з його Головою Станіславом Шевчуком взяла участь у низці міжнародних заходів, присвячених Дню Конституції та 25-річчю Конституційного Суду Литовської Республіки

29 жовтня 2018, 18:20

На запрошення Президента Конституційного Суду Литовської Республіки Дайнюса Жалімаса, делегація Конституційного Суду України (КСУ) на чолі з Головою КСУ С.Шевчуком відвідала з робочим візитом Литовську Республіку з метою участі у низці організованих у м. Вільнюс міжнародних заходів в рамках діяльності Асоціації конституційного права країн Балтійського і Чорноморського регіонів (BBCJ), присвячених Дню Конституції та 25-річчю Конституційного Суду ЛР: зустрічі BBCJ (24-25 жовтня 2018 р.), Міжнародній конференції суддів конституційних судів – Вільнюський форум (25-26 жовтня ц.р.) за участі делегацій конституційних судів України, Грузії, Литви, Молдови та Польщі, Конференції «25-річчя Конституційного Суду Литовської Республіки: досвід та нові виклики» (26 жовтня). У ході зазначених заходів, на яких українська сторона виступила з доповідями на такі теми, як конституційні стандарти відповідального управління та забезпечення конституційних прав і свобод громадян у контексті забезпечення європейського та євроатлантичного курсу України, відбувся обмін думками та досвідом з вирішення низки актуальних питань сьогодення конституційного правосуддя, зокрема, щодо конституційних принципів поваги до норм міжнародного права і забезпечення права на справедливе правосуддя, а також питань, що порушуються у рамках розподілу повноважень органів державної влади. У рамках заходів Голова КСУ С.Шевчук вручив «Відзнаку Конституційного Суду України» Вайдотасу Вербі, раднику із зовнішньополітичних питань Спікера Сеймаса ЛР, колишньому Координаторові проектів ОБСЄ в Україні (у 2014-2018 рр.).

Участь в роботі української делегації, зокрема у міжнародних заходах у контексті відзначення 25-річчя Конституційного Суду ЛР взяв Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський.

 

Останні новини

Посол України провів зустріч з віце-президентом місцевого фонду | Вчора, 17:33

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько зустрівся з віце-президентом Фонду імені Короля Абдалли ІІ, що раніше у різний час обіймав посади Міністра туризму та античності, Міністра транспорту, Міністра праці, засновником низки приватних навчальних закладів професором Нідалем Катаміне.

У зв'язку зі смертю Президента Ґданська Павла Адамовича. | Вчора, 16:57

Консульство України в Гданську і я особисто складаємо глибокі співчуття родині та спільноті Ґданська в зв'язку із трагічною смертю Президента Ґданська Павла Адамовича. Це тяжка втрата не лише для поляків, але й для нас, українців, адже загиблий був великим другом України і багато робив для поєднання наших народів. Вічна пам'ять, Пане Президенте!

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes