Міністерство закордонних справ України

Київ 06:14

Делегація Конституційного Суду України на чолі з його Головою Станіславом Шевчуком взяла участь у низці міжнародних заходів, присвячених Дню Конституції та 25-річчю Конституційного Суду Литовської Республіки

29 жовтня 2018, 18:20

На запрошення Президента Конституційного Суду Литовської Республіки Дайнюса Жалімаса, делегація Конституційного Суду України (КСУ) на чолі з Головою КСУ С.Шевчуком відвідала з робочим візитом Литовську Республіку з метою участі у низці організованих у м. Вільнюс міжнародних заходів в рамках діяльності Асоціації конституційного права країн Балтійського і Чорноморського регіонів (BBCJ), присвячених Дню Конституції та 25-річчю Конституційного Суду ЛР: зустрічі BBCJ (24-25 жовтня 2018 р.), Міжнародній конференції суддів конституційних судів – Вільнюський форум (25-26 жовтня ц.р.) за участі делегацій конституційних судів України, Грузії, Литви, Молдови та Польщі, Конференції «25-річчя Конституційного Суду Литовської Республіки: досвід та нові виклики» (26 жовтня). У ході зазначених заходів, на яких українська сторона виступила з доповідями на такі теми, як конституційні стандарти відповідального управління та забезпечення конституційних прав і свобод громадян у контексті забезпечення європейського та євроатлантичного курсу України, відбувся обмін думками та досвідом з вирішення низки актуальних питань сьогодення конституційного правосуддя, зокрема, щодо конституційних принципів поваги до норм міжнародного права і забезпечення права на справедливе правосуддя, а також питань, що порушуються у рамках розподілу повноважень органів державної влади. У рамках заходів Голова КСУ С.Шевчук вручив «Відзнаку Конституційного Суду України» Вайдотасу Вербі, раднику із зовнішньополітичних питань Спікера Сеймаса ЛР, колишньому Координаторові проектів ОБСЄ в Україні (у 2014-2018 рр.).

Участь в роботі української делегації, зокрема у міжнародних заходах у контексті відзначення 25-річчя Конституційного Суду ЛР взяв Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський.

 

Останні новини

Зустріч Генерального консула Лариси Герасько з українською громадою штату Міннесота | Вчора, 22:40

15 жовтня відбулася зустріч Генерального консула Лариси Герасько з українською громадою штату Міннесота, а також виїзне консульське обслуговування громадян України. Відбувся обмін думками про потреби громади та напрямки співробітництва у найближчій перспективі, зокрема у сфері культури та освіти у суботніх українських школах. Школи будуть долучатися до пілотного освітнього проекту, започаткованого Малою академією наук України. Генеральний консул передала Директору школи навчальні посібники, карти, абетки та українські книги для навчання дітей.Крім того, було відвідано українську греко-католицьку церкву святого Константина та при ній музей українського мистецтва з цікавою колекцією фотографій українських церков з усього світу.Щира подяка усім, хто долучився вчора до нас та за теплий прийом! Слідкуйте за нашою сторінкою щоб дізнатись коли буде наступне виїзне консульське обслуговування в Міннеаполісі.

Своїм черговим рішенням Виконавча рада схвалила розгортання Секретаріатом ЮНЕСКО комплексного моніторингу ситуації в тичасово окупованому Росією Криму | Вчора, 18:59

16 жовтня 2019 р. в рамках 207-ї  сесії Виконавчої ради ЮНЕСКО на засіданні Комісії з питань програми та зовнішніх зносин було ухвалено одинадцяте рішення «Моніторинг ситуації в Автономній Республіці Крим (Україна)»

У Норвегії успішно відбулася перша торговельна місія України за участі провідних українських IT-компаній | Вчора, 18:33

Представники 15 провідних компаній українського IT-сектору відвідали м. Осло 8-11 жовтня 2019 року у складі першої торговельної місії України в Норвегію, організованої Oфісом з просування експорту України, IТ Ukraine Association та Посольством України в Норвегії у взаємодії з іншими партнерами.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes