Міністерство закордонних справ України

Київ 07:50

Дні українського кіно у Фінляндії. Стрічку «Герой мого часу» та мультиплікаційний фільм «Викрадена принцеса» показали у Гельсінкі.

19 листопада 2018, 12:45

16-17 листопада 2018 року у кінотеатрі «Kino K-13» у Гельсінкі відбулися покази у рамках Днів українського кіно. Організатором заходу виступило Товариство українців у Фінляндії за підтримки Посольства України у Фінляндській Республіці, міста Гельсінкі, та організації Suomi - Ukraina-silta.

Перед початком показу представники фінляндського суспільства, журналісти, члени української громади провели акцію #FreeSentsov на підтримку незаконно ув’язненого в Росії українського режисера.

Глядачі переглянули соціальну комедію «Герой мого часу» режисера Тоні Ноябрьової, яка отримала нагороду за кращу режисуру (Національний конкурс) на Одеському міжнародному кінофестивалі (2018). Після перегляду гості заходу мали можливість поспілкуватися з режисером фільму.

Другий показ анімаційної стрічки «Викрадена принцеса» був призначений для дитячої аудиторії.

Після перегляду стрічки глядачі взяли участь у розіграші сувенірів.

Останні новини

Навчання іноземних студентів у закладах вищої освіти України | Сьогодні, 05:51

З метою забезпечення якості освіти та безпеки іноземних студентів Міністерством освіти і науки України (МОН) удосконалено процедуру ліцензування освітньої діяльності.

#KyivNotKiev | Вчора, 18:15

Завдяки зусиллям Посольства України в Ірані, аеропорт ім.Імама Хомейні у м.Тегеран почав вірно зазначати англійською мовою назву столиці України на своїх табло. Відтепер місцем призначення пасажирів з Ірану буде Kyiv, а не Kiev

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes