Міністерство закордонних справ України

Київ 11:45

29-та Олімпіада з української мови та літератури у Молдові

15 квітня, 17:39

12-14 квітня у Кишинівському теоретичному ліцеї імені М.Коцюбинського традиційно проведено 29-ту Республіканську олімпіаду з української мови та літератури.

Захід організовано та проведено Національним агентством з курикулуму і оцінювання під патронатом Міністерства просвіти, культури і досліджень Республіки Молдова. В Олімпіаді взяли участь учні близько 20 навчальних закладів Молдови з вивченням української мови.

Посольство України відзначило переможців грамотами та подарунками, навчальним закладам передано класичну та сучасну українську літературу, довідники для школярів. Керівники українських етнокультурних організацій Молдови також привітали учасників олімпіади, відзначили їх дипломами, вручили подарунки.  

Останні новини

У Генконсульстві відкрили дитячу виставку | Вчора, 17:29

14 листопада в Генеральному консульстві відбулося вiдкриття дитячої виставки учнів міжнародної художньої школи Regenbogen - "Моя домівка-Земля". Цей проект проходить під патронатом пані Любові Ярмілко, дружини генерального консула України в Мюнхені.

16 листопада відзначається День створення ЮНЕСКО | Вчора, 09:37

Цього дня 1945 року було ухвалено Статут  ЮНЕСКО – спеціалізованої установи ООН, місія якої полягає у сприянні зміцненню миру і безпеки шляхом розвитку співробітництва народів у галузі освіти, науки і культури.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes