Міністерство закордонних справ України

Київ 12:54

Спільна зустріч з Радою національних меншин при Тбіліській міській раді та Радою національних меншин при Народному захиснику Грузії

18 квітня, 22:54

18 квітня в Сакребуло міста Тбілісі відбулася спільна зустріч начальника відділу закордонного українська УЗУГС МЗС України Оксани Дуки з членами Ради національних меншин Тбіліської міської ради та Ради національних меншин при Народному захиснику Грузії. З грузинської сторони брали участь депутат Секребуло, Голова комісії з питань аудиту Ріма Берадзе, Координатор Ради національних меншин Ріта Хідірбегішвілі, Виконавчий секретар Ради національних меншин при Народному захиснику Грузії Бела Осіпова, Координатор цієї ради Коба Човліані та член Ради національних меншин Валентина Марджанішвілі.
У ході зустрічі українського представника було поінформовано про причини створенням Ради національних менших, компетенцію та діяльність, спрямовану на вирішення питань щодо забезпечення потреб етнічних меншин.
Представники Ради національних меншин при Народному захиснику Грузії розповіли про ефективність діяльності своєї організації та її роль у вирішенні проблемних питань щодо національних менших на державному рівні.
В свою чергу О.Дука поінформувала про правові засади регулювання питань стосовно української діаспори за кордоном, програми держави щодо підтримки закордонного українська та проблемні моменти у забезпеченні мовних, культурних та інших питань українців за кордоном.

Останні новини

Посол України зустрівся з Патріархом Єрусалимським | Вчора, 17:19

Посол України в Йорданському Хашимітському Королівстві Сергій Пасько провів зустріч в Єрусалимі з Блаженнішим та Всесвятійшим Патріархом Святого града Єрусалима та всієї Палестини Феофілом ІІІ та іншим верховним духовенством, зокрема з Архиєпископом Аристархом – Генеральним секретарем Священного Синоду Єрусалимського Патріархату.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes