Міністерство закордонних справ України

Київ 16:56

Спільна зустріч з Радою національних меншин при Тбіліській міській раді та Радою національних меншин при Народному захиснику Грузії

18 квітня, 22:54

18 квітня в Сакребуло міста Тбілісі відбулася спільна зустріч начальника відділу закордонного українська УЗУГС МЗС України Оксани Дуки з членами Ради національних меншин Тбіліської міської ради та Ради національних меншин при Народному захиснику Грузії. З грузинської сторони брали участь депутат Секребуло, Голова комісії з питань аудиту Ріма Берадзе, Координатор Ради національних меншин Ріта Хідірбегішвілі, Виконавчий секретар Ради національних меншин при Народному захиснику Грузії Бела Осіпова, Координатор цієї ради Коба Човліані та член Ради національних меншин Валентина Марджанішвілі.
У ході зустрічі українського представника було поінформовано про причини створенням Ради національних менших, компетенцію та діяльність, спрямовану на вирішення питань щодо забезпечення потреб етнічних меншин.
Представники Ради національних меншин при Народному захиснику Грузії розповіли про ефективність діяльності своєї організації та її роль у вирішенні проблемних питань щодо національних менших на державному рівні.
В свою чергу О.Дука поінформувала про правові засади регулювання питань стосовно української діаспори за кордоном, програми держави щодо підтримки закордонного українська та проблемні моменти у забезпеченні мовних, культурних та інших питань українців за кордоном.

Останні новини

Посол В.Каневський відвідав Центр Культури - ЕКО Парк у селищі Зіря | Сьогодні, 16:37

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський відвідав Центр Культури - ЕКО Парк у селищі Зіря.  Посол зустрівся з виконавчим Директором центру Ельнуром Садиговим, ознайомився з курсами і умовами, створеними для школярів та студентів. Оглянув дві експозиції, які були представлені в Музеї Килима: «Стародавні килими» яким більше ста років і «Бакинська група: Нові зразки».

Морський Економічний Форум у м. Гдиня | Сьогодні, 14:59

11 жовтня 2019 року у м.Гдиня відбувся традиційний Морський Економічний Форум, організаторами якого виступили м. Гдиня та Агенція розвитку Гдині. Головними партнерами форуму виступили Група фірм InterMarine, ДП Порт Гдиня, фірми DORACO, LOTOS Oil, CHIPOLBROK, PFMT та інші.

У Празі показали театральну виставу про тортури в Криму | Сьогодні, 12:52

Київський «PostPlayТеатр» презентував у Празі театральний перформенс української режисерки Галини Джикаєвої про життя в окупованому Криму, коли з дня на день на півострові не лише море стало чорним. 

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes