Міністерство закордонних справ України

Київ 17:56

26 червня – День кримськотатарського прапора

26 червня, 10:40

26 червня у Генеральному консульстві України в Санкт-Петербурзі  поруч з Державним прапором України замайорів національний прапор кримських татар.

Вперше кримськотатарський прапор був прийнятий Курултаєм кримських татар після Лютневої революції у 1917 році та був поновлений 30 червня 1991 року.

Кримськотатарський прапор  - полотнище блакитного кольору із жовтим гербом (темгою) у верхньому лівому куті. Блакитний колір – традиційний колір тюркських народів – використовувався ще на стягах Кримського ханства.

День кримськотатарського прапора відзначається в Україні з 2010 року і є символом боротьби кримських татар за свою свободу, їх незламності та волі до перемоги. Особливої актуальності демонстрація єдності українського та кримськотатарського народів набуває в умовах тимчасової окупації Кримського півострова.

 

Останні новини

У Генконсульстві відкрили дитячу виставку | Вчора, 17:29

14 листопада в Генеральному консульстві відбулося вiдкриття дитячої виставки учнів міжнародної художньої школи Regenbogen - "Моя домівка-Земля". Цей проект проходить під патронатом пані Любові Ярмілко, дружини генерального консула України в Мюнхені.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes