Міністерство закордонних справ України

Київ 16:56

Посольство України в Північній Македонії приєдналося до урочистих заходів з нагоди відзначення Дня кримськотатарського прапора.

26 червня, 12:04

Посольство України в Північній Македонії приєдналося до урочистих заходів з нагоди відзначення Дня кримськотатарського прапора.

26 червня 1991 року у Сімферополі розпочав діяльність другий Курултай кримськотатарського народу, що відбувся через 74 роки після першого Курултаю, який проходив 1918 року у Бахчисараї. Вперше кримськотатарський прапор був прийнятий Курултаєм кримських татар у 1917 році, одразу після Лютневої революції. 
Поновлений 30 червня 1991 року, після прийняття Україною незалежності.
З початком окупації Росією українського Криму й посиленням репресій щодо корінного населення півострова, головні заходи Дня кримськотатарського прапора відбуваються на материковій Україні (зокрема в Києві) силами кримськотатарських громадських організацій за підтримки та координації Меджлісу кримськотатарського народу. Вже кілька років поспіль урочисті заходи відбуваються під гаслом: «Два прапори – одна країна».
#CrimeaIsUkraine #CrimeanTatarFlag

Нет описания фото.На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят

Останні новини

Брест. Урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України | Сьогодні, 15:27

19 вересня Консульством України в Бресті провдено урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України, в якому взяли участь представники державних органів влади Бреста і Брестської області, дипломатичного корпусу, культурних, наукових і бізнесових кіл Берестейщини, духовенства,  української громади Берестейщини та Гродненщини.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes