Міністерство закордонних справ України

Київ 10:44

Посол України в Аргентині зустрівся з керівництвом Аргентинсько-української торгово-промислової палати

05 серпня, 22:38

У рамках протокольних заходів, пов’язаних із завершенням перебування в Аргентині, 5 серпня ц.р. Посол України Юрій Дюдін провів зустріч з керівництвом та членами Аргентинсько-української торгово-промислової палати (CAUCI).

Під час зустрічі український дипломат подякував Президентові Палати Ф.Сфейру, виконавчому секретарю О.Яхно та іншим членам CAUCI за їхню роботу, спрямовану на поглиблення торговельно-економічного співробітництва між Аргентиною та Україною, встановлення та розвиток прямих зв’язків між суб’єктами підприємницької діяльності двох країн, їхню участь у забезпеченні візитів українських офіційних та бізнес-делегацій до Аргентини.

Посол Ю.Дюдін також ознайомив учасників заходу із сучасною внутрішньополітичною ситуацією в нашій державі та закликав керівників та усіх членів Палати й надалі надавати активне сприяння розбудові взаємовигідної співпраці між українськими та аргентинськими компаніями.

Останні новини

Сергій Кислиця закликав ЮНЕСКО швидко та належним чином реагувати на виклики сьогодення | Вчора, 19:36

13 листопада на пленарному засіданні 40-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО виступив Глава делегації України, заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця.

Презентація літератури на українську тематику в Дакарі | Вчора, 18:36

13 листопада 2019 р. в Університеті третього віку “UNITRA-S” м. Дакар відбулася презентація літератури на українську тематику.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes