Міністерство закордонних справ України

Київ 17:06

Посол України в Аргентині зустрівся з керівництвом Аргентинсько-української торгово-промислової палати

05 серпня, 22:38

У рамках протокольних заходів, пов’язаних із завершенням перебування в Аргентині, 5 серпня ц.р. Посол України Юрій Дюдін провів зустріч з керівництвом та членами Аргентинсько-української торгово-промислової палати (CAUCI).

Під час зустрічі український дипломат подякував Президентові Палати Ф.Сфейру, виконавчому секретарю О.Яхно та іншим членам CAUCI за їхню роботу, спрямовану на поглиблення торговельно-економічного співробітництва між Аргентиною та Україною, встановлення та розвиток прямих зв’язків між суб’єктами підприємницької діяльності двох країн, їхню участь у забезпеченні візитів українських офіційних та бізнес-делегацій до Аргентини.

Посол Ю.Дюдін також ознайомив учасників заходу із сучасною внутрішньополітичною ситуацією в нашій державі та закликав керівників та усіх членів Палати й надалі надавати активне сприяння розбудові взаємовигідної співпраці між українськими та аргентинськими компаніями.

Останні новини

Брест. Урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України | Сьогодні, 15:27

19 вересня Консульством України в Бресті провдено урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України, в якому взяли участь представники державних органів влади Бреста і Брестської області, дипломатичного корпусу, культурних, наукових і бізнесових кіл Берестейщини, духовенства,  української громади Берестейщини та Гродненщини.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes