Міністерство закордонних справ України

Київ 19:04

Виїзне консульське обслуговування громадян України у м.Бостон

06 серпня, 18:47

3 серпня 2019 року дипломати Генерального консульства України в Нью-Йорку здійснили виїзд до міста Бостон (штат Массачусетс), де провели консульське обслуговування громадян України, які проживають у цьому регіоні консульського округу установи.

Під час виїзного обслуговування відвідувачі скористалися можливістю подати клопотання на оформлення біометричних паспортів громадянина України для виїзду за кордон, оформити довіреності та різного роду нотаріальні документи, здійснити реєстрацію новонароджених дітей громадянами України тощо.

У рамках зазначеного заходу, з метою належного контролю за умовами проживання усиновлених в Україні дітей, відбулася також зустріч із родинами громадян США, які їх усиновили. Під час зустрічі були обговорені питання звітування про умови проживання і виховання усиновлених дітей, наголошено на важливості вчасного подання відповідних звітів до Генконсульства, а запрошені з ініціативи установи директор місцевої Української школи, духовний настоятель Українського храму та керівники місцевих українських громадських осередків розповіли про життя української громади у регіоні, культурно-мистецькі події, які відбуваються за участі українців, а також про роботу української недільної школи.

Зазначений виїзд став другим за рахунком серед запланованих у 2019 році подібних заходів, покликаних надати консульські послуги тим співвітчизникам, які проживають у віддалених від Нью-Йорка регіонах.

Останні новини

До Чанакаллє на відпочинок прибула група дітей учасників ООС з Тернопільщини | Вчора, 20:33

Організація відпочинку є красномовним прикладом продовлження конкретної співпраці Генконсульства України в Стамбулі, Тернопільської ОДА з турецькими партнерами.

Рекомендації громадянам у зв'язку з підвищеним рівнем забруднення повітря в Малайзії | Вчора, 07:52

В окремих районах м.Куала-Лумпур було зафіксовано небезпечний для здоров'я індекс забруднення повітря продуктами горіння (AQI, Air quality index).

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes