Міністерство закордонних справ України

Київ 16:54

Рекомендації громадянам України у зв’язку із запланованим на 09 серпня 2019 р. страйком служб безпекового контролю аеропорту м.Барселона «Ель Прат»

06 серпня, 19:51

Рекомендації громадянам України у зв’язку із запланованим на 09 серпня 2019 р. страйком служб безпекового контролю аеропорту м.Барселона «Ель Прат».

Службами безпекового контролю аеропорту м.Барселона «Ель Прат» оголошено про проведення 24-годинного страйку 09 серпня 2019 р., що може призвести до затримки рейсів та великих черг на проходження безпекового контролю.
Рекомендуємо громадянам України, у яких заплановані вильоти 09 серпня з аеропорту «Ель Прат», заздалегідь прибувати до аеропорту, а також відслідковувати інформацію та поради авіакомпанії, що здійснює переліт, та служб аеропорту https://www.aeropuertobarcelona-elprat.com.

Останні новини

Брест. Урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України | Сьогодні, 15:27

19 вересня Консульством України в Бресті провдено урочисте прийняття з нагоди 28-ої річниці незалежності України, в якому взяли участь представники державних органів влади Бреста і Брестської області, дипломатичного корпусу, культурних, наукових і бізнесових кіл Берестейщини, духовенства,  української громади Берестейщини та Гродненщини.

МЗС в соціальних мережах

     

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes